Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

usunęli temat o rossmannie?

Polecane posty

Gość gość
Fartuchy pierze firma jeśli inwentaryzacja wyjdzie dobrze w 1 progu to 4 razy w roku dostajesz premie inwentaryzacyjna na święta też są pieniążki o ile dobrze pamiętam to 500 jedyny minus to nie ma całego etatu dla kasjerow ani asystentów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćewsz
Mam pytanie jak jest z wyprawka szkolna dla dzieci w Rossman? Wiem że dzieci dostaja jakiś plecak ale po tych reformach to niewiem jak teraz jest pomożecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 razy w roku jest premia, nie 4.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gosc9.38...dziekuje za informache. Ta inwentaryzacja 1 prog co to znaczy? Pewnie chodzi o straty Na sklepie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moje dziecko rok temu dostalo wyprawke do szkoly,plecak ze sredniousztywnionymi plecami ale fajny i wyposazenie,farby,plastelina,kredki itp.itd.Artykuly jakosciowo pierwsza klasa,bylam mega zadowolona.Wnioski o wyprawke prawdopodobnie juz byly wiec powinnas podpytac ks co dalej...Cos mi sie wydaje,ze dziewczyny w tamtym roku pisaly,ze pozno zlozyly wniosek,ale dostaly plecaki,z opoznieniem,ale dostaly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do ROKO Jak jest w ross..? już ci pisze wnioskuje ze masz góra 19-22lat wiec zachęcać cię będą 15-16zł na godz oczywiście brutto ,będą mówić ze możesz jak się wykażesz mieć nadgodziny a jak dasz z siebie wszystko to i awans i tam takie różne surrealistyczne obietnice .Oczywiście ty jak wiele innych młodych dziewczyn to kupisz i będziesz zapylać jak wół !co jeszcze? w wieku 25-27lat odczujesz pierwsze bóle w kręgosłupie i będziesz jechać na np. KETONALU co ci nawet pomoże więc nie będziesz zwracać na to uwagi, kierowniczka będzie cię klepać po plecach a ty pod wpływem euforii będziesz udawać ze jest ok .Po 27roku czyli po 5 latach przepracowanych w tej uroczej,tolerancyjnej i przestrzegającej wszystkich praw pracowniczych firmie ból w kręgosłupie się nasili co zauważysz ponieważ cudowny lek jakim jest ketonal przestanie ci pomagać a ty zdasz sobie po raz 1 sprawę ze cos jest nie halo więc pójdziesz do lekarza a on skieruje cię na badania które stwierdzą zmiany w kręgosłupie i skieruje cię na zabieg operacyjny ,ty oczywiście nie pójdziesz na ten zabieg bo się będziesz bała więc dalej będziesz zażywać ketanol lub tramadol co nie zmieni faktu iż twoja wydajność spadnie i co zauważy kierowniczka .Kierowniczka poinformuje regionalnego iż zaczynasz się obijać i przestajesz być wydajna a co za tym idzie nie spełniasz wymogów firmy więc albo sama się zwolnisz albo sami cię zwolnią ,generalnie tu masz odpowiedz na to co ktoś wyżej tam napisał cyt dlaczego u was pracują dziewczyny do 30 roku zycia ?odp jest taka że po 30 są tak schorowane iż mało która przetrwa w tej firmie 10 lat .Jeżeli chodzi o rentę bo ktoś wyżej napisał że mają rente to nic mi o tym nie wiadomo po prostu znikają przed 30 rokiem zycia i są przyjmowane nowe dziewczyny 20letnie i tak to się kręci .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie na sklepie wiekszość pracujacych to przedział 32-52 lata , nowe to kasjerki po 23 -27 lat , sklep duży jest nas 14 osób i wszyscy zgrani i wydajni a i kiero pracuje razem z nami nie obija sie , więc są sklepy gdzie jest zgrana załoga i jest spoko bo każdy wie co ma robić i jak robić .Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roko3456
Jezu..to az tak fizycznie się pracuje? Az tak ciężko jest? ja pier.....masakra..serio?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie, towar na półki sam robi hooop i jestem:) my stoimy i pachniemy - WSZYSTKIE a KS pije kawę w biurze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 14.58 Powiedziała regionalna myśląc że wszyscy w to uwierzą! cha cha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z tym ketonalem na ból pleców to trochę przesadzacie.. ale tylko trochę, naprawdę ciężko zapierniczamy:( za ciężko, zarówno na dostawach jak i w dzień, gdy jest nas mało i aż strach iść na przerwę. Praca była by o wiele bardziej znośna gdyby nie to wieczne napięcie i pośpiech, o pieniądzach się nie wypowiadam, bo niektórzy mogą być zadowoleni, choć większość pewnie nie jest..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do 17 :02 hahahah chciała bym być regionalną ! bym pogoniła taką krowę jak Ty do roboty aż by się kurzyło !! Dziewczynko pracujesz pewnie do roku czasu i nic nie potrafisz oprócz jęczenia że Ci źle !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ma ktoś jeszcze wypłatę? bo ja w PKO już nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 14:29 U mnie na sklepie jest 11 osób z czego 2 poniżej 25 lat a reszta grubo po 30. Żadna z nas pracując między 5 a 10 lat w firmie nie ma problemów z kręgosłupem i żadna na tabletkach nie jedzie więc skończ pier....lic jak potłuczona o jakichś operacjach. Fakt że momentami jest ciężko bo to praca fizyczna ale Ciebie to fantazja poniosła na maxa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No tak w rossmannie jest przecudnie a 80 % wypowiedzi jest negatywna sama wyciągnij wnioski....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zrezygnowałam z pracy w rossmanie po 4 latach, praca jesli chodzi o kasę to tak samo wychodzę lub lepiej ale to że mogę usiąść jak nic się nie dzieje BEZCENNE, kawy się napić czy zwyczajnie książkę poczytać. A nawet wyjść do sklepu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćzygol
Wyprawka jest dla 6 latka czy dla dziecka w pierwszej klasie jak to jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćewsz
Ale wyprawka jest tylko dla pierwszoklasistów czy jak to jest? Są jakieś kryteria

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wyprawka szkolna jest tylko i wylacznie dla pierwszoklasistow szkoly podstawowej!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak jak się popisuje to się pokutuje gdyby się dźwigało zgodnie z przepisami BHP i nie popisywało to by się z kręgosłupem nie miało problemów !mi takich ludzi nie żal !ja też nie mam problemów z kręgosłupem bo się nie popisuje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, powiecie mi może od czego zależy wynagrodzenie zasadnicze i czy godziny ponad wymiar mają inną stawkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kur..... co to za koleś Maciek Leszczyński? ??,? Przydupa. .... jakieś regionalnej bo nikt inny by go nie trzymał na tym stanowisku !!! Rekrutacje z awansem to on tylko przepuszcza lamus.....bo boi się silnych i zdecydowanych kobiet ..... może w domu od swojej żony dostaje lanie. ..... i tu się wyzywa na rekrutacjiach !!! Niech ktoś z centrali się za niego weźmie! !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wynagrodzenie zasadnicze to jest Twój etat, a wynagrodzenie ponad wymiar nie ma większej stawki, jak wydrukuje sobie pasek to zobaczysz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam pytanie czy uż można wybrać obojętnie w jakim dniu tygodnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 22.40 Słuchaj SOLARIS dlaczego się wypowiadasz na tematy o których nie masz zielonego pojęcia co ty możesz wiedzieć?lepiej wyjdz z tej swojej nory i zobacz jak się pracuje na dostawach !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fistaszek zxcv
Witajcie :) chciałabym Was prosić o podpowiedź, ile może zarabiać zastępca kierownika? Czy jest to opłacalne stanowisko? Dodam ze nie jestem osobą która chce siedzieć za biurkiem i pic kawę tylko pracować;) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość, uz możesz wziąć kiedy zechcesz jeśli jest to przewidziany dla Ciebie dzień pracujący.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 10:42 Leszczyński i żona . Buhahaha . Nie wiesz że on jest ...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzisiaj oberwalo mi sie bo klient dal mi czekolade mimo ,ze nie chcialam i odmowilam to zostawil na ladzie.kierowniczka powiedziala,ze nie wolno przyjmowac prezentow i zostane ukarana finansowo ;( czy moze zabrac mi pieniadze z wyplaty ? pracuje drugi miesiac wczesniej nie bylo zastrzezen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do wyżej jaką czekoladę przecież to była kostka cukru!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×