Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

usunęli temat o rossmannie?

Polecane posty

Gość gość
U nas z tej umowy przed inwentaryzacja każda przychodzi na 4 godziny... Pierwsza Inwentaryzacja na innym sklepie jest płatna 100 zł druga 110 trzecia 120 itd...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie musicie przychodzić:) trzeba trzymać porządek na sklepie przez cały rok!!!! ale premii inwentaryzacyjnej tez nie musicie otrzymać- nie chce się przygotować do inwentaryzacji to i nie chce się premii- proste...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czyli będę mieć na umowie dzień inwentaryzacji + dzień lub dni szykowania do inwentaryzacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas tez kazda ma dodatkowo 4h dopisane dzien przed inwentaryzacja czyli albo przychodzi na wolnym (bo to umowa zlecenie) albo przed pracą lub zostaje po pracy. Jak wypada w sobotę (dot.sklepu 6dniowego) to te dziewczyny które sa normalnie w pracy rozpoczynają inwent.po zamknięciu sklepu, a reszta przychodzi wcześnie liczyć/sprawdzac juz magazyn i co rewizja pozwoli. Tylko nie fair jest to ze te co sa w pracy pracują ciągiem nawet 15h bo w końcu przychodzą otworzyć sklep o 8:00 rano a siedzą do 23 albo i dłużej. A i nasza kiero nie ma dodatkowych 4 godzin rozpisanych,ma w grafiku poprostu cały dzień- taka sprawiedliwość :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czytam to i jestem przerażona, kiedyś znałam taką ks, która zmuszała (zastraszając) dziewczyny do przychodzenia do pracy w odbiór, urlop i pracy za darmo. Myślałam, że takie sytuacje już nie mają miejsca, jednak widać takie Gośki dalej są w tej firmie. Widać mają ciche przyzwolenie na ten proceder.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sklep powinien być ułożony zawsze . Na pogaduchy jest czas plotki i kawki . Opiepszanie sie miedzy regałami . A potem placz ze 4 godziny . Możesz nie brać premii za inwentaryzacje . Najlepiej żeby układać swój burdel w czasie pracy plus na dodatkowej umówie na raz dodatkowo pijąc kawę . Jesteście roszczeniowe ze sie porzygac idzie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jezeli chodzi o warte drukujemy wniosek na erosie i wypelniamy i wysylamy do kadr.Tyle roboty.A skoro Twoja kierowniczka tego nie wie to nie nadaje sie na stanowisko ktore zajmuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z ta inwentaryzacja nie chce mi się wierzyć przecież jak masz umowę zlecenie w tej samej firmie w której pracujesz tak samo należy Ci się odpoczynek min 11 godzinny a twoje max to 12 godz razem z pepem.... Ja mam dla Ciebie propozycje zadz do kadrowej upewnij się ze tak jest i zrób coś z tym bo zawsze będzie was tak kiero wykorzystywać aż ktoś się dotatrzy i wszystkie wylecicie za to ze dawaliscie jej na to przyzwolenie ja znam takie przypadki w tej firmie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sluchajcie delegacja jest kiedy? Jesli ile km wysylaja od miejsca zamieszkania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witajcie☺Mam pytanko odnośnie sklepów siedmiodniowych w dużych miastach typu np Gdańsk, Poznań czy Wrocław. Jakie macie dodatki? Czy jest dodatek za to że sklep jest czynny 7 dni w tygodniu? Na co mozna jeszcze liczyć oprócz stawki godzinowej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma żadnych dodatków za sklep 7dniowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam pytanie: czy to prawda że kierownik z polecenia KR może (podkreślam może) miec tylko jedną dostawę w miesiącu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pytanie bo już sie pogubiłam. Gdy proponujecie impuls to mówicie np proponuję xxx tańszy o xxx i dopiero jak ktos jest zainteresowany kupnem,to proponujecie zestaw do danego produktu? Czy od razu proponujecie zestaw? Z tego co się zorientowałam po rozmowie z KR mamy obowiązek zapropnowac zestaw. Teraz mamy str8. Gdy od razu proponuje zestaw str8 w cenie 23,99, to klienci myślą że to jedna sztuka tyle kosztuje - bo nie słuchają tego co się mówi,że to dwie sztuki. Z kolei gdy mówię że proponuję wode str8 taniej o 7 zł to klient mi dziekuje i już nie mam gdzie tu wcisnąc info o zestawie. Jak wy robicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny wiecie moze czy jak sie teraz zwolnie i bede do konca miesiaca w pracy, dostane premie inwentaryzacyjna w lipcu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po ilu dniach bycia na L4 zabierają premie inwentaryzacyjna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po ilu dniach L4 zabierają premie inwentaryzacyjna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzis jest apogeum mojej frustracji.Nic,kompletnie nic nie zrobione,nawet polecen juz nie wydaje,tylko siedzi w tym biurze i je,siedzi i je,dzwoni,odbiera tel.i je ciasteczka,cukiereczki,a na sklepie ku..wa 40 dziur!!!! Po co do cholery taki ks??? Dostawa jedna w miesiacu,promocji zadnej,ciagle na rano!!! Oczernianie pracownikow przy obcych.Masakra,az czlowiek ma dosyc,sfrustrowany pracownik nierobstwem kadry kierowniczej to nie wydajny pracownik.Goro obudz sie!!!Chce wolne to wywiad,przesluchanie GDZIE??PO CO??? NA CO??Goro obudz sie!!!!! Woj.pomorskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 22.25 nie dostaniesz premi w lipcu, bo w momencie jej wypłacania czyli ok 20 nie będziesz juz pracownikiem firmy. Na l4 nie możesz przekroczyć 45 dni w okresie rozliczeniowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale dni roboczych? Ten okres rozliczeniowy się liczy od kiedy? 10-9? Bo się nie znam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale skoro premia jest za inwentaryzacje z tamtego roku to jakie to będzie miało znaczenie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co kierownik to człowiek. Już tylu ich było, że szkoda strzępić ryja... Mnie dziwi tylko jedna sprawa. Czemu ktoś, kto ma taką sytuację na sklepie, nie przeniesie się lub jak już pisze skargę to nadal tam pracuję? Jak jest Ci źle to zawsze można o przeniesienie wnosić - tyle tych sklepów w miastach się otwiera, że to głowa mała. pozdrawiam łódzkie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tyle ze nie każde przeniesienie jest rozpatrzone...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Takie znaczenie, ze nie wypłaca sie premi pracownikom juz nie zatrudnionym. Od 1 lipca nie będziesz pracownikiem wiec premia Ci sie juz nie należy. Na l4 liczą tylko dni pracujące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z przenosinami porażka . Znalazłam sama sklep na który chce iść , dogadałam z kierownikiem tego sklepu i mnie nie chcą puścić ale ciagle im coś nie pasuje . Ta firma nie szanuje pracownika .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie najblizszy ross 50 km od mojego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wybiera sie ktoras z Was do Łeby, do sklepu sezonowego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 20:50; Warszawa ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeniesienie na inny sklep nic nie daje, wszędzie znajdzie się jakaś zgnilizna, która chcąc się wykazywać, będzie pogrążać innych za ich plecami. Szkoda tylko, że mając sumienie wbić nóż w plecy nie ma odwagi uderzyć w twarz patrząc prosto w oczy. Ku pamięci Krzywda wyrządzoną innym wraca i uderza podwójnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
drogie koleżanki czy u Was grafik też jest tylko na tydzień do przodu robiony bo u nas na cały miesiąc jest robiony w terminie ale to tylko proforma ,Nic nie można zaplanować to jest brak poszanowania drugiego człowieka jak można tak pracować jak długo to jeszcze potrwa .rozumiem że grafik może ulec zmianie w momencie L-4 urlopu na żądanie . wydajność owszem .Cała nasza załoga planuje napisać prośbę do kr bo nic nam nie przychodzi do głowy . jeżeli kierownictwo nie stosuje się do procedur to mówi się trudno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czy u was też połowa załogi to śmierdzące lenie które zamiast zająć się praca to przychodzą po to żeby narzekać jak ma zmianę 9,5 h źle bo zmęczona juz nie ma siły jak 6 to znów mało godzin będzie miała jak na kasie siedzie to już ma dosyć klientów jak towaruje to zaraz ma dość bo siły juz nie ma!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×