Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

usunęli temat o rossmannie?

Polecane posty

Gość gość
A kto jest tam regionalna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
M.I.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rewizja
same nic nie robicie, kasować i dokładać towar na półki każdy głupi potrafi, nawet małpe nauczysz, tak zgadza się, jestem ochroniarzem, ale ja w przeciwieństwie do połowy z was jestem zawsze schludny, zadbany i ładnie pachnę hugo bossem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Siedzieć przed monitorem cały dzień byle menel z ulicy potrafi, wiec raczej inteligencja nie świecisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to zagadka rozwiązana co do do mobbingu na skarbka z gór... Jeżeli jest tam ta sama regionalna co ktos podał czyli M.I to u nas też jest ona regionalną i kompletnie olała sprawę znęcania się k.s nad pozostałymi pracownikami. Chodzi o to, że gdyby była taka regionalna co by tupneła noga, postraszyła tak, że k s by miała sraczkę przez tydz., walnęła ręką w stół to by te ks zmieniły się a tak wiedzą, że mogą srać nam na głowę bo zadna regionalna nic im nie zrobi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stulej84
praca w ochronie wymaga przede wszystkim błyskotliwej inteligencji, intuicji, używania mózgu i myślenia czyli ogólnie tego wszystkiego czego wy kasjerki i inne asystentki nie potraficie tylko jak papugi: "czy zapakować pani zakupy do reklamówki, płac***ani" bla bla bla i tak w kółko, wy macie zlasowane mózgi od tego, niewolnice Rossmanna, powinnyście sobie wytatuować na czole: "należę do Dirka"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A wasza praca polega na intuicji ciekawe jakiej ?jak spac na stojąco i nie dać się złapać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pracuje w rossie 5 lat i co? 3 razy podwyżkę mi dali tylko, dlaczego tylko 3 razy? staram się ,nie dyskutuję,jestem na zawołanie,nie okazuje niezadowolenia,na paradzie miłości BYŁAM! broniłam tęczy Warszawskiej! na manifestacji KODu BYŁAM!za przyjęciem imigrantów BYŁAM !na PO GŁOSOWAŁAM! teraz petru POPIERAM!i co?i co z tego mam?NIC!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I jeszcze się dowiaduję ŻE MI GŁOWE CHCĄ UCIĄĆ -skandal!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do ochroniarzyka skoncz wasc, wstydu oszczedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pracownicy Rossmanna nie potrafią samodzielnie używać mózgu, dlatego Rossmann tak bardzo kładzie na procedury

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co z ta premia??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ze Wam sie chce wymyslac takie glupie wpisy, Boze ☺ co z tego ze smierdzimy? To jest praca fizyczna, jak robol na budowie sie spoci to tez wali i nikt mu nie kaze sie umyc, najlepiej jak wypowiadaja sie osoby ktore o pracy w Ross g...wiedzą, jak chcesz zeby kasjerka pachniala to wyp...do douglasa albo innej perfumerii bo w Ross sie pracuje a nie PACHNIE!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co do procedury ktora ktos tam wysmiewa, to sory ale wole paplac jak robot niz ma mi tajniczy klient zabrac premie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny a czy to się nie zmieniło i czy teraz przypadkiem premiera nie jest wypłacana razem z wynagrodzeniem? Tak mi wynika z paska z wypłaty ale może się mylę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaczka90
Co do premii to pytałam się tutaj na forum i w pracy dziewczyn bardziej doświadczonych i mówią, że premia do 20 stycznia jest wypłacana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Premia do 20 napewno nie z wypłatą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Premia powinna byc dzisiaj, nie z wyplataw zeszlym roku byla 19 wiec ewentualnie jutro jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
JESTEM OCHRONIARZEM W ROSSMANNIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no i co się żalisz ? chwalisz? czy chcesz o tym pogadać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do ochroniarza: wolę w taczkach wozić gnój niż w rossmanie stać jak h.......:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Che che dobre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i co, nikt nie dostal jednak premii... Prawda jest taka ze zostala ona doliczona do ostatniej wyplaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i co, jednak nikt nie dostal premii... Czyli jednak byla ona wyplacona wraz z poprzednia premią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja kiero też tak mówi ze była doliczona z wypłatą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie była..... Ile razy można to powtarzać. Czy Wy naprawdę nie możecie spytać się swoich kr o to kiedy wypłacają premię za obrót? U nas była kr i powiedziała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To może jeśli ktoś wie naprawdę jak jest to by nam powiedział . Bo krzyki i wrzaski tu nie pomogą . A to forum jest chyba po to żeby się czegoś dowiedzieć . Przecież pracujemy w jednej firmie to powinnyśmy jakoś się wspierać nawzajem a nie jeszcze wieszać na sobie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej czy wie ktoś może kiedy będą wypłacane pożyczki na które wnioski były składane do końca października

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nikt tu na nikogo nie krzyczy, ile razy można pisać to samo. DO 20 STYCZNIA BEDZIE WYPLACANA PREMIA ZA OBRÓT. tyyyyyyle w tym temacie...... Pojmijcie to wkoncu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No właśnie, jedno i to samo. Każda premia jest wypłacana do 20 . Czyli wiadomym jest że będzie 20.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×