Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

usunęli temat o rossmannie?

Polecane posty

Gość gość
Myślicie że wyrobić ie obrót grudniowy?? U nas strasznie zawyzony jest, chyba szans nie mamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z jakich miesięcy liczona jest średnia do premii za inwenture? Pomożecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kasjer i asystent mają taką samą premie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Asystenci mają odrobine większą premie za inwentaryzacje ponieważ mają wyższe wynagrodzenie. Ale zasada naliczania premii jest taka sama. 1/3 wynagrodzenia zasadniczego liczonego ze średniej z 3 miesięcy. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tak trochę z innej beczki... Myślicie że inne wątki na kafeterii też tak zamulaja? Czy tylko o Ross?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak ja pracowałem okres rozliczeniowy lipiec sierpień i we wrześniu 14 poszłam na L 4 a 23 była inwentura czyli tak okres rozliczeniowy musiałby się liczyć do dnia inwentiry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z wyrobienien obrotu w tym roku moze byc na prawde ciężko....:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żeby dostać premie nie możesz być dłużej na L4 niż 45 dni !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Albo premia albo ciąża... Nie można mieć wszystkiego siedząc w domku kilka miesięcy. Asystent ma niewiele większą premię od kasjera,ale za to zakres obowiązków zdecydowanie większy. Jest to niedocenione stanowisko pracy w Rossmanie. Ktoś pisze,ze wypłatę też asystenci mają większą, owszem o jakieś 200 zł więc niewspółmierne do wykonywanych czynności. Asystent to jak zastępca i kiero,ale za wsiowe pieniądze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas nie zawsze asystent ma większą wypłatę, bo zdarza się że kasjer ma 20 h więcej i już ma wyższa wypłatę. Niestety nadgodziny przyznawane są u nas jak leci, a nie by wynagrodzić czyjeś zaangażowanie. Ale w miesiącu jak grudzień gdzie nikt nie ma nadgodzin to faktycznie różnica bedzie jakos 150 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zawsze mozecie sie zamienic na stanowisko kasjera. Asystentki nie wszystkie,ale wiekszosc potrafia sie wyreczac tylko kasjerami. Robisz cos na sklepie, a taka paniusia wola cie do biura idziesz, a ta mowi, abys poszla po cos na poczatek sklepu. Rusz tylek sama wielka asystentko! Nie kazda zasluguje na duza wyplate.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taki problem mam. Za późno wysłałam wniosek o pomoc świąteczną. I dostanę kase dopiero w styczniu. Jest ktoś w takiej sytuacji też? Pytanie mam. Czy ktoś Moze wie do którego stycznia te pieniądze wypłacają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak jest z kasa za inwentura w grudniu dostajesz ostatnia z zeszłego roku czy juz za ten rok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W grudniu dostajesz za tegoroczną inwenturę ...niestety .Inwentury wyszly w całym kraju dużo gorzej niż w poprzednim.Wiec troche zaoszczędzą na naszych premiach ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z innej beczki, umowe mam do marca, rodzę w maju. Jak było u was Ross przedłuża umowe do urodzenia dziecka tylko czy dalej jest mozliwosc powrotu i pracy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przedłużają do porodu a co dalej zależy od ks i Kr czy Ci przedłuża. Możesz zadzwonić i zapytać na czym stoisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny, pilna sprawa. powiedzcie mi kiedy przeceniacie świąteczne ozdoby? przed, czy po świętach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapewne jest możliwość powrotu do pracy wiec sie nie martw:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piotroo
Asystenci mają większe premie dlatego bo są asystentami a nie dlatego bo więcej zarabiają...wysokość natomiast tej premii liczona jest od ilości godzin przepracowanych w danym okresie rozliczeniowym...premia to stała wartość dla całego etatu i potem wylicza się z przepracowanych godzin wysokość premii dla danej osoby...stąd te różnice między asystentami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak urlop macierzyński kończył mi się 18 lipca, później poszłam na zaległy urlop to należy mi się premia inwentaryzacyjna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a my mamy pierwszy próg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od 17 promocja 1+1 na perfumy!! Będzie szał!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od 17.12 wchodzi promocja na perfumy 1+1 gratis (tańszy bądź w tej samej cenie) do 27.12.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście że jest możliwość powrotu. Czy koleżanka/kolega ma pewne źródło informacji o gorszych wynikach inwent.niż w poprzednim roku??Zadziwia mnie zawartość pewnych informacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jako asystent nie dyskutuje się nikim to raczej nami się wysluguje kiero przychodzę po niej na zmianę a tam sklep zero mercha nie dolozony i 1 wózek zrobiony a jesteśmy sklepem wysoko obrotowym więc 2 kasy prawie cały czas chodzą więc kiedy ja mam wszystko zrobić i dostaje tylko 250 więcej niż kasjer śmiechu warte i do tego kiero mówi że nie będzie pączek z testerów brawo tylko że nie.na żadnych szkoleń z kolorowki ani z zapachów i tylko dzięki tym paczki coś wiedzieliśmy -sprawdziliśmy więc niech się nie zdziwia ze nie pitrafimy nic powiedzieć o pewnych produktach Panie prezesie czy to pańska decyzja o zabraniu mam tych paczek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Świetna promocja na perfumy 1+1 gratis :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystko zależy od kierownika a przede wszystkim od tego jakim byłaś pracownikiem jeśli dobrym to można przedłużyć umowę bez konieczności wcześniejszego wracania do pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co rośnie dzieje w tej Polsce,generałowie odchodzą,posłowie protestują.Gdzie nasza wolnosc?? Obudźcie się!! Rządy PiS muszą się skończyć, bo niedługo ogranicza nasze swobody do minimum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to zależy jakim byłaś pracownikiem i czy chcą, żebyś wróciła:) są różne przypadki- :) niestety przeważnie- popracują dziewczyny 3-4 m-ce czasami dłużej ale szału nie ma (obijają się i mącą ) , zajdą w ciążę i nie wiem na co liczą....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A kiedy ta premia będzie wypłacona? Dzięki za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×