Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

usunęli temat o rossmannie?

Polecane posty

Gość gość
Wypłat też nie powinnyśmy dostawać bo, któraś się jeszcze po niej upije i zaginie? Sorry kobieto ale powinnaś puknąć się w czoło! Szkoda tej dziewczyny co zgineła, ale to moglo się równie dobrze przydażyć jej jakby wracała po prostu ze zwykłej imprezy. Kto wtedy by zawinił? Dyskoteka, w ktorej się bawiła? Zastanów się o czym piszesz? My chodziłyśmy za tę kasę na pizze i 1 piwko, każdy wracał cały i zdrowy. Ewa po prostu miała pecha. Moze ten chłopak był w niej zakochany. Dała mu kosza to ją utopił! Może to był zwykły wypadek ale to już zbada policja. Jedno jest pewne, nie jest to winna integracji!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 17.o4 nie wiem kim jesteś ale dobra rada ,kup sobie słowniczek ortograficzny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do 16:53 Powinien zrobić cokolwiek. Wystarczy nawet maly gest, pokazanie, ze firma sie przejmuje calą sytuacją. Ktoraś wcześniej napisała, że mógłby np. zapłacić za psychologa dla rodziny, to chyba dobry pomysł. Najgorsze jest umywanie rąk i udawanie głupka... do 16:59 Nie mam nic wspólnego z rodziną Ewy, a chory tok rozumowania to raczej twoja domena. Gdybym była członkiem rodziny, to pewnie teraz bylabym załamana, a nie myślała o odszkodowaniu. Takie insynuacje to może pisać tylko chora umysłowo osoba jak ty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 16:59 Co z tego, że podpisujemy rcp, i tak Ross nie musi nam za te wszystkie godziny płacić. Na pasku możesz mieć wszystko prawidłowe, a i tak dostaniesz mniejszy przelew na konto. Chyba nowa jesteś na forum, bo wiele razy dziewczyny pisały jak to wygląda - godziny sie zgadzają, a i tak wypłata za mała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale skąd wiecie że Rossmann nic nie zrobił?mówicie że Rossmann nie zapewnił rodzinie psychologa ale skąd wiecie ze tego nie zrobił? Nie jesteście z rodziny nie wiecie czy bliscy dostali jakieś wsparcie od firmy A gadaacie głupoty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Choć przez minutę pomódlmy się za Ewę i za jej najbliższych....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mi sie wyplata zawsze zgadza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nasze imprezy integracyjne to kajaki ,peintboll , wycieczki rowerowe , ognisko ,grill, grzybobranie. Czy ktoś powiedział ze to musi być w nocy i z alkoholem?? Same organizujecie, jak widać na forum nie potraficie inaczej się zintegrować tylko pijąc? Smutne, pracuje w fajnej atmosferze, mam super koleżanki, bo to od was ludzi zależy jaka jest atmosfera. A z tego co piszecie i jaki jad z was wyplywa to az zal. Teraz idziemy na spotkanie wigilijne za które same płacimy. Robimy sobie upominki. Idą wszyscy bo chcą lubią się i szanują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jad z nas wypływa? Historia lubi się powtarzać, dziś tak jak kiedyś chcą nam przykleić faszystów i zydów ,historia lubi się powtarzać, dziś tak jak kiedyś ,widzę komunistów, CHCĄ NAM PRZYKLEIĆ BANDYTÓW TERORYSTÓW!!!!!!!!Je-ać lewaków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na integracji (niby....to nie istnieje)ladnie cudownie a pozniej szczani.e na glowe i obrabianie dup.y....tyle w temacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ani rodzina, ani policja, Rutkowski czy ktoś inny, nie powiedział o tym, że firma udzieliła im jakiegokolwiek wsparcia. Gdyby rossmann chociaż kiwną palcem w sprawie Ewy, to na pewno w mediach by o tym pisali i mówili. A tak nic nie słychać, jak czytam gazety i oglądam TV, to mam wrażenie, że rossmann olał rodzinę i ma wszystko w d... Ale co tu się dziwić ? Ross to firma, która mobbinguje, wyzyskuje, nieuczciwie nalicza wypłaty, naraża pracowników na utratę zdrowia i życia poprzez łamanie przepisów BHP, itd. Taka firma nie będzie się martwiła o swoją pracownice i jej rodzinę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 16:59 Z jednej strony piszesz, że szkoda ci Ewy i jej rodziny, i ze to "ogromna tragedia stracic dziecko", a z drugiej strony zarzucasz rodzinie, że próbuje "wyłudzić odszkodowanie" ? Nie uważasz, że sama sobie zaprzeczasz i jesteś hipokrytką do kwadratu ??? Na miejscu rodziny, pozwalabym cię do sądu za takie haniebne insynuacje. Pisanie takich rzeczy o rodzinie, która jest pogrążona w żałobie jest absolutnym chamstwem. Na drugi raz zastanow się, zanim napiszesz kolejny prostacki wpis, bo na tym forum jest dużo chamstwa, ale ty przebiłaś wszystkich...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas tez chlanie tylko jest na integracji i tylko chlanie bo kierowniczka lubi wychlac i innej integracji nie uznaje!!dlatego nie chodze na takie integracje bo nie interesuje mnie wracanie do domu na czworaka.firma powinna bardziej kontrolować na co idą te pieniądze.integracja to powinna by kolacja,kino i inne rózne fajne normalne formy spędzania czasu a takie chlanie to się kończy tak jak w poznaniu!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do 19:35 Atmosfera w głównej mierze zależy od czerwonej szmaty, a nie od szeregowych pracowników. To czerwona szmata nadaje ton na każdym sklepie. Niestety, jak się zatrudnia na to stanowisko totalne debilki, to potem nie ma co się dziwić, że cały internet jest pełen bluzgow na rossmanna. A jeśli chodzi o plucie jadem, to najbardziej plują te, co im się rossmann podoba, czego bylismy świadkami dzisiaj. Trochę to paradoksalne, bo przecież teoretycznie one powinny być zadowolone, spełnione i szczęśliwe... Tylko jakoś tego zadowolenia nie widać, wręcz przeciwnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam sie,atmosfera zależy tylko od kierownika!!!!a zatrudniają osoby,które nie mają pojęcia jak rozmawiac z ludźmi i zarządzać zespołem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na tej stronie (128) większość wpisów to chyba pijane dziewczyny pisały, bo nie wierze, żeby ktoś trzeźwy pisał takie bzdury... Począwszy od 16:55, przez 16:59, 17:11 - 18:08, i kończąc na 19:35... Takiego festiwalu absurdu, głupoty i debilizmu to chyba nigdy na forum nie było... Dziewczyny (albo dziewczyna) które to pisały są ślepo oddane rossmannowi, mają mega wyprane mózgi, a ich argumenty są tak groteskowe, ich tok rozumowania tak niedorzeczny, że naprawdę nie wiem co one piły (albo brały) jak pisały swoje bzdury... Masakra... I to wszystko w kontekście zaginionej koleżanki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziwna sprawa, widział jak tonie wyciąga ręce i oddała się się z miejsca zdarzenia, później twierdzi że nie pamięta A po 9 dniach nagle sobie przypomina żeby przypadkiem nie była tak jak z maleńką madzią z Sosnowca. Świat bardak A ludzi bladzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozumiem ze on nie pracował w Rossmannie jako ochroniarz ? Tyle dni kłamać i pewnie nadal kłamie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny nie p rzesadzajcie bo odpowiedzialnoscia za to można obarczyc każdego tak samo jej koleżanki bo dlaczego pozwoliły jej wracać w takim stanie! U nas na imprezach jest tak że jedna osoba nie pije bo po prostu nie toleruje alkoholu i po imprezie po kolei odwozi wszystkich do domu. Razem wyszliśmy razem wracamy koniec tematu a nawet gdybym zobaczyła że któraś koleżanka jest tak pijana to na pewno mi pozwolilabym jej wracać tylko zrzuta na taksówkę i jedzie do domu. A jej chłopak? Mój facet w życiu mi nie pozwala z imprezy wracać samej zawsze po mnie przyjeżdża nieważne on której godzinie. Więc waszym zdaniem oni też są za to odpowiedzialnie? Bo jeśli tak to dlaxzego wszyscy plują jadem na Rossmann a o nich cisza? Bo moim zdaniem jedyna osoba która jest winna jest ten chłopak który ja odprowadzal i jej nie pomógł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 22:29 Wątpię w to ze gdyby Rossmann dał jakieś wsparcie to ktokolwiek w telewizji lub gazecie o tym wspomniał bo naprawdę oni mają tyle informacji do przekazania ze to nie jest ważne. Wyobrażasz sobie ze Rutkowski mówi w telewizji " firma Rosmman zapewniła rodzinie psychologa "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niewiadomo jak zachował się Ross w tej sprawie. Być może pomaga rodzinie ale bez rozgłosu . Tego nie wiemy. Natomiast wydaje mi się że zadbał o to aby nie pisano w jakiej drogerii pracują i zaginiona i podejrzany.A czy Ross ponosi tu winę to raczej nie wprost .Winę ponoszą poniekąd osoby z którymi wyszła na tę integrację. Ta sytuacja dowodzi tego że Nie ma zespołu ,nie ma zgrania,nie funkcjonuje odpowiedzialność zbiorowa. Tak takie mamy czasy każdy sobie rzepkę skrobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepiej to dajcie już spokój z tymi pierdołami. Dziewczyna miała pecha niestety. Cholera wie czy rossmann pomoże jej rodzinie czy nie. My i tak się tego nigdy nie dowiemy. Bo w mediach o takich rzeczach mówić nie można. A swoją drogą myślicie, że kogoś to tam obchodzi?Pracownik, ktorych jest w Polsce tysiące? Zamknijcie już tą sprawę na tym forum chociażby z szacunku dla tej zmarłej dziewczyny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepiej to dajcie już spokój z tymi pierdołami. Dziewczyna miała pecha niestety. Cholera wie czy rossmann pomoże jej rodzinie czy nie. My i tak się tego nigdy nie dowiemy. Bo w mediach o takich rzeczach mówić nie można. A swoją drogą myślicie, że kogoś to tam obchodzi?Pracownik, ktorych jest w Polsce tysiące? Zamknijcie już tą sprawę na tym forum chociażby z szacunku dla tej zmarłej dziewczyny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość zzzzzzzzz
Czesc wiecie moze czy dzis wplynie ta kasa swiateczna czy dopiero jutro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie wplynie dopiero jutro, bo nie spiesza sie zeby wyplacic nasze pieniadze.... Przez caly rok nam zabieraja i mysla, ze my mega szczesliwi ze je dostaniemy na Mikolaja....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sory wielkie ale ja jestem mega szczesliwa ze otrzymam ta kase. Jak tu nie ti sie ucisz. Dzieki ze mamy taki dodatek jest mega potrzebny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Włącz sobie polski słownik jeśli chcesz być taka dokładna:) Mówię Ci to nic trudnego, a za to ułatwisz Nam czytanie, bo niewiadomo o co Ci czasami chodzi, a szkoda czasu na domyślanie się kontekstu zdania ;) Czekaj dalej na zapomoge, którą zabierają Ci przez cały rok, żeby naiwni i głupcy cieszyli się teraz tak jak Ty.... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli nie wiemy czy Ross pomógł rodzinie, to znaczy, że nie pomógł. Proste. Gdyby pomogli, to na pewno w mediach coś by powiedzieli o tym, że firma (nawet bez podawania nazwy firmy) jest zaangażowana, pomaga lub asystuje rodzinie. Nic takiego w mediach nie ma i stąd konkluzja, że Ross zostawił rodzinę samą sobie. Przecież we wszystkich mediach piszą i mowią, ze impreza byla firmowa. A co na to firma ? Nic. Maruszak zachowuje się jak Poncjusz Piłat, który umywa ręce i twierdzi, że on nic z tym nie ma wspólnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszyscy wiedzą, że to była impreza firmowa rossmanna, tylko rossmann o tym nie wie !!!! Ha ha ha !!!! W lokalnych gazetach (np. Głosie Wielkopolskim) otwarcie napisali, że to rossmann, na TVN też pokazali drogerie, w której ona pracowała, tylko rossmann nie wie że Ewa pracowała w rossmannie... Ha ha ha !!! Dlatego nie pomogli rodzinie, bo centrala nawet nie wie ze Ewa pracowała dla nich... Ha haha !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie czytam takich pusmaków jak fakt oglądam natomiast wiadomości oczywiście nie regularnie bo nie mam na to czasu wiem źe ani razu nie powiedziano że pracowała w rossmanie przynajmniej w tych info które oglądałam. Że pracowała to wiem z tego forum więc po co ten twój komentarz wszystko trzeba ci na czynniki pierwsze rozpisywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×