Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

usunęli temat o rossmannie?

Polecane posty

Gość gość
Hej dziewczynki od kiedy jest ta promocja -49% na kolorówkę. W tej chwili jestem na zwolnieniu i jakoś do racy nie mam ochoty podejść , bo tam można tasaka powiesić taka atmosfera :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystko rusza 30 września. Najpierw lakiery i pomadki. Później oczy a na końcu podkłady i pudry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie!!!żenada z tym impulsem!!!klienci nawet nie słuchają tego co sie do nich mówi,pstrzą z politowaniem,inni sue denerwują,ze cały czas do nich sie gada!jak tak droga centrali dbacie o klienta to dajcie om w spokoju robić zakupy!!! Z tymi promocjami tez jest paranoja!!!!!!!!!!!!!!!ludzie tylko potykają sie o te standy,matki z wózkami kombinuj żeby z wózkiem przejechać!na tych balkoniksch ludzie cen wogóle nie widzą,i tak pytają ile to kosztuje!puknikcie się w głowe ci co to wszystko wymyślają!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10:39 a wiesz kiedy przyjeżdżają do sklepu te wygrane zestawy z impulsówki dla pracowników? konkurs był od 29 sierpnia do 9 września. czyli raczej nie ma szans.. co za bezsens, tak ross docenia pracownika który wciskal i proponował klientom a i tak nic nie dostanie bo odchodzi haha super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ha,ha, a co ma obchodzić skoro już nie będzie pracownikiem? do emerytury ma Ci się kłaniać, czy na emeryturze też? ogarnij się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wyolbrzymiajmy, że do emerytury. jak była promocja to ks latała i mówcie mówcie, jak miałam się produkować i gadać w kółko że polecam i proponuję to było dobrze, ale jak już wygramy, to pracownicy nie dostają. porażka. gdybym wiedziała to bym nie polecała i miała to gdzieś, haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Potwierdzam, kiedyś miałam tę samą sytuację. Była promocja zestawów Loreal bodajże i też mój sklep wygrał, a ja nie dostałam. Niesprawiedliwość totalna, bo za wypowiadanie SOKu na impulsówce jest priorytetem i wręcz obowiązkiem według KS, a regulamin dostawania nagród jest skonstruowany tak, że aby dostać tę nagrodę pracownik musi być zatrudniony w tym okresie kiedy trwa promocja, nie może zostać ukarany karą porządkową ani nie miał l4 + na samym końcu jako pkt 4, który jest tak skonstruowany aby dużo osób go nie dostało- musi w dniu wręczania nagród być dalej pracownikiem sklepu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie pamiętam co to był za konkurs, pamiętasz markę proponowaną i jakie nagrody? to może mi zaświta termin do kiedy nagrody na pewno na piśmie była data do kiedy mają przyjść nagrody ale zwykle to są długawe terminy i tak jak wspomniałam na pewno w chwili wręczania trzeba być pracownikiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej był ktoś może z was na szkoleniu dla zastępców w centrali? Może ktoś coś napisze jak to przebiega? Z góry dzięki za odp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ktoś dostał jakieś vouchery na Baczyńską??Potwierdzam,ks mają obowiązek wywieszac grafik do 23. Słyszał ktoś o jakiś podwyżkach??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sie ma Eniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podobno te rekrutacje są najczęściej ustawiane tzn. Ze już wiedzą kogo wybiorą np. Z polecenia tak to się w tej firmie nazywa a cała ta szopka jest po to że niby uczciwie . Więc po co marnują czas ludzi którzy mają nadzieję ze dostana ta pracę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A kiedy jest planowane to szkolenie zastępców? i kto decyduje kogo wysyłają? U nas była jedna i była zajarana magazynem bo ich oprowadzali ale ona akurat nie ma mózgu tylko centaura :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ojjjj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez pracuje juz ponad 5 lat i jestem kasjerem. A dlaczego nie asystentem??? Nie chodze na zwolnienia, jestem pracowita (tak mnie zycie nauczyło), dokładna, nie kłoce sie z innymi. Z moich wad to wylicze to, że nie umiem sprzedawac kolezanek .... tak wad... Gdybym była może suko*ata to bym kablowała, miała stanowisko, pieniadze. Ale wiem, ze ks nie lubi mnie bo czasami powiem,co mi nie pasuje. Inne . ktore awansowały to robią wszystko co im kaze ks. Rezygnuja z wyjazdów swoich, planów osobistych bo ks zmieniła grafik. Ja np. stanowczo mowie, zę nie i juz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tajemniczy klient. Tajemniczy klient jest po to, żeby ciężko pracujacym pracownikom pojechać po premii. Dzięki temu ross oszczędza dodatkowe pieniążki na centaura

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tajemniczy klient. Tajemniczy klient jest po to, żeby ciężko pracujacym pracownikom pojechać po premii. Dzięki temu ross oszczędza dodatkowe pieniążki na centaura

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas jest grafik na tydzień i jest zmieniany jeszcze w trakcie bez naszej wiedzy. To jest chore . My mamy też życie prywatne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
29 a u nas grafiku dalej nie ma a jak się pojawia to na tydzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćuni muknnn
U nas grafik tylko do niedzieli. A pewne to z tym grafikiem?,jak to zweryfikowac i jak wyegzekfowac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jest właśnie chore , Baczyńska wchodzi od jutra, chciałam cos kupić bo pózniej zaczynam urlop a vouchery nie przyjechały. A większość rzeczy jest do wyczerpania zapasów i z ostatniej akcji wiem, ze nie dowożą ich pózniej. Czyli pewnie vouchery dostaniemy jak zostaną resztki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do dziś i sama sobie odpowiedziałaś na pytanie opisując swoją osobowość......postawę i miejsce w zespole, tak ZESPOLE... niektórzy są i 10 lat kasjerami i tak pozostaną w tym miejscu bo nie mają predyspozycji do bycia z grupą i w grupie... i tyle, staż pracy nie ma nic do rzeczy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gowno prawda, ja jestem dobrze zintegrowana z grupą i zawsze byłam na każde zawołanie, nigdy nie mówiłam że nie mogę zostać czy przyjść wcześniej. Pracuje wvtej firmie już tyle lat, że wiem że staż pracy, zasób wiedzy, pracowitość i z********anie na sklepie nie mają tu nic do rzeczy. Bo kierownicy awansują swoich pupilkow, czyli Ci którzy im wlaza w d**e i p**********ja innych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie zgodzę się z Tobą. Awansują osoby, które wykazują chęć pracy, nie bronią się przed wiedzą i przyjmują ją do siebie, nie boją się również organizować pracy koleżankom i wydawać im poleceń oraz nie boją się ich egzekwować ( bo to koleżanka przecież):)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A był ktoś na niby warsztatach dla asystentów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja popieram koleżankę w większości awansów to właśnie pupile donosiciel i lizo tyłki i nie ma tu na to wpływu jak pracujesz i jak jesteś zaangażowana w pracę. Tak samo jest na wielu sklepach. O podwyżkach możemy pomarzyć chyba że po Nowym roku jak najniższa krajowa pójdzie w górę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość makama
Czy są jakieś pieniądze na 5,10 czy 15 lecie pracy w Rossmanie dla pracowników

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u Nas kupony na Baczyńską przyszły na początku tygodnia z dostawa, nawet dla osób na l4, wychowawczym itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kurse a do nas nie :/ czy one przyszły z teczka ? Bo jutro tez jest dostawa i moze wtedy przyjdzie. zależy mi na 2 rzeczach i chce je kupić jak najwcześniej, a ze sa vouchery to sie bardziej opłaci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam prawo odmówić zostania dłużej w pracy wiedząc informacje z dnia na dzień? tj jeżeli mam grafik ustalony i wydrukowany na godzinę od 10-15 a ks mówi mi ze bądź przygotowana na to ze zostaniesz 2h dłużej jeżeli będzie trzeba to moge odmówić tego dnia w pracy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×