Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

usunęli temat o rossmannie?

Polecane posty

Gość gość
Nie ma takiego czegos jak integracja w pracy!!!zapamietajcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma . To była integracja po pracy za firmowe pieniądze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powinni znieść te integracje,ks idzie z przydupasami za firmowe pieniądze i mimo ze było kilka osób to na fakturze wypisuje ze była cała załoga.i zawsze jeden jest model tej integracji -chlanie wódy do upadłego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A gdzie mozna zobaczyć regulamin tej premi za grudzien?jestescie pewne ze z urlopem na żądanie lub l4 mię dostanie sie tej premi?czy tylko ks o tym decyduje??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 22:45 cała prawda!!!!!!!u nas czerwona szmata wprowadza taką atmosfere ze zyggac sie chce!!!!dezorganizuje cały sklep!!nawet jak ma wolne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To prawda o tej dezorganizacji, często to wynika z tego ze obowiązki powierzone kierownikowi sklepu tego kierownika po prostu przerastają. Błędne decyzje ,zła ocena sytuacji oraz niekompetentność odbija się nie tylko na nas ale i na utargach sklepowych! Jestem pewna iż u nas dochód wzrósłby o 10procent GDYBY był kierownik kompetentny ,ale cóż jest jak jest .Na koniec prośba do kierownika 575 -Błagam nie pisz ze po raz kolejny ktoś cię prześladuje takie są po prostu fakty !cię to przerasta, nie widzisz tego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W bardzo wielu sklepach czerwone fartuchy nie radzä sobie z obowiązkami i żadna nie przyzna się do tego. Może my też powinnyśmy odłożyć na bok resztki godności i przy okazji tej przykryj sprawy z Ewą wykorzystać sytuacjè że media są tak bardzo zaangażowane nagłośnić jakie warunki planują w rossach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 23:55 Ks 575 juz nie pracuje zwolniła się. Sprawdzone info. Dziewczyny mają światy spokój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja mam świetną KS i super resztę zespołu jesteśmy mega zgrane i koleżeńskie nikt na nikogo nie gada współpraca idzie świetnie także są sklepy gdzie chce się pracować!!! A jeśli ktoś potrafi za 30zl na integracji się uchlac to brawo. To już nie jest wina firmy tylko każdego z osobna jesteśmy dorosłe i każdy ma swój rozum i wie co robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeśli chodzi o premię za obrót w grudniu, to nie możesz być dłużej niż 5 dni na zwolnieniu, tak jest w regulaminie, z resztą biorąc na logikę, jak mogłabyś dostać taką premię, skoro nie przyczyniłaś się do obrotu, bo cię nie było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny kiedy wystawiamy misie tvn na sklep? Było jakieś pismo już?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widzę, że mój wczorajszy post z godz. 22:45 został usunięty, widocznie kogoś prawda kuła w oczy, więc wrzuce go kolejny raz. Do 20:09 Sama jsteś białą szmatą. Jeśli ks nie potrafi zorganizować pracy na sklepie, to jest czerwoną szmatą i tyle. Do 20:52 Mylisz się ty głupia p**do ! To nie jest wina całego zespołu tylko czerwonej szmaty. Nawet jak jej nie ma w pracy, to i tak wszystko powinno działać normalnie. A jak nie działa, to sorry, ale to jej wina. Ks jest odpowiedzialna za całokształt tego jak sklep funkcjonuje i nie ma znaczenia czy ona akurat jest na sklepie czy nie. Tak samo jest jej winą, jeżeli "chodźcie z kwaśna mina po sklepie i psioczycie na wszystko i wszystkich ." Ja akurat nie psiocze, ale jeżeli tak jest, to wina ks, że nie potrafi zmotywować i zrobić fajnej atmosfery na sklepie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Misie od 4.12

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuję za odpowiedź dotyczącą misiów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do 11:19 Oczywiście, że jest źle: - kasjerki pracuja część godzin za darmo - firma kantuje na wypłatach - mobbing jest czymś powszechnym - prezes firmy to psychopatyczny mizogin nienawidzący kasjerek - kodeks pracy i BHP nie są w ogóle przestrzegane - po imprezie integracyjnej ginie bez śladu jedna z koleżanek, a firma odwraca się plecami do jej rodziny i nie czuje się odpowiedzialna za to co się stało... To tylko kilka przykładów jak bardzo źle jest w rossmannie. Mogłabym napisać jeszcze więcej, ale szkoda mi czasu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomyślcie zanim coś napiszecie
do tej z 14;00 Większej bzdury dano nie czytałam -nigdy nie byłam oszukana na wypłatach zawsze były w terminie -nigdy nie pracowałam za darmo w końcu się logujemy -mobbing jest taki sam jak w każdej innej firmie , zawsze znajdzie się jakaś łajza nic nowego -kodeks pracy i bhp pewnie sama też tego nie przestrzegasz w sumie znam mało osób co tego przestrzegają i to z różnych firm -jeśli chodzi o imprezę integracyjną Odbyła się po za terenem pracy , nie było to spotkanie firmowe na którym musiała być, poszła tam z własnej woli firma jej nie zmuszała. Jeśli zaginęła by podczas pracy albo jak by wracała ze szkolenia bhp to co innego. Więc dlaczego firma ma ponosić za nią odpowiedzialność , ginie wielu ludzi i nigdy nie słyszałam żeby firmy w których pracują się za nimi uganiali . To tak jak byś teraz zachorowała np na raka i oczekiwała od firmy ze zapłacą za wszystkie twoj***adania i leki bo w końcu zachorowałaś pracując w rossmanie. Jeśli firma przyłączyła by się do poszukiwań to tylko z własnej dobrej woli Następnym razem się zastanów zanim coś napiszesz bo niedobrze mi się robi jak czytam takie wypociny P.S Nie bronie Rossmanna tylko piszę ogólnie , a i idąc twoim tokiem rozumowania to czemu ty nie pomagasz w poszukiwaniach w końcu też pracuje w Rossmannie i jak by nie patrzeć jesteś jej koleżanką po fachu więc zakasuj rękawy co by się dziewczyna do świąt znalazła cała i zdrowa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ile się dostaje tej premii za dynamikę w grudniu i kiedy jest wypłacana ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do tej z 14 jak ci tak strasznie źle to idź pracować gdzie indziej najlepiej do jakiegoś biura albo załóż swoją działalność. Ale zaraz zaraz no przecież pewnie jesteś bez matury i bez wykształcenia do tego pewnie jeszcze z długami jesteś stara gruba i brzydka , mąż cię zdradza albo w ogóle go nie masz. Wylewanie żali na kafeterii i ubliżanie innym nic ci nie da . Proponuje poradę u psychoterapeuty rachunku tylko nie zapomnij wystawiać na Rossmanna w końcu to on ponosi winę za twoje nie powodzenia życiowe popieram dziewczynę z 15.27 też uważam że jak się wam nie podoba to się zwolnijcie nikt was na siłę nie trzyma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sorry muszę się wtrącić, ale sama sobie zaprzeczasz. Najpierw zwyzywalas dziewczynę, od grubych, brzydkich, niewyksztalconych i tak dalej. A zdanie dalej piszesz ze obrażanie innych nic nie da. Nie oceniam Cię, ale uważam że zwracając komuś uwage też trzeba wykazać się kulturą. I choćby zachować pozory spójności wypowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to tak trochę ironicznie było , może źle to ujęłam ale raczej chodziło mi o to żeby zobaczyła jak to miło jak się tak o kimś pisze a gruba i brzydka nie są ani wulgarne ani nie cenzuralnie w przeciwieństwie do tego co tu czytałam. Ale przyznaje się do winy i z całego serca przepraszam jak kogoś uraziłam swoim postem. My kobietki wszystkie jesteśmy piękne. Jeszcze raz przepraszam moja wina moja wina :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do 15:27 To twój post jest jedną wielką bzdurą. Ja napisałam prawdę, która kole cię w oczy bo masz wyprany mózg. - co miesiąc laski piszą, że dostały okantowaną wypłate - co z tego, że się logujemy, jak i tak ks i KR mogą robić machlojki w PEP i manipulować naszymi wyplatami. Poza tym nie liczy się kiedy się logowalas i wylogowalas, liczy się na ile czasu jesteś zarejestrowana, często laski wylogowuja sie po czasie i nie maja płacone - mobbing to u nas plaga, jest o wiele większy niż w innych firmach - nie ma znaczenia co ja przestrzegam, pisałam o rossmannie, nie o sobie i rossmann nie przestrzega ani BHP, ani kodeksu pracy - to co napisałaś o imprezie integracyjnej jest absolutnie skandaliczne, twoje brednie pokazują jak bardzo masz wyprany mózg i nie chcesz zaakceptować, że to rossmann jest po części odpowiedzialny za to co się stalo. To była impreza integracyjna zorganizowana przez rossmanna, na koszt rossmanna i uczestniczyli w niej pracownicy rossmanna. Jakby rossmann miał odrobinę klasy i dobrej woli, to by się zaangażowali w poszukiwania, a nie umywają ręce i udają głupka. Taka jest prawda i nie odwracaj kota ogonem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do 16:21 Będę łaskawa dla ciebie i nie zbesztam cie za to co napisałaś, bo widzę, że juz przeprosilas po tym jak koleżanka zwróciła ci uwagę. Dobrze, że się w porę opamiętałaś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy tez nie macie jeszcze planów obrotu i wyników inwentaryzacji ? To dziwne . Poprostu znowu knują żeby nikt nie dostał nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzeba się laski wspierać, a nie wyklocac i skakać sobie do oczu. Na jednych sklepach jest lepiej, a na innych gorzej. Niektóre z nas są naprawdę na skraju załamania nerwowego przez swoje ks, mobbing, układy na sklepie itd. Takie dziewczyny są bardzo rozgoryczone, bo nic nie mogą zmienić na swoich sklepach, strach się odezwać czy zrocic uwagę bo może być tylko gorzej. I to widać po ich wypowiedziach, dziewczyny chca dac upust złym emocjom nagromadzonym podczas dnia pracy i żadna z nas nie powinna od razu wyzywać się za takie wypowiedzi. I szkoda też czytać komentarze typu: zmień pracę. Każdy wie jaki jest rynek pracy, i myślę że takie rady są zupełnie nie na miejscu. Tym bardziej, że te bardziej ogarniete dziewczyny na pewno szukają czegoś innego. Ale wiadomo jak jest z praca, szczególnie w mniejszych miejscowościach. Z drugiej strony są też dziewczyny, które pracują w dobrych warunkach i nie narzekają na pracę. Trafiły na fajne ks, załogę. Super ze im się poszczescilo i nie bądźmy zazdrosne. Takie dziewczyny też mają prawo do wypowiedzenia na forum i nie trzeba ich od razu opluwać jadem i wyzywać od czerwonych szmat, donosicielek. Po prostu szanujmy się nawzajem, pamiętając ze każdy ma prawo do własnej opinii. A zwracając komuś uwagę można to zrobić kulturalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co myslicie o tym,aby napisac petycje do pana Prezesa o zrownaniu premii inwentaryzacyjnej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pisze do koleżanek Ewy I co wiecie coś więcej co mogło się stać na tym moście? Bardzo wam wspułczuje to straszne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak czuje sie wasz kolega bo to on widział ją ostatni raz i chcąc czy nie wszystko wskazuje , że wie co sie ztał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ostatnie słowo wczesniej STAŁO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ciekawe czy dalej spokojnie sobie pracuje?to straszne jak ją wystawił :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×