Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

usunęli temat o rossmannie?

Polecane posty

Gość gość
nic to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W zeszłym roku paczki były ok 25 listopada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Premia regulaminowa zależy ile dni jest pracujących w danym miesiącu (bez sobót , niedziel i świąt)np listopad ma 20

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam pytanie . Jeżeli cały sklep dostał podwyżkę to mogę jako jedyna nie dostać ? Bo wszyscy dostali aneks a ja nie jeszcze ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli kierownik uznał, ze Ci sie nie należy to aneksu ani podwyżki nie dostaniesz. U nas tez była taka która nie dostała jako jedyna podwyżki ostatnim razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 999mrl
hej, mam bardzo ważne pytanie. podpisałam umowę z rossmannem w jednym z miast wojewódzkich. pomoc na magazynie, dorywczo. kopii umowy nie dostalam do dzisiaj, chociaż minął ponad miesiąc ( zatrudniona zostałam w połowie października). Wypłaty - ponad 800 zł brutto, a dla studentki to wiele, nie dostałam do dzisiaj, mimo telefonów do kierowniczki, jestem ciągle wprowadzana w błąd. ostatnio usłyszalam, ze jestem ,,sama sobie winna'' bo podobno ,,zle podpisałam godziny'' - absolutna bzdura, podpisywalam w obecności kierowniczki, w momencie podpisywania pytałam czy dobrze. gdy w ubiegłym tygodniu inne osoby pracujące na zlecenie miały już pieniądze na koncie, usłyszałam że wypłacane są od litery nazwiska i ze nie mam sie martwić bo wszystkie podpisy były dobrze złożone. dwa dni temu wersja się zmieniła, wypłacane są podobno raz w tygodniu i może do 30 listopada dostanę. jaka jest prawda? i co robić? bo może milionów nie zarobiłam, ale naprawdę ciężko pracowałam, byłam na każdy telefon, a teraz... cóż, musze sie prosic o pieniądze, które mi się zwyczajnie należą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem KS... wiecie co... ja i z-ca oraz asystentki głównie dokładają towar, bo taka jest obstawa na zmianie. Mój dzień (i innych funkcyjnych ) to towarowanie i obsługa na sali + kasa dochodząca. Nie uważam żeby to było uwłaczające bo robię to dla całego zespołu (żeby był obrót) i sklep wyglądał ok. U mnie kasjer to kasjer (czasami uda mu się zrobić 1 metr leyoutu). Fakt - na dostawach jestem rzadko - a jak już to robię leyoty. Praca biurowa zajmuje mi maks. 3 h układanie grafiku 1 x m-cu a reszta w biegu...uzupełniamy się w zespole i przekazujemy sobie zadanie, których nie skończyłyśmy z różnych przyczyn..... a kasjerki - oczywiście nie wszystkie bo byłabym niesprawiedliwa, ale 70 % narzeka że ciężko, że godziny nie te, że mało kasy, że za dużo godzin... i tak w kółko... i taka mnie myśl naszła, że chyba mają za dobrze....przerwy oczywiście są jak należy, picie przy kasach, wolne jak chcą i wnioskują (i robię wszytko żeby się dało) w razie czego łatam sobą lub z-cą...bo my możemy, co Wy na to??? Wiem, że zaraz usłyszę że za to mi płacą... :) ale zawsze można odwrócić pytanie w stronę kasjera...:) Co Wy na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do 00:47 czyli potrafisz pracowac i fizycznie i umyslowo , logicznie wszystko ogarnosc . na owym forum jest kierowniczka , ktora uwaza , przekonana jest wrecz , ze jej przelew na konto idze zupełnie za inne czynnosci . pasozyt .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja ks oprócz grafiku nic nie robi.ciągle go zmienia,zmienia i ...zmienia.bo to cięzka praca jest dać swoim koleżankom dużo więcej pierwszych zmian niz reszcie.reszta parobków niech sie cieszy ze ma 3zmiany na rano.(a kolezanka nawet 10).KIEROWNICY REGIONALNI!SPRAWDZAJCIE KARTY SPRAWIEDLIWOSCI!BO BYŁO PRZEZ CHWILE ZE TO FUNKCJONOWAŁO A OD DŁUZSZEGO CZASU JEST JAK DAWNIEJ-TYLKO PRZYDUPASY MAJĄ PIERWSZE ZMIANY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 999mrl
Ponawiam pytanie - co zrobić, gdy Rossmann nie chce mi wyplacic wynagrodzenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zadzwonić do kadr,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz połowę domu, to gratuluję ale w ross na niego nie zarobiłaś, dostałaś? Super ale nie każdy dostaje połowę domu, a jak ma się rodzinę to trzeba gdzieś mieszkać. Pytanie do "sieroty" gdzie mieszkasz? Mi mieszkania nikt nie dał za darmo. Z pensji w tej firmie nie da się żyć, sama bym się nie utrzymała, nawet na rachunki by nie starczyło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polowe domu dostalam w stanie surowym bez okien,tynkow,gole sciany.A wykonczylam za 60 tys.i byly to pieniadze,ktore odlozylam z wyplat z rossmana.Nikt mi na to nie dal.Jak sie chce to sie da.Gdybym miala placic 1000-1500 czynszu to wolalabym wziasc kredyt na dom i tyle samo raty bym miala i dom na wlasnosc.A nie dawac obcym co miesiac tyle kasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 00:47 Taka z ciebie kierowniczka i znawczyni a nawet layout poprawnie napisać nie umiesz!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a czy ten błąd zmienił kontekst wypowiedzi? Chyba nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakbym dostała polowe domu to tez bym miała mniejsze opłaty. Ale nie dość, ze najpierw trzeba kupić działkę a pózniej dopiero wybudować a to w Warszawie sa kosmiczne ceny to sorry ale mam kawalerkę, jeden plus ze jest własnościową i nie muszę płacic za wynajem. Z drugiej strony 60 tys z wypłaty? To jest nie realne, chyba ze pracujesz 20 lat w rossmannie i mieszkałas z rodzicami i nie wydawałaś na nic. Do tej co nie dostała kasy. Jedynym wyjściem jest zadzwonić do kadr, tam nie gryzą i dadzą Ci konkretna odpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co za patałachy tym forum żądzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
żądamy swoich pieniądzorów natentychmiast !!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety karta sprawiedliwości to był chwilowy pomysł centrali, bardzo słuszny zresztą i ja się cieszylam że przez kilka miesięcy było to weryfikowane bo pracowałam wreszcie jak normalny człowiek.... Ale już poszło pod dywan i znów jest ten sam yebnik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A KS w moim sklepie wykłada towar . 1 robi. I tyle . Grafik też ma bardzo opanowany . Poświęca mu Max czasu . Niby wszystkie jesteśmy w pracy , w sensie że nikt nie choruje nikt nagle nie bierze na zadanie , ale grafik trzeba zmodyfikować . Żeby ciągle było lepiej . Ale jak nie chciałam tej zmieniy , bo się na wizytę do fryzjera umówililam . To uznała ze to blache .o każdej zmianie musi wiedzieć kr . Haha .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdzie asystenci maja 21.80 co??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dojechały gdzieś juz wszystkie ozdoby na święta? Czy nadal sa pustki ? Bo u nas strasznie biednie a chciałam kupić te lampki kule gdzieś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chrup chrup chrup chrup chrup chrup chrup chrup chrup chrup chrup chrup chrup chrup chrup chrup chrup chrup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
upss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ma ktoś numer bezpośrednio do prezesa ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Paczki już z towarem przesyłają dziś dotarły i do nas.. Są spoko nie narzekać! Słodyczy brak gry itp podobne do tych z tamtego roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
karta sprawidliwości na początku miesiąca jest ok bo grafik poprawny jest tak naprawdę tylko na 1-szy tydzień a potem to już zmiany , zmiany i jeszcze raz zmiany więc karta już nie działa trzeba byłoby po zakończonym miesiącu wydrukować grafik zliczyć ilość dniówek rannych i popołudniowych i porównać z kartą ,pod warunkiem że nikt nie wziął urolu na żądanie lub L-4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czytam to forum i..wszystkie nieszczęśliwe i niezadowolone.. To jest praca w handlu, wymagania były ,są i będą.Firma stabilna, zawsze pieniądze na koncie.. Wynagrodzenie adekwatne do stanowiska i odpowiedzialności. Wymagania większe w zamian za większe pieniądze. Zamiast to roztrząsać jak było kiedyś, uśmiech na buzie, życzliwe nastawienie, trochę optymizmu i uwierzcie, że pracuje się miło i przyjemnie:) Każda ma gorsze dni ale trzeba się wspierać, pomagać i być wyrozumiałym. Każda z Nas jest inna jedna radzi sobie super z doradztwem, druga z praca na kasie, trzecia dobrze się czuje towarując. Wykorzystujcie swoje silne strony, dzielcie odpowiednio zadania i praca będzie o wiele przyjemniejsza. Każda z Nas ma co innego do zaoferowania w zespole:) Więc zamiast marudzić pomagajcie sobie i twórzcie ZESPÓŁ :) Życzę wszystkim jutro miłej pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może ktoś zainteresuje się regionem 23-1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×