Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Beatka12

Jak żyć bez kochanka 2

Polecane posty

Gość gość
A ten debil znowu tutaj przylazł żeby rozpieprzyć ten topik do końca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do gość dziś No nieobrazaj sie choc z namipogadaj milo wez tylko dodaj jakas cyferke i K lub M zebysmy cie nie zgubili w tlumie Opoweidz nam swoja historie zuwaga posluchamy I pisze to bez ironii Nie chialem cie urazic jak jestes mlodsza po prostu doswiadczenie daje przewage Ty tez bedziesz kiedys mial 35 lat. I na pewno bedziesz duza lepsza kochanka niz teraz chcoc teraz masz inna przewage na tymi starszymi mozesz mezczyznie urodzi z 3 dzieci a to dla nas bardzo wazne Wiec zawsze zalezy czego facet szuka? Zony z ktora spedzi reszte zycia czy czulej namietnej kochanki z ktora chce spedzic juz tylko mile reszte zycia i nie chce miec juz dzieci bo juz je ma np z pierwszego zwiazku sa odchowane i mu wsytarczaja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
komus kootasa brakuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dobrze dobrze milych snow Ara buziaka przesle i do jutra Beatka stopery wlozyla i spi juz pewnie Wilku widze ze nagrabiles sobie u paru osob nie znam Cie wiec nie bede Cie ocenial

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Arancia Wedlug zyczenia nie bede:) A tak z ciekawosci jakos szczegolnie nie lubisz Wilka bo nie przypominam sobie zebysmy kiedys rozmawiali:)??? Jak nie lubisz to nie dzisiaj bo uwodzisz Zimnego ale kiedys przy okazji powiedz Wilkowi dlaczego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do gość wczoraj Nie goraczku sie odzywaj sie z szacunkiem choc znami pogadac i wnies cos ciekawego nie badz tylko biernym anonimowym widzem co nic nie wnos Wez jakas cyferke i K lub M zeby plec byla jasna i opowiedz swoja historie albo cos zabawnego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uwodzi czy nie to Jej sprawa czemu ty się wp*****lasz do wszystkich jak majtki w d**e

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ssij wilk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z szacunkiem to się odzywam do Tych co ich szanuje a ciebie ani nie szanuje ani nie lubie i nie mam ochoty na dyskusje z tobą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Arancia Pisałem ci ze nie musisz odpowiadac teraz tyllko kiedys przy okazji Mi kompletnie nie zalezy zebys Wilka polubila:) Ja nie szukam na ERO kobiety jestem tylko ciekawy ludzi Chcialem tylko zrozumiec dlaczego Wilka nie lubisz??? I tylko tyle nie chcialem tego zmieniac nie jestem Toba zainteresowany jako kobieta:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do gość dziś To odpowiem ci w twoim stylu odpierdol sie od Wilka debilu:) Ja nie bede komentowal twoich wpisow a ty nie komentuj moich mozesz ich nie czytac Zreszta jestes czescia bezosobowej masy o imieniu "gosc" wiec nie masz wiekszego znaczenia na ERO dopoki nie bedziesz mial stalego nicka i zwiazanej z nim historii Na razie jestes nikim:) Taka jest cena nie posiadania stalego nicka i historii z nim zwiazanej:) Po prostu cie nie ma nie istniejesz zwlaszcza dla kobiet na ktorych przychylnosci ci zalezy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zimny tak się kończy odpowiadanie wilkowi Ty mu odpowiedziałeś z grzeczności a on teraz będzie tu elaboraty pisał mądrzył się i roz******lał normalne rozmowy tak jak Wam to zrobił jego trzeba ignorować !!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ddo gość dziś A Ty co wnosisz do teko tematu jestes tylko zwyklym podgladaczem uwodzenia Zimnego przez Arantie. Moze sam przyjmiesz stalego nicka jak Zimny i ktoras zacznie ciebie uwodzic jako gosc nie masz na to zadnych szans:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdecyduj się nikim czy debilem ???? a wole być debilem niż wilkiem dzięki tobie nabieram obrzydzenia do tych zwieżąt chyba zaczne polować na wilki szczegulnie na jednego starego i wyliniałego na dzisiaj skończyłem z tobą ale jeszcze nie raz ci krwi napsuje bez odbioru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wilk, czy tu nie potrafisz wejść na temat normalnie sie wypowiedziec, nie narzucac nikomu swojego zdania, nie rozkazywać kto ma przyjąć literki, srerki? mało masz kłótni i popsutych tematów? Czy ty masz jakies zaburzenia? Nie rozumiesz zasad forum i to TY jestes jego najwiekszym trollem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na szczescie nawet kafe zauwazyła tego trolla wilka, i wywaliła jego dwa tematy do kosza :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale wilk pisał wlaściwie tylko u siebie, to jakis idiota wszędzie wkleja jego elaboraty. To jest dopiero wariat. Wilk jest jaki jest, ale pisze zawsze z nicka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wilk Ja nie szukam kochanka na ero, jeśli chciałabym go mieć, to w realu! .Wilk a uwierz kandydatów i chętnych w moim zasięgu oka , jest nie mało, ale z góry dziękuję, nie chce!! Miałam wiem jak smakuje , dziękuję nie skorzystam. Co do R sympatyczny, nie znam i w realu Go nie poznam:-) to tyle e temacie .Pozdrawiam wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jadę autobusem, nie jest za luźno, ale miejsce siedzące mam. Trzeba podać bilet do skasowania. Obok stoi mężczyzna. Jak się do niego zwrócić - per Ty, czy per Pan? Autobus jest ekspresowy. Jeśli mężczyzna nie wysiadł na poprzednim przystanku znaczy, że jedzie do mojej dzielnicy. Jedzie z kwiatami - znaczy do kobiety. Kwiaty wiezie piękne, znaczy to, że i kobieta jest piękna. W naszej dzielnicy są dwie piękne kobiety - moja żona i moja kochanka. Do mojej kochanki facet jechać nie może, bo ja do niej jadę. Znaczy, że jedzie do mojej żony. Moja żona ma dwóch kochanków - Waldemara i Piotra. Waldemar jest teraz w delegacji. - Panie Piotrze, mógłby mi pan skasować bilet?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wraca pijany facet z kumplem do domu. Niestety, jeszcze mają ochotę coś się napić. Facet mówi do kumpla: - Wiesz co stary, idź do mojej sypialni, tam na parapecie stoi jeszcze jedna flaszka wódki - to ją przynieś! - Dobra, pójdę. Kumpel wchodzi do pokoju, a tam na łóżku leży żona gospodarza z jakimś facetem, więc bierze szybko wódkę i wychodzi. Po opuszczeniu pokoju mówi do gospodarza: - Wiesz co, tam w sypialni leży twoja żona z jakimś obcym facetem. - Cicho, to jego wódka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wnuczka pyta babcię: - Co to jest kochanek? Babcia zrywa się na równe nogi, otwiera szafę, a z niej wypada szkielet. - Popatrz, na śmierć zapomniałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×