Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Beatka12

Jak żyć bez kochanka 2

Polecane posty

Sama nie wiem co miałam na myśli ale na pewno nie było to złośliwe :-) Moja natura nie należy do ludzi złośliwych i chamskich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli miałem rację z tym winem,skoro już nawet nie wiesz co piszesz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ooo jak spokorniała :) Dobra póki co ci odpuszczam,złość piękności szkodzi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie idę dzisiaj biegać ,bo jest podła pogoda. Zrobię tylko trochę brzuszków:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też bym pobiegał :( A brzuszki miałem robić wczoraj,dzisiaj i nic z tego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróciłam , dałam sobie dziś nieźle w tyłek, nawet jeść mi się nie chce, a o reszcie nie wspomnę, czuje się jakbym miała 20 lat. Beata teraz Cię rozumiem. .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzia fajnie jest co,ja w tym tygodniu też się ruszę ,jutro mam znowu zebranie w szkole...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak .Ja ostatnio opuściłam zebrania ..ale powoli wszystko zaczyna wracać u Mnie do normy.Za ten sweterek co kupiłaś ile zapłaciłaś z przesyłką:-) Rzuciłam szybko okiem, nie wiem w którym było by mi dobrze. Sługa w pracy, R jak R gdzieś z Arancią się ulotnili. ..Spritt też zaginoł w akcji, i pozostałyśmy w dwie? ?? Ciekawe co u Casty? Jak sobie radzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzia on był w dobrej cenie 18 zł z przesyłką:), No tak Sługa coś nie ma ochoty ze mną pisać:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żartujesz? To ja też się skuszę,napisz mi na @ gdzie konkretnie mam go szukać:-) U mnie jest trochę problem z odebraniem przesyłki , gdyż zawsze mąż wszystko odbiera i rozpakowywuje , a wolabym jakoś przemycić ten sweterek. ..po co ma wszystko widzieć! Sługa Beatko jak wspomniał jest w pracy i wróci późno, musisz zrozumieć że w pracy różnie to bywa..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam problem z laptopem i stąd te przerwy w pisaniu :/ Wstaw zdjęcie i się pochwal efektami brzuszków :D No proszę,jakieś sweterki sobie pokazują :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Magda nie wywoluj tego durnia wilka z lasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzia taki jest no wiesz ten brzuszek ,lata pracy .Napisałam Ci link tego sweterka ,zobacz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sobie tylko tak pomyślałam o Jego obliczeniach związanych z tkanką tłuszczową Beatki to wówczas tak mnie to rozbawiło w pozytywnym znaczeniu. .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jutro poszperam , znajdę na pewno:-) zrobię sobie prezent na Mikołaja. Jutro mam wizję , żeby się seksownie ubrać:-) Tylko ta pogoda. .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Głupoty gadał,a nie miał rację :p Wszedłem w artykuł w którym były pokazane kobiety z określonym poziomem tkanki tłuszczowej,to ta kulturystka która rzekomo miała mieć 20%, miała ok 10% :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nigdzie sie nie ulotnilam:P Zapracowany dzien dzis mialam... i nawet cwiczyc mi sie nie chce;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×