Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Jakie leki macie zawsze w domowej apteczce?

Polecane posty

Gość Gość

Na wszystkie możliwe okoliczności 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20 minut temu, Gość Irland napisał:

U mnie od kilku dni nowość. Spray Fonix na ból ucha, który uratował mnie przed bólem. Pierwszy raz miałam taką sytuację, że totalnie zawiało mi ucho i noc była nieciekawa. Na szczęście są leki bez recepty i człowiek może się sam ratować. 

A może coś ci się pomyliło, bo mi się wydaje że Spray Fonix jest do dupy, a nie ucha. 

Ale gówniana reklama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Podstawowe rzeczy: wodę utlenioną, plastry, tabletki przeciwbólowe, witamina c i coś na gardło np. jakieś pastylki do ssania albo takie saszetki przeciwgorączkowe co się rozpuszcza we wrzątku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja, poza standardowymi plastrami i lekami na przeziębienie mam również Octenisept (pomaga na infekcje intymne, dodatkowo można przy jego pomocy przemywać rany czy przyrządzać płukanki na gardło).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Paracetamol syrop i czopki, nurofen, masc rozgrzewajaca, krople do nosa, krople do inhalacji, masc majerankowa. Raczej wiecej lekow nie trzymam,bo syropy traca waznosc i tylko sie gromadzi niepotrzebnych butelek. Jak dzieci byly male to miakam tez espumisan. Ale teraz grunt to by Paracetamol byl, bo zalatwisz tym wiekszosc problemow

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Octenisept zawsze nawet jak gdzieś jedziemy z rodzinką. Na spacerze zdarza się też zedrzeć kolanko dziecku także ten spray i plastry zawsze noszę. Sprawdza się też na zapalenie gardła, moje intymne infekcje. mąż do pielęgnacji tatuażu używał. Także taki nasz pewniak sprawdzony i bezpieczny. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zawsze mam w domu Multilac Baby, wiem, że wspiera mikroflorę jelit, można podawać dzieciom już od 2 miesiąca życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×