Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

usunęli temat o rossmannie?

Polecane posty

Gość gość
Na 10lecie dostajesz 1000zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeglądam i nie wierzę. Pismo Pracowników Rossmann: "Co słychać?" nr 6. str. 15. Pani Maria 20 lat w Rossmannie na stanowisku kasjer sprzedawca, a obok Pani Małgorzata staż w Rossmannie 2 lata awans na z-cę kierownika. O co tu........ chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czasem ktoś nie może awansu dostać bo jest zablokowany a są ludzie którzy mają wyj... i mieć spokój będąc kasjerem. Ale w większości przypadków to pierwsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ni hu huhugość
Jak zablokowany?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widzimisię regionalnej na jakim Ty świecie żyjesz. Osoby które pracują po kilka lat nie przechodzą rozmów a nowe przechodzą, przypadek?Większość rozmów jest tylko po to aby konkretna osoba przeszła a reszta idzie dla ściemy że niby robią rekrutacje. A wszyscy wierzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 16.33 No przecież o tym już ktoś pisał że w tej firmie nie pracuję się dłużej niż 6 lat.Przyjmują dziewczyny młode 19-20 letnie obiecują im bzdury i wbijają różne brednie o profitach,taka młoda osoba to łyka i robi jak wół lecz po 4 latach pracy zauważa ze jest robiona w balona więc się zwalnia albo zaczyna się oszczędzać,oczywiście zaraz jest to wyłapywane przez kierowniczkę i zgłaszane ,no i taka osoba jest już na celowniku do zwolnienia TAK TO DZIAŁA !To ty nie wiesz o tym?Zaraz będą pisać że pracują osoby starsze po 30 cha cha oczywiście jedna na 10 sklepów się zawsze znajdzie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18.55,20.36 To co piszą dziewczyny to PRAWDA!!Pracuje 5 lat i niejedno widziałam i niejedno przeszłam w tej firmie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co sie stało z E K ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie polecam pracy w ross przy ulicy Skarbka z gor w Wawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja u pani Karoliny K tez WWa .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O Skarbku tovtemat się przewija już od jakiegoś czasu...kafeteria problemu nie rozwiąże,ale wiem że góra czyta nasze wypociny i wybiera te tematy,które powodują że same sobie strzelamy w kolano.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chodzi o awanse to nie chodzi o to ze ktoś jest zablokowany tylko nie ma takiego charakteru żeby lizać dupsko.nie oszukujmy się,tylko takie osoby awansują!!!!!!!!niewazne ze mają pusto w głowie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wie któraś moze które to sklepy premium w Warszawie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pracuje w tej firmie od 6 lat na.roznych sklepach.bylam i nie narzekam...czasem lepiej czasem gorzej ale nie robia tam panienki po 20 lat bo takie to by chcialy przyjsc.nic.nie zrobic o ladnie wygladac. A na sklep trzeba pracowac samo sie nie zrobi. W kazdej pracy trzeba sie narobic. Przyjmuja osoby nawet po 40 roku zycia wazne zeby byla.chec do pracy. No sory ale wam.wszystko nie pasuje trzeba bylo.isc do pracy biurowej.8 godzin i do domu. A jak nie umiecie.sobie dac rady z.kiero wystarczy napisac skarge do.dyrekcji uwierzcie ze pomoze. Na tyle sklepow znam.moze jednego zlego kierownika a wy tutaj ciagle narzekacie. Idzcie do miesnego tam sobie nie.usiadziecie wcale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no z przerwami to mamy p********e bo u nas są 3 osoby na zmianie i jak idziesz zjeść to jest tak:dzwonek bo kolejka, rzucasz wszystko...szybko przełykasz i lecisz, dzwonek bo faktura i znowu to samo robisz, dzwonek bo Pani potrzebuje pomocy przy farbach ( zajmuje Ci 20 min) dzwanek bo trzeba sprawdzić czy jakiś tam towar jest na magazynie...no k***icy można dostać. Jak tu zjeść spokojnie..jak się wysikać? ? Gdzie jest moje 15 min przerwy?? Bo czegoś takiego przerwą nazwać nie można!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No właśnie,chap łyk i dalej lecisz.i to mają być przerwy????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ach ten nasz Ross do czego to doszło ze koleżanki boją się wyjść na sklep bo tajemniczy klient i nie powiem formulki bo do perfum nie polece deo my mamy być uczynne mile i pomocne i takie jesteśmy klienci nas lubią i doceniają i nie chcą słuchać co dzień ze polecamy...z rabatem w zestawie taniej raczej uciekają od nas...mówienie dzień dobry z kasy to też przesada mam się zajmować klientem którego obsługuje i nie kręcić głową dookoła i klepać gormulki jeszcze. Pani poczuła się źle więc się nią zajęliśmy poszłyśmy wodę krzesełko przynioslysmy spytalysmy czy zadzw po karetkę. Zgubiła się dziecko mama biega jedną z nas poszła do ochrony i ustalenie gdzie jest maleć druga zajęła się mama i z nią szukała za to klienci nas lubią i do nas wracają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To pracujecie w hangarze, ze biegalyscie szukać dziecka po sklepie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do 22:02 przetłumacz na polski.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20.32 wyjelas mi to z ust i podejrzewam,że tak samo ma kilka tysięcy innych dziewczyn...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 14.42 Oczywiście ze w Rossmannie pracują ludzie po 30 i po 40 nawet np. prezes,z-ca prezesa,kierownik działu sprzedaży itp.,itp. nie rozumiem skąd te pomysły ze nie pracują takie osoby .Moja kierowniczka ma 36lat pracują ,pracują nie kłamać ze nie pracują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy jeżeli moj sklep wygrał konkurs przykasowy który byl 29-9 września a pracownik pracuje do 30.09 ( koniec umowy i brak jej przedłużenia) to czy dostanie zestaw nagród ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do wyżej,WG.regulaminu konkursu pewnie nie,ale jak masz spoko kiero to zadba o ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedy dostaje się wyprawkę za urodzenie dziecka? Czy w ogóle coś takiego jest jeszcze o czy trzeba coś wypisać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćsorbella35
Ja mam 35 lat i od niedawna w ross...tez zauwazylam ze klienci bardzo nie lubia wciskania przy kasie....mi to zwisa gadam i nawet nie mysle o tym ale klienci narzekaja ze to wkurzajace ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ale dlaczego wprowadzone jest coś co denerwuje klientów? Chyba warto byłoby ich zapytać co sądzą na temat tego wciskania towaru przy kasie, bo zwykłe proponowanie było tylko do czasu. Gdy doszły dodatkowe pytania to niestety poziom irytacji klientów wzrósł znacznie. Ja jako klient też byłabym poirytowana milionem pytań. Jeden klient mi powiedział że Ross nie ma do niego szacunku i do mnie przy okazji też,skoro każe mu się wciskać jakieś durnoty jak ostatniemu idiocie.To nie jedyna taka opinia.Obsługa powinna być swobodna, jestem za impulsem w dawnej wersji bo rzeczywiście zwiekszalo to sprzedaż ale duo paki czy zestawy to ogromna przesada. A my proponujemy na sto sposobów. Co mi jeszcze nie pasuje? Organizacja promocji. Skoro Góra to czyta to.... Ja bym ich zaprosiła na promocję. Niech w trzy lub cztery godziny zrobią 8 stendow z cenkami, zamontuja 20 półek promo, powiesza 2000 cenek, ah wcześniej zdejma poprzednie półki,promocje i stendy...zamkną dzień,pofrontuja sklep,zrobią ZIC.Ja bym chciała zobaczyć jak z Waszej strony wygląda realizacja tego bo zza biurka macie dużą wyobraźnię. Oczywiście niech to będą trzy osoby maksymalnie. Może jest jakaś metoda,nie wiem... Klonowanie się by robić pięć rzeczy naraz o której nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do 3:37 - aby otrzymać nagrodę z konkursu musisz być pracownikiem sklepu w chwili otrzymania nagrody (jeden z punktów regulaminu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czy jest tu może ktoś z Olsztyna?widzialam,że jest kilka ogłoszeń o pracę jako kasjer-sprzedawca,warto wysyłać cv?jaka atmosfera między pracownikami?trzeba mieć doświadczenie w sprzedaży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×