Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Beatka12

Jak żyć bez kochanka 2

Polecane posty

do Magda2000 Jak Wilk wymienilby wszystkie swoje grzechy to by ci uszy zwiedly:) Pisalem o tym kiedy naprawde sporzadnialem dopiero jakies 6 lat temu:) Po prostu wyciagnalem wnioski ze tak sie nie da zyc zreszta nigdy sie z tym dobrze nie czulem Wiec w czyscu to chyba ja nadluzej z was posiedze Ale rozumiem ze dzisiaj pijemy po goralsku tak zeby zaszumialo w glowie i byly nagie tance na debowych lawach:) Szkoda ze zimno to bym jeszcze zaproponowal naga kapiel w jeziorze a pozniej wszyscy do ogniska a ubrania zbedne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja czekam za mężem, może wyjdzie z propozycją wspólnej kąpieli:-) Miło by było żeby pojawił się czwartkowy, ten to potrafił nakręcić klimat:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra co lubicie w sexie najbardziej?Do wszystkich pytanie to jest .Sługa do Ciebie też:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja lubie piescic c**eczke uwielbiam to nie wiem ale mi sprawia to duza przyjemnosc po za tym lubie pozycje na jezdzca i kochac sie przy swietle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja lubię jak facet jest między moimi nogami,na stole,na jezdzca i bardzo mnie podnieca jak widzę gdy mojemu partnerowi tez jest dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja uwielbiam się strasznie całować , głęboko patrzeć partnerowi w oczy , uwielbiam kiedy jego ciepły wilgotny języczek jest między moimi nóżkami, najbardziej kręci mnie pozycja na jeźdźca, kiedy partner trzyma mnie za pośladki, ojej wtedy jėcze z rozkoszy i dochodzę do orgazmu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Ja uwielbiam spijac podniecenie z kobiet w 69 ja leze na plecach ten wspanialy widok i to ociekajace podniecenie smakuje jak mocna nalewka az szumi w glowie:) Kompletne wtedy odlatuje a ona spija moje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×