Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

usunęli temat o rossmannie?

Polecane posty

Gość gość
Dzięki dziewczyny, nareszcie kumam o co chodzi z tym dodatkiem za dni wolne. Co do dodatku za sklep wysokoobrotowy, to nie wiem ile on wynosi, a bardzo mnie ciekawi jakiego rzędu trzeba mieć obroty aby się zaklasyfikować do tej grupy. U mnie nie ma tego dodatku, a obroty mamy spore, dużo dostaw tygodniowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak dobrze pamiętam to my mamy 150 zł brutto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Alkoholu ilosci się leja...o tym drugim nie wspomne.....ale.... Ahhhhhhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
31.05 19.22 o pani sikajacej tez juz słyszalna ale jaka aż nie wiem co o tych ludziach napisać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
29.05 16.54 Zgadzam się z Toba w 100% ale mimo tego lubię ta prace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedy wypłata ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam pytanko gdzie można zobaczyć zwycięzców tego konkursu na promowanie produktów przy kasie? wczesniej było można na necie, a teraz nie widzę tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Potrzebuję adres mailowy do prezesa Marka Maruszak oraz Agnieszki Tonn. Wie ktoś może jak zdobyć? Mamy dość mobbingu i chcemy całą sprawę zgłosić. Nie wiem czy coś to da ale spróbować trzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do prezesa napisz imiennie list a w sprawie mobbingu jest adres mailowy podany w ostatnim co słychać . Powinien być obowiązek aby takie adresy były dostępne na tablicy w biórze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuję bardzo za pomoc☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W biórze powiadasz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 14:35 a od kiedy to nr jakiekolwiek mogą być wywieszone w biurze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
myślę, że lepiej będzie jak adresy będą w BIURZE:) tylko nie róbcie błędów ortograficznych przy skargach:)))) i nie mylcie delegowania zadań z mobbingiem.... Mobbing to uporczywe i publiczne nękanie pracownika lub koleżanki z pracy. Obrażanie i poniżanie. Czy ktoś w pracy tak się zachowuje? nie sądzę (no chyba, że są jakieś wyjątki niechlubne) to wtedy jak najbardziej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W biórze uhaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może w BIUŻE ??????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zas same purystki na tym forum,co niby przesadnie dbaja o poprawnosc jezykowa,a zapewne same bledy popelniaja.Nie ma ludzi nieomylnych,ty tez popelniasz bledy!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ojejjjjj kogoś zabolało spokojnie :-) bo żeby ciebie ktoś nie oskarżył o coś, łatwo jest kierownika posadzić o mobbing :-) a prawda jest taka ze kierownik tez ma swoje nerwy i szczyt wytrzymałośc***ewnie zwyczajnie juz nie wytrzymuje w bandą nierobów i mu nerwy puszczają a teraz dzisiejsze królewny zaraz lecą na skargę do centrali jak po zbawienie bo im ktoś raczy uwagę zwrócić ... Oj co to za pokolenie wyrosło.... Masakra co to dalej będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie każdy popełnia błędy, taka natura ludzka. Jednak inaczej czyta się poprawną, logiczną wypowiedź a inaczej taką, która zawiera błędy. Tym bardziej, że błędy podświetlają się na czerwono, więc osoba popełniająca błąd ma ich świadomość :) Popieram wypowiedź koleżanek dotyczącą mobbingu - przede wszystkim to długotrwałe i ciągłe działanie ( 6 miesięcy ) - myślę, że łatwo jest krzyczeć mobbing!! a tak naprawdę nie każdy ma świadomość co to jest. Natomiast, jeśli ktoś z Was jest świadom definicji tego słowa i doświadcza tego w pracy - koniecznie trzeba to zgłosić (niekoniecznie z błędami :) ). Trzeba walczyć o swoje prawa!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
popieram:)!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asystencik
Tak sobie przeglądam z ciekawości i z tego co tutaj czytam wywnioskować można jedno... Wszystkie marudy które opowiadają jak im ciężko i jak im strasznie, mobbing, wykorzystywanie i wszystko co najgorsze niech w końcu wezmą się za siebie i zaczną pracować lenie śmierdzące bo tylko i wyłącznie przez takie wasze podejście i marudzenie tworzy się beznadziejna atmosfera w pracy...A jak wam nie pasuje to na budowę do łopaty co wy jeszcze tutaj robicie jak wam tak źle??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Asystencik. Ja nie mam sobie do zarzucenia lenistwa, bo uważam że w porównaniu z innymi pracownikami w moim sklepie to mogę nawet powiedzieć że zapierniczam na ponad 100% a wiecznie słyszę że to źle tamto nie tak, że zabiorą mi premię bo czegoś nie zrobiłam, ale to nic że zrobiłam 10 innych rzeczy ale o jednej małej pierdółce zapomniałam i wielce wiecznie premie chcą zabierać. Więc nie dziwie się niektórym lamentom tutaj. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej jak na cmentarze. Było ,kto zaliczył w padkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty zaliczyłas albo ktoś ciebie! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z wpadka to trzeba poczekać , po tygodniu cieżko zauważyć . Trza na Zdzicha uważać na tych Centaurach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Racja . Zdziś grasuje z magiczną różdżką , mówi że ona leczy . A potem może być wpadka jak głupia uwierzy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wież w to że nikt się nie dowie że to Ty napisałaś. Kierownik regionalny będzie Cię gnębił za to zobaczysz.Wyślij lepiej anonimowo. W ross jest był i będzie mobbing. Nie tylko ze strony kierowniczki ale też regionalnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 123456789987456321
Hej. Czym rozni sie wynagrodzenie asystenta od sprzedawcy-kasjera pelniacego obowiazki? Oczywiscie stawka godzinowa, ale przeciez kasjer-sprzedawca dostaje premie uzaniowa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Asystent dostaje dodatek funkcyjny. A stawka godzinowa wiele nie różni się od kasjerskiej więc skąd tyle nienawiści między koleżankami się bierze nie wiem. Wywyzszanie się na tym stanowisku to naprawdę przesada owszem że dochodzi więcej obowiązków i nerwów o sejf grafik zadane czynnosci, ale kasjerka tak samo ciężko pracuje na chleb i nie jest gorsza przez to że do biura klucza nie ma. Kazde stanowisko jest wazne, na każdym szczeblu potrzebne. Na szczęście u mnie podziałów nie ma funkcjonujemy zespołowo i jest git.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×