Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

usunęli temat o rossmannie?

Polecane posty

Gość gość
ogromna niesprawiedliwość z tą kasą za inwentaryzacje - fajnie że jest ale powinna być przyznawana po równo dla każdego i tyle- jest to ogromnie niesprawiedliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak! Ja tez widze niesprawiedliwosc! Niesprawiedliwe jest to, ze wy kasjerzy konczycie prace pakujecie manele i idziecie do domu odpoczywac, a ja biedna kierowniczka z ogromna kasa na koncie za nic nie robienie wracam do domu po to zeby w ramach relaksu odebrac kilkanascie telefonow ze sklepu z byle powodu, nastepnie aby odprezyc sie jeszcze bardziej odbywam trudna rozmowe z regio, dostaje zrypki za WASZE bledy- tak za wasze, czesto przychodzi sie tlumaczyc dlaczego jestescie niezyczliwi, nie proponujecie impulsu, nie usmiechacie die, nie sluzycie pomoca. Malo tego, bywa ze polowe tej swojej ogromnej premii musze oddac za WASZE bledy i obecnosc w raportach. Ale to nic przy tym, ze wieczorem do lozka zabieram nie tylko meza ale tez telefon, a noz o 6 rano zapragniecie poinformowac mnie ze boli was zab i nie przyjdziecie do pracy... Drogie kolezanki, chcialabym abyscie mialy swiadomosc jak wielka odpowiedzialnosc spoczywa na kierwnictwie, nie jestesmy po to aby z wami ramie w ramie dokladac towar, robic layouty i siedziec na kasie, naszym obawiazkiem jest przede wszystkim motywowac Was do pracy, organizowac ja i sprawnie radzic sobie z wszelkimi komplikacjami, za to wszystko bierzemy pieniadze. Jeszcze sie taki nie urodzil, ktory za tak trudna wbrew pozorom i odpowiedzialna prace wzia pensje kasjera. Nie istnieje firma w ktorej placono by kierownikom tyle co szeregowym pracownikom. To normalne... Polecam wszystkim wiecej optymizmu i ambicji to moze uda sie zdobyc to jakze zacne stanowisko z wielka kasa za nic nie robienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do. 17:45 . Amen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ma ktos kase? Mbank nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nikt nie ma kasy... A ja uznaniowke dostaje co miesiąc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A z kąd wiecie że premia ma być w piątek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wie ktoś kiedy wypłacane sa pożyczki? Coś słyszałam o lipcu. Ale już jego końcówka a tu cisza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie zależnie od stanowiska każda z nas powinna się szanować i jeśli ma jakiś problem to mówić o tym. kasjer ma problem z kiero - niech rozmawia a nie tłamsi w sobie. kiero ma problem? proszę bardzo wystarczy otwarcie powiedzieć. a swoją droga to skoro dajecie z siebie robić jeleni i chodzicie ciągle z telefonem przy d***e to wasz wybór. wyjmijcie sobie wszystskie szczotke z d**y i zacznijcie myśleć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jak sytuacja w galerii bałtyckiej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 17.45 Dlatego KS nalezy sie wyzsza pensja,ale nie premia!! Ja,jako asystent robie um.zlec.,grafik,naprawiam niedociagniecia i przeoczenia ks,tlumacze sie przed kr,ja-asystent ( czyt. jelen).Cos jeszcze??Aha i nie pytaj jakim cudem robie umowy,bo zaden to cud...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecacie ten lux-med? jak to wyglada? opisze mi ktos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie i moja zaloge ks nie motywuje,wrecz przeciwnie,wiekszosc z nas stwierdzila ze nie bedzie sie wysilac,aby to ks zgarnial wszelkie PP i inne nagrody.OPR za wszystko co zle zrobione choc woich bledow nie widzi.Jest dla nas arogancki,bezczelny i przde wszystkim jest hipokryta.Uwazam,ze moj ks nigdy nie powinien pelnic takiej funkcji,to czlowiek z lapanki,pierwszy lepszy z ulicy.Gdy przyjezdza kr,oj jak slodko,a gdy odjezdza to opr dostajesz ze na przerwe chcesz isc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 17:45 - skoro masz taki zespół, który zawraca Ci głowę z byle powodu to współczuje, ale sama sobie taką rozrywkę organizujesz. Są osoby funkcyjne na zmianie i nie widzę powodu dla którego masz odbierać telefon. No chyba, że Twoi podwładni są tak beznadziejni, że sami nie potrafią zorganizować pracy. Współczuje kolejny raz. Nie raz kasjerzy zostają po godzinach, zostają dłużej nieplanowanie, bo kiero zrobi źle grafik i ch*j nikogo to nie obchodzi. Masz zostać i tyle. Nie ważne, że ktoś ma plany. Kogo to obchodzi. A kiero weźmie dup* w troki, bo ona sobie grafik może robić jak i kiedy chce. Trochę szacunku dla kasjerów i asystentów, bo to oni robią całą robotę. A Wy siedzicie na centaurach i słuchacie Bednarka i Bajmu, a my zapierd** z kuwetami i kartonami w tym czasie. Pozdrawiam! Każdy kij ma dwa końce, zero motywacji od kiero to zero efektywności od zespołu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 17:45 - skoro masz taki zespół, który zawraca Ci głowę z byle powodu to współczuje, ale sama sobie taką rozrywkę organizujesz. Są osoby funkcyjne na zmianie i nie widzę powodu dla którego masz odbierać telefon. No chyba, że Twoi podwładni są tak beznadziejni, że sami nie potrafią zorganizować pracy. Współczuje kolejny raz. Nie raz kasjerzy zostają po godzinach, zostają dłużej nieplanowanie, bo kiero zrobi źle grafik i ch**nikogo to nie obchodzi. Masz zostać i tyle. Nie ważne, że ktoś ma plany. Kogo to obchodzi. A kiero weźmie dup* w troki, bo ona sobie grafik może robić jak i kiedy chce. Trochę szacunku dla kasjerów i asystentów, bo to oni robią całą robotę. A Wy siedzicie na centaurach i słuchacie Bednarka i Bajmu, a my zapierd** z kuwetami i kartonami w tym czasie. Pozdrawiam! Każdy kij ma dwa końce, zero motywacji od kiero to zero efektywności od zespołu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Słowa w moim poście były celowo wyolbrzymione. Tak chodzę z telefonem przy d***e bo mam taki obowiązek. Jednak mam wspaniały zespół, który mnie nie zawodzi, niesamowicie pracowite dziewczyny, które wiedzą, że mogą liczyć na mnie i że w sytuacji wyjątkowej mogą do mnie dzwoni i nie bać się, że dostaną za to OPR. Szanuję je. Jednakowo kasjerki i asystentki bo to dzięki nim nasz sklep wygląda jak wygląda i dzięki nim robimy super obroty. Mam jednak poczucie swojej odpowiedzialności oraz świadomość mojego wkładu w to bo jednak to głownie ja nad tym czuwam. Życzę Wam wszystkim zazdrośnicom abyście miały okazję popracować kiedyś z normalnym, dobrym kierownikiem, a wtedy zmienicie trochę punkt widzenia. Pisanie, że ja robię wszystko, a kierownicy nie robią nic daje do myślenia... Albo nie macie pojęcia od czego tych kierowników macie albo pracujecie w sklepach skrajnie patologicznych i tego wam współczuję. Na koniec tylko dodam, że rozumiem niektóre wasze bolączki bo wiele lat pracowałam jako kasjer, później kilka jako asystent (wcale nie jest to aż taaaak odpowiedzialne stanowisko jak się człowiekowi wydaje, ale rozumie się to dopiero kiedy się awansuje. Z drugiej strony taka wasza rola, aby wspierać nas w pracy i ja osobiście w wielu sprawach swoimi asystentami się wyręczam OD TEGO JESTEŚCIE, taką funkcję przyjmujecie, dobrowolnie.) Pozdrawiam was szczerze dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak asystent taka funkcja przyjmuje dobrowolnie ale zwalanie prawie całej roboty przez ks i zce na asystentów to już chyba nie fer?Ktoś napisał Masz bolaczke mów i nas kończy to się tym iż w nagrodę dostajemy mniej godzin i zmiany typu popoludniowki nocki i promocje . Rozumie odpowiedzialnosc za sklep ale to nie jest fer ze człowiek ledwie wychodzi po 10 godz a tu jeszcze zabiora premie uznaniowa my na to pracujemy a jeśli ks nie chce się uzasadniać dawanie tych premii to nie wywiązuje się ze swoich oboeiazkow. Wy kiero tez dobrowolnie zgodzilyscie się na to stanowisko i bierzecie za to niemałe pieniadze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ech jak grochem o ścianę... Dobrej nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mąćcie tu ze tak często są premie uznaniowe . Uznaniowa jest za coś wyjątkowego i jest rzadko regionalni nie chętnie je dają to nie jest na zasadzie ze każdemu sie należy a kierownik ucina . Kropka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja Kiero nigdy mnie nie motywowala, a wrecz zachowywala sie tak ze sie wszystkiego odechciewalo, dlatego nie mam do niej szacunku i gow..mnie obchodzi za co dostaje zje..wiem ze raczej jest to rzadko, bo dbamy o nasz sklep i Kr nie ma sie do czego doczepic, wiec sory ale za cos ta kase musi dostawac a skoro nie pomaga nam to chociaz niech nie przeszkadza i nie wku...swoja obecnością

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak mogą niechętnie akceptować kr takiej premii skoro ks nie chce się jej wypisać błędne koło i zwalanie na kr ?????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pragnę zauważyć że żadnej z nas nie chodzi o pensje ks -bo to jest kasa za ogromną odpowiedzialność a szczególnie za multum procedur kodeksów i itd nikt tego nie neguje - chodzi nam o niesprawiedliwość w przyznawaniu premii uznaniowych( a raczej chęć ich przyznawania ) ,oraz premii za inwentaryzacje - każdemu po równo tak trudno to pojąć co niektórym . wiadomo wszech i wobec że największą motywacją jest i będzie pieniądz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jesteśmy za :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a czy macie pojęcie co składa się na premię inwentaryzacyjną??? z wypowiedzi wnioskuję że nie..... a szkoda. Ponad to, premie uznaniowe chociaż u mnie w regionie są tylko i wyłącznie za szkolenia innych pracowników oraz za ewentualnie delegacje (i nie mówimy tu o 1 dniu) do innego sklepu w celu pomocy. Koniec kropka. A fakt jest taki że KS wnioskuję a KR albo da albo nie da... dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niby macie tajemnice handlowe, jak zwal tak zwal...nie wiem dokładnie a wszyatko idzie tu wyczytac..dziekuje... I piszczie dalej niech ludzie czytaja pozdrawiam robotników pracujacych w rs

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kierownicy i zastępcy mają przyzwoite pensje oraz dodatkowe duże premie tylko dla nich, np. te od obrotów. Asystenci ani kasjerzy takich nie mają. Nic dziwnego że dysproporcja w premiach inwentaryzacyjnych działa na załogę jak płachta na byka... zwłaszcza jak się przypomni, że inwentaryzacja była na naciąganą umowę o dzieło i rypało się po 12 h za darmo w sobotę przygotowując sklep/magazyn i cała niedziele.. za zawrotne 80 zł brutto :P Można o tym głośno mówić czy uważacie, że powinnyśmy się cieszyć, że cokolwiek dostajemy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
G****o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć. Czy ta premia inwentaryzacja to ma być do 25 lipca? Jestem na urlopie i nie pamiętam nr do kadr czy ktoś może dzwonił i pytał kiedy będą wysyłać? Z góry dzięki za odpowiedź. Pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 17:45 Życzysz tym dziewczyna więcej ambicji.... Ale one nie chcą jakby się czuły biorąc taka pensje a jeszcze nie dawno wypisywaly to na forum jakie to jest niesprawiedliwe! Chyba że znalazł by sie wkoncu pracownik o którym wspomniałas czyli kierownik z pasją kasjera :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wczoraj jak dzwoniłam do kadr to kobitka powiedziała że własnie naliczają wiec dzis lub jutro powinna być premia, bo nie wiem ile czasu od naliczenia to trwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli dopiero naliczają to na bank nie macie kasy na urlop.Jest coraz gorzej ,ja pitole tyle ludzi czeka .Mają to gdzieś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×