Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

usunęli temat o rossmannie?

Polecane posty

Gość gość
Potwierdzam PKO ma :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
PKO ma juz wynagrodzenie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może wasza kiero kubki wyrzuca do kosza bo ma takie hobby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest wypłata ale nie ma się z czego cieszyć :-) jak co miesiąc :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do wyżej no to czego się cieszysz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy w szatni na magazynie są kamery, bo mi gdzieś kubek wsiąkł? LOL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie dajcie się kantować! !+ nie zgodne z niczym jest G po zmianie nocnej !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W ing jeszcze nie ma więc dziwne ze ktoś napisał ze jest skoro ing księgowe przelewy po 15.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaczynam niebawem....i nie wiem co robic...czy zrezygnowalybyscie z Pracy z rosmana Na rzecz innej pracy...z pensja o 30%,mniejsza....z praca spokoja bez nadzoru od pon-czwartku w stalych godzinach pracy....nie wiem co robic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zależy czy masz kredyt na głowie. Jeżeli nie masz to ha bym odrazu poszła do innej pracy mniej płatnej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy to możliwe żebym nie dostała dodatku urlopowego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spokój przede wszystkim...bezcenny... U nas jakaś choroba się zaczęła ,wszystko jest źle... Ciekawe ile osób się zwolni w tym czasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez bym wolała mniej zarobić i miec spokój, 3 dni wolnego w tyg. Te mniej 30% mozesz sobie zaoszczedzic jezeli np. palisz papierosy-rzuc, zamiast np. co miesiąc manicure to sama sobie zrób , tego typu rzeczy. Az zazdroszcze Ci, choc nie wiem co to za praca. Ja ma kredyt, dwojka dzieci, maz ciagle w pracy,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roko1234
Pracowalam tam do czerwca teraz ide do rosmana..w tej wczesniejszej pracy pracowalam dwA lata...firma miala sie rozwiazac a jednak zostaje...i chca bym wrocila..praca bez perspekty...zarobila bym tam 1500zl... A w rosmanie nie wiem tak naprawde ile wyjde mam 15,5zl za 1h...i 1/2etatu....tam siedze i pierde w stolek...a w rosmnie moze byc lepiej? Co robic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roko12345
Nie mam kredytu. W rosmanie mam 0,5etatu stawka 15,5obrutto..zaczynam za kilka dni... W tej starej pracy zarabialam 1400-1500zl....wakacje wolne i nie platne...w papierach pol etatu... Nie wiem czego oczekiwc o rosmanie czy zarobien wiecej czy praca bardzo fizyczna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam wiele kupuję w waszych placówkach rzeczy i w wielu sklepach waszych jestem u nas sa 4 rossmanny i mam pytanie dlaczego u was pracują same młode dziewczyny do 30roku zycia max? czy u was w firmie tak szybko przechodzi się na emeryturę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do krzywego ryja twego :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odchodzą tak wcześnie na rentę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roko 12345
do Gosc 16.05... Praca w sklepie z pieczywem od 6-16 od pon-czwartku. Praca lekka....w wakacje zamknięte. zarobki tak jak pisałam :( Dostałam się do rosmanna i nie wiem czego się spodziewać ...chyba najgorszego.... Nie wiem co robic :( Az tak zle w tym rosmanie? Nie mogę fizycznie pracować ciężko mam ograniczenia pewne:(...nie mogę dużo dzwigac jakos bardzo ciężkich zeczy... Gosc tez mam kredyt ..i nie pale oszczędzam na wszystkim bo lekko nie jest...w sklepie z pieczywem co miesiąc mogę doliczyć 200zł do wypłaty jeszcze ponieważ nie płace na chleby bułki..mogę sobie brac..nie wiem co robic....co robic z rosmanem :( ile tam zarobię ...nie wiem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roko12345
Gosc 16.05...w sklepie z pieczywem mam prace 10 miesięcy w roku...w rosmanie podpisa umowę na 33 miesiące...ale jestokres wypowiedzenia wiec spoko...mogła bym ciężej pracować ale więcej zarobić niż te 1500-1700zł ale czy to w rosmanie jest możliwe? tak jak pisałam mam 15,50 brutto na godzine w rosmanie ...mówili o dodatkach..premich..pieniądzach za brak l4...ale nie wiem ile w praktyce miesięcznie to wychodzi... mam na razie podpisana z rosmanem taka umowę gwarancje zatrudnienia od 19 sierpnia...i wtedy dostane umowę o prace do podpisania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie idź do Rossmann

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tussiat
Złe mamuśki (2016) dostępny już do pobrania oraz online >>>http://d8x.pl/r/C1xzle-mamuski-2016 >>>http://d8x.pl/r/C1xzle-mamuski-2016 >>>http://d8x.pl/r/C1xzle-mamuski-2016 Opowieść o przykładnych matkach, które postanawiają zerwać się ze smyczy. Młoda i piękna matka cudownego synka, żona wspaniałego męża, po prostu perfekcyjna pani domu. To oficjalny wizerunek Amy Mitchell. W rzeczywistości przepracowana i wykończona monotonią matczynych obowiązków Amy ma już dość bycia chodzącym ideałem. Pod wpływem wyzwolonych przyjaciółek, wkurzona przez leniwego męża egoistę porzuca gary i pieluchy, a kuchenny fartuch zamienia na seksowną kieckę. I rusza w miasto, by znów poczuć, że żyje! Zakręcone na lokówkę obłudne kury domowe ze szkolnej rady rodziców gotują się z oburzenia, ale Amy nic już nie powstrzyma. Z dziką rozkoszą sieje ferment i zgorszenie odkrywając przy tym, że szczęśliwa mama to lepsza mama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja gość
....ja zapraszam do pracy w KONTIGO. Super praca ,swietna atmosfera, fajne pieniądze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do roko12345 praca na 100% bardziej fizyczna. Ale masz ciągłe zatrudnienie- bez przerwy. Nie pracujesz po 10 h 4 dni z rzędu. Te co tak klaszczą tutaj że tak fajnie bo masz wolne nie chciałyby tak pracować bo za ciężko....:) Czy kasa większa - nie wiem musiałabyś przeliczyć sobie. Szczerze zależy kto jaką pracę lubi czy dynamiczną czy jednostajną. Jak jednostajną lub nie ma to dla Ciebie znaczenia to będzie Ci ciężko... chyba że trafisz na mały sklep....decyzja należy do Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
CZY POZA ROSMANNEM MACIE ŻYCIE WY TĘPE PIZ@Y? DO ROBOTY WYMALOWANE PANIUSIE. NIE WIECIE CO TO TRUDNA PRACA, OJ NIE WIECIE...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy poza rosmannem macie inne zmartwienia, czy żyjecie tylko nim...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Praca w Ross do twoich obowiązków będzie należeć obsługa klienta na sklepie na kasie odkładanie towaru czystość na magazynie rozkładanie towaru na dostawie ja pracuje na wysoki obrotowym sklepie dostawy są w nocy natomiast promocja jest do 24 etat dla kasjerka to 3/4 etatu musisz ci miesiąc mieć ten etat ale jak będą godz możesz dorobić oczywiście pracuje się w weekend nie w każdy oczywiscie.Niestety u nas grafik zmienia się często więc nie bardzo można sobie coś zaplanować. Jeśli masz kłopoty zdrowotne to przemysl bo nikt za ciebie nie będzie pracować wybór należy do ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja chcialabym miec 15,50 zl na godzine,mam o ponad zlotowke mniej. Czasami mam dosc,jak kazdy,ale nie wyobrazam sobie nudnej i monotonnej pracy,u nas zawsze cos sie dzieje,zawsze jest co robic...Czas szybko leci. Wazna tez jes atmosfera na sklepie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roko12345
Dzoewczyny dziekuje za pochylenie sie nad moim dylematem....udalo mi sie zalatwic tak ze w sklepie piekarniczym poczekaja do pazdziernika czy wroce a teraz ide do rosmanna...szkolic sie Bede Na wysokoobrotowym sklepie za 2miesiace mam trafic do nowego rosmanna w budowie troche sklep na uboczu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robaczywka 3567
Dziewczyny a Na jaka kase po za podstawa mozna liczyc? Tez sie zastanawiam...mam 14 letnie dziecko czy Na swieta cos dostane? Zaluzmy ze pracuje 150 godzin w miesiacu sklep nisko obrotowy...idzie co miesiac chodz 200zl netto dostac dodatkowo? Prosze o porade....narazie wiem tylko ze 10 zl Na buty co miesiac...a pranie odziezy? Ja zaczynam w wrzesniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×