Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

usunęli temat o rossmannie?

Polecane posty

Gość gość
Tak trudno zadzwonić i się zapytać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak mogą z Twojego konta ściągać???? Tu potrącają Ci od razu z pensji i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Musisz ją spłacić do końca trwania okresu wypowiedzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mówi do was wasz prezes przestańcie pierd....i za robotę się weźcie obiboki jedne bo wam szybko uwadze!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 13:58 rossmann jest jak skarby. Może wszystko, bądź jak rossmann :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam urlop ^^ Pozdrawiam ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
musisz spłacić całą do wygaśnięcia umowy.Taki zapis w umowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co do paczki dla dziecka,czekaj cierpliwie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dział layoutów-puknijcie się w głowe.Po jakie gó...no z miesiąca na miesiąc takie zmiany.Nawet klienci narzekają.A my nie mamy na nic czasu, sklep wygląda jak pobojowisko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z leyotami się zgadzam:) nie bardzo wiadomo jak się zorganizować, MASAKRA jakaś. A trzeba jeszcze półeczki, promocje, grafiki, towar.... na jednej półce się nie mieści bo mają inne centymetry a na drugiej dziuuura bo outy na leyoucie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I layout na szampony 14 godzin i znowu trzeba szukać gdzie co jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zmiany na polce sa celowe,klient spedzi wiecej czasu w sklepie na szukaniu danego produktu i w miedzy czasie wlozy do koszyka to i owo.Nieliczni wychodza wkur...ni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najbardziej śmieszą mnie leyoty na 3 metry wycenione na 6 min-, te 6 min to chyba na wydruk:) bo nawet w 6 min, nie zdążysz przeczytać tego leyoutu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najbardziej śmieszą mnie leyoty na 3 metry w 6 min:) te 6 min to chyba na wydruk, bo w tym czasie nawet dobrze nie odhaczysz leyotu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zmiany w layautach spowodowane są tym że firmy płacą Rossmannowi za ekspozycję swoich produktów na określonych półkach.To że np.szampony head shoulders są na wysokości wzroku klienta a np.szampony timotei na najniższej pólce nie zawsze jest spowodowane kaprysem osoby która układaniem planogramów się zajmuje.Po prostu pierwsza marka zapłaciła za swoj***ardzo dobre miejsce ekspozycyjne a druga już nie,lub zapłaciła ale dużo mniej.To są praktyki stosowane w większości sieciówek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Psiocha mnie swędzi mocno ,jestem nabrzmiała jak suczka i mam chęć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PRZESZCZĘŚLIWA
JESTEM WOLNA WRESZCIE SIĘ ZWOLNIŁAM I MAM NOWĄ SPOKOJNĄ I NORMALNĄ PRACĘ. Tak długo pracowałam w Rossmannie, ze było coraz trudniej odejść.Powiedziałam sobie dość i co praca się znalazła, nie tyram jak wół a mam lepszą pensje. BRAWO JA!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brawo ty,ale juz tu nie zagladaj,zyj lepszym zyciem:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też o rossmanie, ale z innej beczki ... Dziś na półce widziałam Jaguara w cenie normalnej 169,90 zł i przekreślono, że jest w promocji po 59,99 zł. We wszystkich sklepach cena normalna Jaguara to max 75 zł, a tutaj 169,60!!!! Biorąc pod uwagę tę cenę nasuwa się myśl, że rossmann jest najdroższym sklepem w Europie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do wyżej no i co z tego ze widziałaś głupie barany kupuja to się tak sprzedaje .Gdybyś ty sprzedawała coś za 200zl i by ci schodziło mimo ze gdzieś indziej to samo jest po 75 to też byś nie sprzedawała po 75zl .Taki naród ,taki głupi więc trzeba go trzepać z kasy to normalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy zastanawiało Was kiedykolwiek czemu w Rossmanie nie mamy związków zawodowych? Tyle tysięcy osób zatrudnianych i nikt nie reprezentuje szeregowego pracownika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do wyżej. Jakoś mnie to nigdy nie zastanawiało, dlaczego? Może dlatego, że ze zrozumieniem przeczytałam swoją umowę, w której zobowiązałam się własnym podpisem, z nieprzymuszonej woli i zupełnie świadomie nie przynależeć i nie zakładać żadnych związków zawodowych itp. Proste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bruno Banani w niemczech nie w rosman 100 ml 13,49 euro, polacy lubią kupywac drogo....hehe ale nie ktore dziewczyny sa fajne mimo ze nie jestem lesbika.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do22,54 I dlatego mi takich ludzi jak ty nie żal wstajesz jak koń, chodzisz jak koń, pracujesz jak koń i rżysz jak koń! Ja to bym jeszcze bo grzbiecie cie lał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Swoją drogą ciekawe czy spisana w taki sposób umowa jest prawna... Ale pewnie tak nawet nie ma się co adwokata radzić wiedząc jakich pewnie posiada firma rossmann....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No nie koniecznie musi byc zgodna z prawem. Juz różne brudy wychodziły wiec i może to jest czyimś niedopatrzeniem. Tam na wyższych stanowiskach naprawde tumany pracują..nie raz się o tym przekonaliśmy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej czy zna ktoś Kaśki z tczewa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do gość 22:54 nie wiem jaką umowę podpisałaś ale w żadnym punkcie nie ma ani słowa, że jest zakaz przynależności bądź tworzenia związków zawodowych. Prawo do tworzenia związków zawodowych wypływa z konstytucji, która jest nadrzędną nad regulaminem czy tez instrukcjami Rossmana. Wystarczą 3 osoby wyrażające chęć założenia związków. Dodatkowo Solidarność deklaruje pomoc organizacyjną każdemu młodemu związkowi. Dlatego drogi gościu z 22:54 jakiś cytat z tej umowy, skan, cokolwiek co poparło by to twoje pieprzenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Koleżanki potrzebuję podpowiedzi był filmik z centra w Poznaniu 2014 roku nie mogę znaleźć tego może któraś wie gdzie bym mogła trafić na ten filmik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To było 20lecie Rossmanna w Poznaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×