Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

usunęli temat o rossmannie?

Polecane posty

Gość gość
Mi się wydaje ze to wstyd!!!!!!! No w tym rossmannie to gorzej niz w niewolniczej pracy!!!! Ja też uważam ze praca w rossmannie nie należy do lekkich ale to co tu wypisujecie.... No niektóre osoby są chore! Niestety mam też takie w moim zespole i cholernie ciężko się z nimi pracuje niby pracowite i w ogóle ale przez swoje marudzenie odbierają chęć pracy innym!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam Ostatnio byłam w MOPS z prośba o pomoc,jestem matką samo wychowująca 2 dzieci i pani mnie zapytała czy pracuje więc odpowiedziałam ze w Rossmannie więc mnie zapytała o zarobki a gdy jej powiedziałam ile zarabiam to pani stwierdziła że nie mieszczę się w jakiś kryteriach po mam przekroczoną jakąś normę na osobę 4oo coś tam złotych .Kuwa na prawdę przekroczyłam normę o pełne 300zl i gdzie tu jest sprawiedliwość?pytam się !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dostałyście może nowe znaczki: mamy mają pierwszeństwo? No kurde ktoś coś nie przemyślał chyba. Teraz wszykie babki z dziećmi, nie tylko ciężarne mamy prosić poza kolejnością? ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej, czy macie weekend wolny przed urlopem i po czyli w sumie 16 dni? jak jest u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nam kierowniczka zawsze daje weekend wolny przed ale nie musi a w przepisach jest ze weekend po musi być wolny . My mamy dobrą kiero.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Klienci mogą wypisywać rzeczy nie zawsze zgodne z prawdą tzn. Skargi papier wszystko przyjmnie a jak my mamy przed tym się bronić jak udowodnić ze sytuacja nie miała miejsca skoro i tak jest nasza wina i my ponisimy konsekwencje czy klienci nie zdają sobie sprawy ze przez ich oszczerstwa możemy stracić pracę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas koleżanka nie przyjęła reklamacji ponieważ produkt nie spełniał do tego przesłanek i w rezultacie Pani skontaktowala się z działem reklamacji gdzie poinformowano ja uz nalezy jej uznac reklamacje "pewnie dla swietego spokoju" a Pani dodatkowo nasmarowala skargę na koleżankę gdzie podała nieprawdziwe informacje ze była niemiłe potraktowana - akurat byłam przy tym jak dziewczyna jej tłumaczyła co i jak ze spokojem i uprzejmoscia w rezultacie koleżanka zostaje przeniesiona. Czy tak można? Czy można gdzieś zgłosić uz tak nie było skoro ani kiero ani regio jej nie poparły? To nie fer klient nie zawsze ma rację.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niektóre asystentki traktują kasjerki jak podludzi udawają wielkie kierowniczki chyba się w głowach poprzewracało kim one są robią co im kierownik każe a jak nie ma kierownika na zmianie to się wyżywają na nas lub mogą sobie porządzić na nocce tylko nie zawsze im to wychodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy dostała któraś nagrodę za zatrzymanie karty z eservice?Jeśli tak to jak długo się czeka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W rossmannie zamiast zwolnic nieudolnych kierownikow to ich trzymaja niewiadomo po co. Mozna by zrobic ranking na najgorszych kierownikow. A jak kierownik nic nie robi to potem asystenki biegaja jak szalone bo nie wiedza w co rece wlozyc i wyrzywaja sie na kasjerkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czeka się około 2 miesięcy kwota 150 zł, dostaniesz z tego pit na rozliczenie podatku. Pozd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy macie odbiór czasem wstawiany w piątek i potem sobotę i niedzielę wolna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do dziś Reklamację klienta zawsze TRZEBA przyjąć, bez względu na to czy jest zasadna czy nie:) nawet jeżeli Pani zapach nie odpowiada itp. bzdurne argumenty. Serwis reklamacyjny jest po to żeby podjąć decyzję. Jeżeli jest decyzja pozytywna - sklep jest odciążony z takiego towaru. To jest bezpieczne dla nas i uprzejme dla klienta- nie ma co dyskutować... taka była instrukcja. My jesteśmy wtedy kryte i nie mamy nerwów niepotrzebnych.....:) Jak macie wątpliwości a jest to w godz. do 16:00 dzwońcie do działu reklamacji żeby sie upewnić albo do serwisu do sklepów to was poinformują gdzie dzwonić:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do wczoraj W przepisach nie ma nić że weekend po urlopie musi być wolny:) musisz mieć 14 dni ciągłego urlopu i tyle....:) bo jak zaczniesz urlop np w czwartek to co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
musisz dostać do 10 dniowego urlopu dwa weekendy czyli łącznie musisz mieć 14 dni, nie 16

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak według nowego znaczka musisz bez kolejki przyjąć nawet babkę która przyszła na zakup z 30 letnim synem w końcu też jest matką :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 18.05 a dlacze3go mamy dzwonić do 16 a nie do 19 ?chyba u nas się pracuje do 19 nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do wyżej to masz fajowo bo u nas do 21

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak tam u Was konkurs "na wakacje " udało się komuś wygrać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak,udało się:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A kiedy kasa ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli piątek jest odbiorem za poprzednia niedziele to czemu nie? Oczywiście musi być uzasadnienie dlaczego nie wcześniej.... Wszystko zależy od kier reg czy się doczepi...a jeśli chodzi o prawo to wszystko jak najbardziej zgodne z

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 12:09 . Można też zrobić ranking kasjerek , które nie skalały się znajomością języka ojczystego .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kasa na następne wakacje jak sama nazwa mówi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 16.29 A na co ci znajoność języka polskieo?skoro tyrasz w żydowsko-niemieckiej firmie.Ty ma umieć powiedzieć ja,javol,gutentag i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 16.26 a nie 29 to było aha jeszcze ja gut arbait

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Będą jakieś podwyżki w tym roku,czy ktoś coś słyszał??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy wiecie ile jest premii inwentaryzacyjnej dla asystenta zastępcy i kierownika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
instrukcja się kłania:) kS 100 % pensji zasadniczej Zca 80%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×