Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

usunęli temat o rossmannie?

Polecane posty

Gość gość
Tak to normalne, to sklep samoobslugowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja w Legnicy też podobna sytuacje miałam następnym razem zgłosze to kierownikowi sklepu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 23.03: tak, to norma. Jak sama zauwazylas to kasjerka, a nie doradca :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23.41 a kierownik jednym uchem wpusci, drugim wypusci, a my na zapleczu z takich jak Ty sie posmiejemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23.45 to są inne metody zgłaszania tego typu sprawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do osoby która robiła zakupy w Legnicy - jeżeli poprosiłaś o pomoc a kasjerka to zignorowała to masz rację że to nie jest odpowiednie zachowanie ale jeżeli nie to o co chodzi kasjerka nie jest duchem świętym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 00:07, to Ty nie wiesz, ze my mamy obowiazek czytac w myslach klienta? :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
00.07 dobrze wiem ale zignorowała moja pomoc gdzie bardzo potrzebowałam jej tak samo w jaworze wybierając produkt do golenia dla męża to ona nic nie poradzi. Ochroniarz mi pomógł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co ona ma radzić jak raczej samą nie używa męskich produktów do golenia..? A wgl może rozmawiały na ważne tematy służbowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie to rozwala, przychodzą paniusie i mamy im doradzić cos męskiego, a co ja facet i znam sie na tym? Nie mam o tym pojęcia, tak samo o kremach 50+ przecież ich nie używam, to skąd mam wiedzieć czy jest dobry :I następnym razem powiem, tak jest z******ty używam go, nie widać ? bo przecież mam 60 lat a odmłodziło mnie do 20 paru xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 22:53,klucz powinas dostać pierwszego dnia i wszystko inne tez najwyżej dołączyć do innej szfki,do zeszytu musisz się przyzwyczaić . podpski tez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pojedynczych sztuk podpasek nie musi oklejac, było kiedyś na ten temat pismo u nas tez takich rzeczy sie nie wpisuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wielkie panie Rossmana od czego tam jesteście od kasowania i wykładania towaru? Doradzić bądź poradzić musicie zasada klient nasz pann!!! Jak by rewizja bądź regionalna się dowiedziała to macie po premi i zwolnienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesli czytalas prodedure bezpieczenstwa i zlozylas pod nia podpis tzn.ze wiesz o takich praktykach,a podpisujac umowe godzisz sie na te praktyki.Nie musisz tego roboc,ale wowczas nie jestes pracownikiem firmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Jaworze kasjerki są nie przyjemne i nie mają podejścia do klienta. Mnie ostatnio tam pani asystent kasowala i po zapłaceniu zakupów rzuciła mi pieniędzmi gdzie na podłodze się znalazły a ona poszła sobie plotkowac zamiast przeprosić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 22.53,no niestety musisz bo pan rossmann boi się abyś niczego nie zapier-oliła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ech znam kierowniczke z jawora ale żeby takie rzeczy u nich były na sklepie to nie chcę mi się wierzyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No hello!!!rossmann to sklep samoobsługowy!!nie mamy zdolności czytac w myślach klienta!jeśli kasjerka jest zajęta kasowaniem na kasie to nie moze opuscic stanowiska pracy i doradzać na drugim końcu sklepu jednoczesnie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pojedynczych sztuk higieny osobistej nie trzeba wpisywac, tak czytalam w procedurach. Przerazilam sie wgl jak pierwszego dnia daly mi 4 segregatory i wez tu czytaj wszystko. No wlasnie, jak doradzac kremy 50+, meski dzial skoro tego nie uzywamy? Ale cos trzeba wymyslac bo jaknie pomozesz to zaraz bedzie ze po co tu pracujesz. Ja nawet nie wiem jak poradze sobie przy perfumerii. Nie znam sie na zapachach, jak ktos powie ze szuka slodkiego zapachu to skad jak moge wiedziec ktore zaproponowac? Wole siedziec na kolorowce itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wpłynęło 550 zl w Pko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro jesteś pracownikiem sklepu klienci oczekują choć znikomej wiedzy na temat produktów, nawet jeśli to pielęgnacja męska czy 50+. Mając kontakt z produktami na co dzień uczysz się o produktach wiele, a klient często przychodząc do nas dostaje oczopląsu (zwłaszcza mężczyźni często poruszają się w sklepie jak dzieci we mgle ;)), więc nie widzę jaki macie problem. Często wystarczy zasugerować klientowi, że produkty tej marki nie uczulają, są hypoalergiczne, mają takie a takie składniki aktywne lub że są wyprodukowane w Polsce i cieszą się dobrą opinią klientów, a do tego są w promocyjnej cenie. I to już klientowi ułatwia decyzję. Nie róbcie problemu tam gdzie go nie ma, to nasza praca. Jasne, wkurza mnie gdy od progu ktoś krzyczy "pani, gdzie leżą podpaski", bo wchodzi do sklepu samoobsługowego sklepu, a ja nóg na loterii nie wygrałam żeby taką pindę pod sam regał prowadzić, i kolejną, i kolejną i kolejną i tak do końca zmiany...ale jeśli ktoś prosi o pomoc bo nie wie co wybrać spośród miliona produktów, to z uśmiechem na ustach pomogę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość zzzzzzzzz
Czesc kto dostal kase swiateczna i w jakich bankach macie juz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po 12 powinny mieć pierwsze w pko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sklep jest samoobsługowy, co oznacza że klient sam chodzi po sklepie, sam robi zakupy ! Ale często jest tak ze juz od drzwi jak widzą kasjerke to lecą do niej bo będąc poraz setny w sklepie nie wie gdzie jest mydło, no ludzi bez przesady, ja wiem ze my jesteśmy tam dla was ale mamy też full swoich obowiązków a wy trujecie d**e nawet o pier doły, czym się różni ten deo od tamtego, który papier lepszy, który lepiej d...podciera? Lubie doradzać ludziom, mam pojęcie na każdy temat, coś podpowiem mimo że firma dba tylko o szkolenia dla asystentów i kierowników bo przecież oni maja najwięcej kontaktu z klientem, ciekawe kiedy bo na pewno nie jak siedzą w biurze i ogarnia ja papiery, już mam czasami tak dość tej firmy ze aż chce mi się płakać ale siedzę tam bo o pracę ciężko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny na WYCHOWAWCZYM dostałyście pieniążki??? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dostaną na wychowawczym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O ile wypelnilas wniosek o zapomogę świąteczna i trafiło do kadr w wyznaczonym terminie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy wy nie macie swoich problemów dajcie juz spokój tej Ewie T taka tragedia a wy robicie sobie sensacje to co siejecie bedziecie zbierac brak słów na was a co rossmann ma do tego wy macie jakaś paranoje na tym punkcie żałosne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem na wychowawczym i mi wlasnie kaska wpłynęła wiec i Tobie tez wplynie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Również jestem na wychowawczym i pieniążki przed chwilą wpłynęły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×