Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

usunęli temat o rossmannie?

Polecane posty

Gość gość
Wszyscy dostają, do 25 listopada kiero musi wysłać do kadr podpisane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Paczki na Mikołajki mają być a kasy 550 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas wszyscy dostali aneksy z podwyżką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli ktoś nie dostał aneksu to albo świadczy o opieszalosci ks,albo Poprostu podwyżki nie dostaniesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co do urlopu to masz prawo do 2 tyg w okresie wakacyjnym i tym samym pierwszeństwo do niego pod warunkiem że masz dziecko w wieku szkolnym i to Ty sobie go planujesz pozostałe dni urlopu może rozplanować Ci pracodawca ale jeżeli jest ok to sama sobie planujesz urlop pod koniec starego roku ( tak jest w każdym sklepie) a kier Ci akceptuje lub nie to wszystko zależy od możliwości - ile osób chce np w tym samym terminie itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uważam ze cały zespół powienien trzymać w ryzach kierownik sklepu. Bez wzg na to czy kogoś się lubi bardziej lub mniej lub wcale. Jeżeli tak nie jest to rzetelny pracownik który wykonuje swoja prace tak jak powinien jest pokrzywdzony a przydupasy maja fory jest nie fer. Jak się kierownik nadaje tylko do papierów faworyzowania swoich a nie do pracy w zespole to nie powinien być na takim stanowisku !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uważam ze cały zespół powienien trzymać w ryzach kierownik sklepu. Bez wzg na to czy kogoś się lubi bardziej lub mniej lub wcale. Jeżeli tak nie jest to rzetelny pracownik który wykonuje swoja prace tak jak powinien jest pokrzywdzony a przydupasy maja fory jest nie fer. Jak się kierownik nadaje tylko do papierów faworyzowania swoich a nie do pracy w zespole to nie powinien być na takim stanowisku !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uważam ze cały zespół powienien trzymać w ryzach kierownik sklepu. Bez wzg na to czy kogoś się lubi bardziej lub mniej lub wcale. Jeżeli tak nie jest to rzetelny pracownik który wykonuje swoja prace tak jak powinien jest pokrzywdzony a przydupasy maja fory jest nie fer. Jak się kierownik nadaje tylko do papierów faworyzowania swoich a nie do pracy w zespole to nie powinien być na takim stanowisku !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
firma leży zatrudnia ukraińców a Polacy na najgorszym sorcie żeby brudasy wyniki mieli wiem co mówię bo tam pracowałem zwolnili mnie za nie przykładanie się do pracy jak śmieci ludzi traktują nie kupować tam w biedronce hebe itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uważam ze cały zespół powienien trzymać w ryzach kierownik sklepu. Bez wzg na to czy kogoś się lubi bardziej lub mniej lub wcale. Jeżeli tak nie jest to rzetelny pracownik który wykonuje swoja prace tak jak powinien jest pokrzywdzony a przydupasy maja fory jest nie fer. Jak się kierownik nadaje tylko do papierów faworyzowania swoich a nie do pracy w zespole to nie powinien być na takim stanowisku !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas też cisza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podwyżki wielka paranoja wszyscy po równo prawnik z 10 letnim stażem z 15 letnim i ten co jest 3 miesiące czy ktoś wprowadzi wreszcie w tej pracy stażowe albo te podwyżki jakoś podzieli z głową bo to co jest obecnie to wielka niesprawiedlowość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do wyżej łatwiej byłoby zrozumieć, gdybyś przecinki stosował/a . A co do urlopów, dlaczego pierwszeństwo mają mieć matki? powinno być sprawiedliwie, ja w tym roku, kto inny w przyszłym. Tyle w temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dlatego, że jeżeli masz dziecko w wieku szkolnym to jest jedyny okres który możesz spędzić z dzieciakiem... a jak jesteś panienką to urlop w maju/czerwcu/wrześniu jest równie atrakcyjny, a matki już nie mogą wtedy być z dzieckiem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do wczoraj aneksy nie są wystawiane przez KS - chyba coś Ci się pomieszało...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podwyżka, podwyżką tylko czemu od razu nam tak godziny zjechali, od jakiegoś czasu jedziemy tylko na gołych etatach, może i bym się z tej większej stawki cieszyła bardziej gdybym jeszcze stażowe dostała, bo według mnie tak się docenia pracownika, który wytrzymał tam tyle lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20.03 A kto dał ci aneks do podpisu?? Prezes??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ktoś wie coś więcej na temat starszego asystenta??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aneks dostajesz od ks, ale nie ona go wystawia. Jak ja sie cieszę, ze jestem w domu na l4 w ciąży i nie muszę sie denerwować. A i tak dostaje lepsza wypłatę niż bym teraz pracowała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas ks czeka na aneksy od KR ktora ma nas akurat w tym okresie w. Pupie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do wczoraj 17:48. Nie pisz jak nie masz pojęcia na dany temat. Jestem ks i bardzo mi przykro ale mój leniwy regionalny jescze nie dotarl z podwyzkami. Zanim je wam rozdam będę musiała usłyszeć jego drętwą mowę i poudawac jak bardzo mnie to interesuje co do mnie mówi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pracodawca ma obowiązek sąd co 14 dni urlopu ciągłego nieprzerwanego ale nigdzie nie ma że ma to być okres letni. 14 dni wciagu roku tak jest w Kodeksie Pracy też jestem niezadowolona ze nie w okresie letnim ale cóż mu jesteśmy od roboty niestety ciężkiej roboty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ktoś się może wypowiedzieć rzetelnie na temat starszego asystenta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Starszy asystent sklep powyżej 650 tys obrotu w najsłabszym miesiącu , 10 lat stażu i minimum 35 lat . Uznaniowo wybiera kr z ks

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy na pewno? Bo słyszałam że staż nie musi być tak wysoki. I czy to jest duża podwyżka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
święta prawda !kierownik powinien trzymać załogę !jezeli postępuje niesprawiedliwie,nieprofesjonalnie,ma swoich przydupasów-niech sobie ma!ale po pracy.życie prywatne nie powinno wpływać na relacje w pracy!jeśli jest inaczej to widocznie nie nadaje się na to stanowisko!moja ks nie umie rozmawiać z ludźmi,pokazuje emocje jak na poziomie dziecka w przedszkolu.druga sprawa-robiąc grafik i mają do dyspozycji np 4asystenkti gdzie 2to przydupasy,do prowadzenia zmian daje ciągle te 2które nie lizą dupska kierowniczce i dlatego tez mają ciągle 2zmiany.a asystentki będące psiapsółami kiero mimo ze biorą tą samą kasę co tamte asystentki to nigdy nie maja zmian prowadzących!!!!i ciągle 1zmuany!!i karta sprawiedliwości jest przekłamana!kr nie zwraca na to uwagi????przy wizycie powinni sprawdzac kartę z rzeczywistym grafikiem!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co do urlopów...to są jedyne dwa miesiące w roku tzn.lipiec i sierpień kiedy rodzic może spedzić wakacje z dzieckiem. Nie może we wrzesniu ani w czerwcu, ani w maju, ani w kwietniu itd. A maj, czerwiec, wrzesien są bardzo fajnymi i ciepłymi miesiacami i jeszcze jedno tanimi jak gdzies sie wyjezdza. A chyba na sklepie nie pracuje 10 matek z dziecmi ...tylko ile jest tych osób?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szokkk
DO:gość wczoraj dlatego, że jeżeli masz dziecko w wieku szkolnym to jest jedyny okres który możesz spędzić z dzieciakiem... a jak jesteś panienką to urlop w maju/czerwcu/wrześniu jest równie atrakcyjny, a matki już nie mogą wtedy .... A z jakiej racji osoba, która nie ma dzieci (jakby to był wyznacznik wszystkiego) ma rezygnować z urlopu tylko dlatego, ze osoba która ma dziecko chce urlop w tym samym okresie???? To jest żaden argument. Kwestia dogadali się w pracy i ustalenia kierownika z zespołem anie podziały ma dziecko czy nie ma. To jest chore. I niesprawiedliwe. Taka sama dyskusja jak gadanie ze osoby bez dzieci nie mają obowiązków. .to nie znaczy ze nie maja żadnych innych. A jak ktoś się decyduje na dzieci to z pełną odpowiedzialnością a nie ze teraz ktoś ma z czegoś rezygnować w pracy bo ty masz dziecko a ty nie! I bez hejtów się obejdzie. Trzeba być racjonalnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szokkk
DO:gość wczoraj dlatego, że jeżeli masz dziecko w wieku szkolnym to jest jedyny okres który możesz spędzić z dzieciakiem... a jak jesteś panienką to urlop w maju/czerwcu/wrześniu jest równie atrakcyjny, a matki już nie mogą wtedy .... A z jakiej racji osoba, która nie ma dzieci (jakby to był wyznacznik wszystkiego) ma rezygnować z urlopu tylko dlatego, ze osoba która ma dziecko chce urlop w tym samym okresie???? To jest żaden argument. Kwestia dogadali się w pracy i ustalenia kierownika z zespołem anie podziały ma dziecko czy nie ma. To jest chore. I niesprawiedliwe. Taka sama dyskusja jak gadanie ze osoby bez dzieci nie mają obowiązków. .to nie znaczy ze nie maja żadnych innych. A jak ktoś się decyduje na dzieci to z pełną odpowiedzialnością a nie ze teraz ktoś ma z czegoś rezygnować w pracy bo ty masz dziecko a ty nie! I bez hejtów się obejdzie. Trzeba być racjonalnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ta firma to jedno wielkie dno! Nieludzkie warunki pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×