Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

usunęli temat o rossmannie?

Polecane posty

Gość gość
mam nadzieję, że podwyżki w tym roku będą i nie tylko dla kasjerów i asystentów:) i to z całą powagą...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wydaje mi się, że gdyby miały być podwyżki to juz by było coś słychać. A tu cisza. Raczej widzę czarny scenariusz. Wolą pozwalniać i zatrudniać nowych i tak na okragło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałam okazję niedawno pracować w rossmanie,chciałam się przekonać na własnej skórze czy tam naprawdę jest tak źle. Wydawało mi się, że piszą tu osoby,które grubo przesadzają...Myliłam się. Wytrzymałam 1,5 miesiąca, w sumie prawie 2, bo jeszcze 2 tyg wypowiedzenia( co wydaje mi się chore u pracownika, który ledwie zaczął pracę). Miałam to nieszczęście, że trafiłam na sklep szkoleniowy, gdzie wszystko musiało być pod linijkę. Żaden produkt nie miał prawa stać krzywo, a fejsowanie odbywało się dosłownie co 5 min. Pani kierownik miała wygórowane ambicje,chodziła po sklepie i podglądała zza półek co robisz i co mówisz do klientów. Co chwilę któraś była wzywana "na dywanik" ,bo nie takiego słowa użyłaś. Przychodziła do sklepu nawet jak miała wolne,niby na zakupy, żeby skontrolować lub dzwoniła kilka razy dziennie zapytać ile zestawów przykasowych już się sprzedało! Dziewczyny,które tam pracowały, nazywały ją za plecami gestapowcem i takie rzeczy na nią wygadywały,że włos się jeżył, a przy niej wchodziły jej w d..ę. Trzeba było ciągle biegać z wózkami i dokładać towar jednocześnie obsługując klientów przy kasie, doradzać im, odpowiadać na pytania,a ruch był nie mały. Albo przed otwarciem sklepu dźwigać ciężkie kuwety np ze słoiczkami dla dzieci i też wykładać. Pot dosłownie ciekł po tyłku. I ciągle tylko słyszałam "szybciej,szybciej" i wieczne sapania, jak w jakimś obozie. Podczas 10 godzinnej zmiany,oprócz przerwy 15 min, nie było nawet jak wziąć łyka wody. Aż mnie nerki bolały od odwodnienia. I to polecanie produktów przy kasie...Normalnie jak jakaś małpa w cyrku. Nie wystarczyło powiedzieć, że coś tam polecam. Trzeba każdemu klientowi dorabiać całą opowieść o tym i nie można się powtarzać. Nie ważne, że kupuje tylko waciki i się śpieszy. Żadnych pochwał, ciągle tylko krytyka. Wracałam do domu ze łzami w oczach, zrezygnowana ledwo stąpając po ziemi, bo krzesła przy kasach były chyba tylko do ozdoby.Żadna nie siadała to i ja nie śmiałam. Wogóle bałam się tam własnego cienia. Miałam wrażenie, że wszystko robię źle. Na szczęście szybko stamtąd uciekłam i współczuję dziewczynom, które muszą tam pracować. Miałam kilka prac w swoim życiu, ale ta była najgorsza i jeśli któraś się zastanawia czy tam iść, to nie polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny, kiedy ta promocja na kolorówkę ma być i jaka, czy -49%, czy 1+1 za grosz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od 30 września

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zastępca zarabia dwa razy więcej niż asystent???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćprosze bardzo o pomoc
Dziewczyny pytam i pytam czy dostane premie inwentaryzacyjna jak podjelam prace 16 sierpnia? Prosze o odpowiedz..od mojej kiero ciezko sie do wiediec..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z-ca nie zarabia dużo więcej jak asystent. U nas asystent wyrabiający 7/8 etatu nie wyraził zgody na przejście na z-ce po przeliczeniu zarobków. Odpowiedzialność większa a kasa podobna. Co do zarobków kierownika to bardzo się mylicie. Kierownik nie zarabia 4-5 tys. Ktoś sieje zamęt bo pewnie chciałby być Ks ale się nie udało przejść rekrutacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale tu pierdoły piszecie..... żenua...... praca,jak praca tylko że w korporacji. Wynagrodzenie adekwatne do odpowiedzialności. A że kasjer chciałby 3000 tys. i pracę po 6 h (najlepiej do 14:00) to już inna inszość....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Inna inszość to jest to, że nie potrafisz nawet poprawnie napisać 4 - cyfrowej liczby :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do dziś Inwentaryzacji jeszcze nie było więc nie wiadomo czy będzie premia:) ale jeżeli będzie ok- to dostaniesz w grudniu premię....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do dziś dopiero zaczęłaś pracę dziewczyno..... inwentaryzacja roczna będzie w 10 lub 11 a premia w grudniu. Więc jeżeli będzie ok, to dostaniesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zastepca z długim stażem pracy 2300zł netto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Musisz cały okres rozliczeniowy przepracować aby dostać premię. Nie pamiętam kiedy on się zaczyna bo już nie pracuje ale z tego co kojarzę to nie dostaniesz. Zabraknie Ci chociaż jeden dzień i firma Ci nie da tej premii więc nie licz na nią nawet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A my naszą kierowniczkę nazywamy shogun a regionalną solaris

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Różnica między poszczególnymi stanowiskami to ok 500zl ,np kasjer 1500, asystent 2000, z-ca 2500 a kierownik 3000 przy całych etatach i średnich stawkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Boże niech ktoś coś zrobi z tą otyłą kobietą która od roku chyba ględzi jedno i to samo do głowy można dostać !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 23:15 . Warszawa , część południowa ?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 16:56. Nie,nie Warszawa i wolałabym nie pisać skąd. Widzę, że wszędzie to samo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widziałam kiedyś pasek od zastępcy prawie 3 500 miała, ja kasjer przy nie całym etacie zarabiam więcej niż 1 500 zł...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak jasne zastepca ma 3500zł, kierownik ma 5000zł a biedne kasjerki 1000zł i czego tu mącić w głowach?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do 08.30. pewnie z jakąś premią inwentaryzacyjną, bo ja długoletni pracownik mam 2500.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zależy wszystko od sklepów pewnie... Moja koleżanka dostała kiedyś taką wypłatę jak kierowniczka (my sklep wysokoobrotowy a ona malutki bardzo niskoobrotowy)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pamiętajcie że Warszawskie stawki są dużo większe...stąd różnice o których mówicie. Ja asystent 2500 nie schodze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podwyżki były ale tylko na Krakowie :( Kasjer o 2 zł na godzinę....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzisiaj rzuciłam ten powalony Rossmann w cholere!!! :) jestem mega szczęśliwa że w końcu będę miała święty spokój. A za was dziewczyny trzymam kciuki żebyście w tej nienormalnej firmie na glowe nie upadły . Paaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiecie może kiedy kasa za konkurs wakacyjny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na Podkarpaciu pupa rządzi ☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kasy nie będzie i podwyżek też nie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szumowina na etacie
Krakow kasjer dostal na 15,50zl brutto...czyli 1,5zl brutto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×