Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

usunęli temat o rossmannie?

Polecane posty

Gość gość
Juz sie teraz nie podaje adresu na l4 tylko. Wystarcza sam nip ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na l4 nie podaje sie żadnego adresu poza swoim, podajesz jedynie NIP firmy i tyle. Co do paczek to my juz w zeszłym roku dostałyśmy jakies resztki, bo Kr nie pozwala robić paczek jak juz to z wylistowanych testerów i jakis starych gratisów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ktoś wie ile tej pomocy świątecznej przyznają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wnioski mają być w Łodzi do 15 listopada a z mojego sklepu żadna się nie pofatygowała, żeby do mnie zadzwonić (jestem na macierzyńskim). Wszystkiego dowiedziałam się stąd. Uwielbiam mój sklep i moją KS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj gość wczoraj Brawa dla Was! A do laski od pierdzenia w stołek życzę degradacji na stanowisko kasjera to i sobie popierdzi hahahahhahha :D :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ktoś wie ile tej przyznają tej pomocy finansowej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czesc dziewczyny, chcialam sie dowiedziec co sie dzieje z pracownikiem ktory zaszedl w ciaze a umowa konczy mu sie przed terminem porodu?wiem ze przedluzaja do terminu porodu a co dalej? Mialyscie takie przypadli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czesc dziewczyny, chcialam sie dowiedziec co sie dzieje z pracownikiem ktory zachodzi w ciaze a umowa o prace konczy sie przed terminem porodu? Wiem ze przedluzaja do czasu porodu a co dalej? Mialyscie takie przypadki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hmmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ej to były jakieś podwyżki w firmie ?? dla wszystkich czy tylko dla wybranych bo ja od dwóch lat mam stawkę 12,40 brutto a taka premia co miała być za wykonany obrót czy jakoś tak to tylko była na papierze bo nam zawsze ciut zabrakło do niej, to był taki pic na wodę fotomontaż ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lepiej nic nie pisz, nie Twój cyrk nie Twoje małpy. Wytrzymaj te dwa miesiące bo to że napiszesz wyżej nic nie da, wiem to z doświadczenia. Obłuda że nikt się nie dowie że to Ty skarżysz a potem regionalna z ryjem dzwoni do Ciebie i masz przekichane do końca pracy tam.Znajdzie coś na Ciebie, na szczęście E.K nie udało się to bo się zwolniłam sama:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej czy ktoś wie kiedy będzie wyplata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do kiedy sklada sie wnioski o dofinansowanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej . O mobbing to najlepiej do samego prezesa Maruszaka albo to Agnieszki z cy ;) inni pod dywan zamiata....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kaa1 czy serio jest tak ciezko cofnac sie o dwie czy trzy strony? Co pięć minut to samo pytanie. DO 15 LISTOPADA !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Będę pisała do pani Agnieszki w sprawie pani regionalnej A . bo sobie swój folwark zrobiła .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej, dziewczyny jak u was jest z planowaniem urlopów ? U nas zawsze nie było problemu z rozplanowaniem dwutygodniowego urlopu w okresie letnim a w tym roku poszło info ze owszem jeden dwutygodniowy musi być ale okres letni odpada. Co to za filozofia i czy ktoś o takiej smiesznej polityce słyszał ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćndbxbsjs
U nas byla sytuacja w regionie o mobing oj oberwalo sie kierowniczce bardzo...zglos i zacznij od zgloszenia swojej kierowniczce w starym sklepie ona tez musi zareagowac. Musicie miec konkretne dowody co zrobila co powiedziala itd.itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pomoc finansowa do 6 grudnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli kończy ci się umowa przed porodem to tak jak napisałaś przedłużają do porodu plus chyba zaległy urlop. Potem jak dobrze żyłaś z kiero to jak będziesz chciała wrócić do pracy to po prostu zgłaszasz to kierowniczce i jak jest miejsce to cię przyjmuje , ewentualnie do regionalnej ;) zawsze chętnie przyjmują z powrotem doświadczonych pracowników. Prezent dla maluszka powinnaś jeszcze dostać. Szkoda że kończy ci się umowa bo tak to na wychowawczym byś dostała jeszcze premie świąteczne i paczki dla dziecka .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak nic się nie zmieniło to pewnie 550 wypłacane do 6 grudnia na konto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak nic się nie zmieniło to 550 zł do 6 grudnia na konto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziewczyny powiedzcie ..czy na L4 ciążowym zdarzają się kontrole z Zus-u? Czy my przez ten okres podlegamy pod naszą firmę i kontroli nie ma żadnych ? Z góry dzięki za odp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ania reg z wawy to pani A ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to zależy jeśli to jest początek ciąży i nie pracujesz bo na np ciąża jest zagrożona i na l4 masz oznaczenie np że powinnaś leżeć to tak możesz mieć kontrolę choć ja nie miała a była w takiej sytuacji . Jeżeli poszłaś bo już ci się należało to nie. Po za tym jak spytasz swojego ginekologa to ci wszystko powie i wyjaśni co na konkretnym l4 ci wolno a co nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hm ciekawe czy prezes czyta tą stronę jak będzie czytał dużo się dowie co dzieje się na sklepach bo odwagi brak powiedzieć o niepewnym traktowaniu i zachowaniu regio życzę aby osoby obłędne fałszywe i dwu licowe wkoncu dostaly za swoje. Bo już dość wyzysku i tego całego cyrku niech ktoś to wkoncu zacznie kontrolować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A wy spać nie możecie,czy zamiast robić dostawę/promocje to na kafeterii siedzicie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesli urodziłam w lipcu to dostanę paczkę świąteczna dla dziecka? Paczkę z rossmanna juz dostalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dostaniesz paczkę świąteczną też

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Odnośnie L4 i kontroli
Ja dostałam wezwanie na kontrole z Zusu w 8 miesiącu ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×