Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

usunęli temat o rossmannie?

Polecane posty

Gość gość
A ja wychodze z założenia , że skoro kolezanka ma tyle samo na godz co ja a pracuje 4 mies. ja 5 lat i ona ciagle nie wie co robić, jak układać , jak frontować, jak doładować karte podarunkową to ja tak samo robię. Tzn. obijam się, nie frontuje dokładnie, nie wysilam się,moje motto "rób jak najmniej". Jeżeli mi podwyzszą stawkę a jej nie to bedę pracowała jak najlepiej. A jezeli mam tyle samo co nowe osoby, bede pracowała jak one. I wiecie co ....jestem mniej zmeczona jak kiedyś, kiedy sie wysilałam, aby pokazazac sie jako dobry pracownik. A teraz mi to zwisa czy jest dziura czy jej nie ma, czy jest cena czy jej nie ma. Niech bedzie sprawiedliwie. Niech zrobią może jakiś przedział. No jak moze być , że osoba, która pracuje 5 lat ma tyle samo co osoba co "pracuje" 4 mies.?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do wyżej Już że ci mówię ze nie mieli ci zamiaru NIGDY dać solidnej podwyżki a tym bardziej teraz ci nie dadzą jak wejdą niedziele wolne .Już słychać skowyt rabina jakie to on ma straty w związku z wolnymi niedzielami a co dopiero jak ta ustawa wejdzie .Prawdę mówiąc ciesz się ze ci jeszcze nie wezmię z wypłaty .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hmm, stawki niech będą takie same , ale może dodatek stażowy byłby dobrym motywatorem... co rok pracy jakiś procent do pensji.. co Wy na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do wyżej,może i to metoda,może nie byłoby takiej rotacji jaka jest teraz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 19.13 Zgadzam sie!!!!Tez tak myślę!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Good ideea

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja ciągle uważam,że w firmie nie jest aż tak źle,ale system premiowania jest niesprawiedliwy,dlatego też nie obawiam się już inwentury:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tez uwarzam ze nie jest w tej firmie zle wiadomo praca cienzka szczegulnie dostawy ,nie ma czasu zjes też czasami a czasami jest czas to rużnie bywa z tym ,stafka godz no jest za mala to faktycznie ale trzeba być dobrej myśli ze się poprafi tak jak koleżanka tam wyżej pisała co do godzin to czasami mi się tez nie zgadza ale zawzwyczaj jest ok .Najwarzniejsze to jest to ze praca jest na umowę i jest stabilna firma ja pracuje już tu 2 rok i nie narzekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale Ty tak poważnie z tymi błędami??? Przecież oczy bolą od czytania... Może powinni podnieść "stafkę", ale zainwestuj w słownik....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja bym podniosła temat nepotyzmu i d*****nia panów z rewizji kierowniczek . Odrazu ich pozycja rośnie mimo skrajnej głupoty . Inni pracownicy mimo kompetencji nie mogą się rozwijać przez takie egzemplarze . I rodziny kierowników regionalnych w firmie to temat rzeka .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Boshe 10:10 to typ pracownika w jakiego będzie teraz inwestował Rossmann

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do wyżej-miało być poprawi pomyliłam się tam sorki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do wyżej,miało być poprawi a nie poprafi pomyliłam się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Macie juz wyniki konkursu na wakacje , kto wygrał ? Przydupasy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co z kierownikami oskarzonymi o mobbing? Z Karolina Marszałek z 1220 ze skarbka w Warszawie i Małgorzata z Wileniaka? Dalej gnebia ludzi za pozwoleniem kr Iwanskiej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rafciu
Smoleńsk (2016) Młoda dziennikarka na własną rękę prowadzi dochodzenie w sprawie katastrofy smoleńskiej. dostępny już do pobrania oraz online >>>http://d8x.pl/r/DfYsmolensk-2016

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rafciu
Smoleńsk (2016) Młoda dziennikarka na własną rękę prowadzi dochodzenie w sprawie katastrofy smoleńskiej. dostępny już do pobrania oraz online >>>http://d8x.pl/r/DfYsmolensk-2016

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no jak można piać z takimi błędami ortograficznymi???!!!! U nas jest też taka jedna (albo to ona pisała), że jak napisała informację dla klientów na temat nie działających kart płatniczych lub foto to myślałam, ze spalę się ze wstydu. Obciach straszny.A najfajniejsze jest to jak pisze jakieś pisma o centrali. No ale "curz, jezd menagerem w firmie rosman i to łona żondzi"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakie macie patenty na jak najszybsze sprawdzenie promocji??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do wyżej,wcale jej nie sprawdzać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
teraz jeżeli chodzi o promo to jest pewex:) szybko idzie! my o 01:00 jesteśmy gotowe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 18.27 Komorowski też robił byki ortograficzne a został prezydentem i co ,czepiasz się detali .Przecież jak będzie wykładać towar na sklepie to nikt ją nie będzie pytać jak się pisze cóż np

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny podpowiedzcie mi,wracam z macierzynskiego przed bylam asystentem moga mi zmienic stanowisko na kasjera jesli moje miejsce jest juz zajete?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wyślą Cie na sklep gdzie jest potrzebny asystent.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 15:26 nie mąć . Mają obowiązek przyjąć do sklepu macierzystego . Kodeks pracy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jak w koncu .moze ktos jeszcze sie wypowie jak to jest po nieobecnosci dlugiej wrocic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ranking na najbardziej nielubianego kr. Podajemy inicjaly .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kochane ile ucinają z premii za dwa tygodnie L 4 ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie maja takiego obowiązku, jedynie zastępcę i kierownika. U nas żadna dziewczyna na wróciła na macierzysty tylko wysłali je tam gdzie jest miejsce, zreszta zależy tez od kierownika. Jeżeli jest wporzadku i byłaś dobrym pracownikiem to zagada z Kr i weźmie Ciebie a tamta wyślą na inny sklep.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest obowiązek . Mówi o tym kodeks pracy . A jak pracowałaś w Opolu i Ci każą pracować w Szczecinie to się zgodzisz . Jednak ułomne jesteście .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×