Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Osiemnastolatka

Polecane posty

Gość gość

Hura,hura,hura. Najbardziej udany dzień od bardzo długiego czasu. Zbajerowałem rano 18-letnią licealistkę na wagarach i od rana do południa zabawiałem się z nią w moteliku. Nie byłem jej pierwszym,niestety.Loda robiła jak wprawiona suczka i pieprzyła się koncertowo.Dwie paczki kondomów zużyliśmy .Cena pokoiku,kilku piw ,hot doga i pizzy to nic za tyle pieprzenia.Dla 50-latka jak ja to sukces przelecieć takie młode ciałko.Całkiem fajna bestyjka,dupka i cycki jak marzenie. Hura,hura,hura.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wuja Zenon, wuja ZenonNiezależny jak na lodzie knurBrał do rzeźni stary akordeonI "Cmentarną polkę" grał w A-dur😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Dwie paczki kondomów zużyliśmy ." Następnym razem spróbuj na twardego naciągać, będziesz miał mniejsze straty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość revilo
numero duo dziś "Dwie paczki kondomów zużyliśmy ." Następnym razem spróbuj na twardego naciągać, będziesz miał mniejsze straty. hahaha... padłam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hahahahaha dobre, 100/100 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może oni żuli te gumy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nana28
hehehehe niezłe szkoda że nie napisał ile jej zapłacił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co se dziadek użył to jego. Może już ostatni raz jak stara nie daje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślałam że to o 18 letnich dziewczynach czy ich problemach. Lecz skoro weszłam to powiem,że to nic nowego. Spotykałam się z takim za kaskę i gadżety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
takie młode sunie są super ile to razy zdradzałem swoją żonę z taką hehe gratuluje autorze jesteś prawdziwym mężczyzną!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wyszukuję sobie młodziutkie na Datezone,takie do 20 lat. 2-3 maile,kilka stówek w kieszeń,dla dziewczyny,na hotel i na rzeczone dwie paczki kondomów i można pieprzyć młodziutką laskę.Jak facet ma szmal to ma jakie chce,jak w raju. One chcą seksu i kasy,nic więcej do szczęścia im nie potrzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z 9.34 ile dajesz? Młoda,ładna,19 latek,cycek i tyłek ok,170 wzrostu,blondynka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyno z ostatniego wpisu,o ile jesteś gdzieś z Wybrzeża,to 5-6 stów za noc,hotel i serwis mój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może jesteś z Olsztyna,z Mazur,daję tysiaka za noc jak będziesz chętna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakie jest Twoje llibido ile orgazmow potrzebujesz na 28 dni zeby nie pragnac zadnego wiecej. Napisz ze oczekujesz zeby cie wpelni zaspokajala nawet jak sama potrzebuje 3 razy mniej Kobiety lubia takie jasne deklarcje i lubia dbac o mezczynejak ten jasno mowi czego potrzebuje. Zreszta na poczatku z iloscia seksu nie ma problemu bo jak zaszumi kobiecie w glowie to libido stale je wzrasta kilkukrotnie czyli np normalnie ma np 12 orgazmow na cykl owulacyjny a jak zaszumi 48 i tak przez pierwsze maksymalnie 2 lata pozniej wraca do 12 3. Napisz jaki seks lubisz nie wiem ostry ztotalna dominacja kobiety , romantyczny, oral z polykiem, anal, wiazanie czy co ci tam po glowie chodzi Nie ograniczaj sie pokaz jakim jestes kochankiem Poatrz na Koke jasno mowi czego pragnie ostro a kobiety za nim lataja i uwielbiaja go bo jest prawdziwy i dominujacy 4. Napisz jak lubisz spedzac czas z kochanka czy jestes czuly czy lubisz rozpieszczac ja, rozmawiac jak smutna, rozsmieszyc jak potrzebuje Moja kumpela tak zdefiniowala idealnego kochanka: - Potrafi zerznac ostro od tylu bez pytania o zgode kiedy trzeba - kochac sie czule, delikatnie i romantycznie kiedy trzeba - przytulic i pocieszyc kiedy trzeba - obronic kiedy trzeba - rozpieszczac kiedy trzeba - rozsmieszyc kiedy trzeba - porozmawiac powaznie o zyciu kiedy trzeba A nawazniejsz ze by wiedzial ktora z tych rzeczy kiedy trzeba zrobic Powodzenia w zalozeniu takiego tematu sukces gwarantowany przez Wilka Moge nawet na temacie Wilka cie zareklamowac i polecic kobietom wizyty na temacie Nowego xxx Nieodrodny Syn Dzikich Gór i Dzikiej Północy które wykuwają ludzi i zwierzęta jak ze stali by mogły co dzień kroczyć wąską ścieżką między życiem a śmiercią. Tam ciągle jeszcze takie słowa jak honor, odwaga, lojalność , przyjaźń, odpowiedzialność za wspólnotę mają swój prawdziwy sens. Bo takie są właśnie Dzikie Góry i Dzika Północ i za to je kocham całym sercem e-mail: wilk.bacowka@gmail.com< /a>< /a>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Won stąd eunuchu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wllk1946
Jakie jest Twoje llibido ile orgazmow potrzebujesz na 28 dni zeby nie pragnac zadnego wiecej. Napisz ze oczekujesz zeby cie wpelni zaspokajala nawet jak sama potrzebuje 3 razy mniej Kobiety lubia takie jasne deklarcje i lubia dbac o mezczynejak ten jasno mowi czego potrzebuje. Zreszta na poczatku z iloscia seksu nie ma problemu bo jak zaszumi kobiecie w glowie to libido stale je wzrasta kilkukrotnie czyli np normalnie ma np 12 orgazmow na cykl owulacyjny a jak zaszumi 48 i tak przez pierwsze maksymalnie 2 lata pozniej wraca do 12 3. Napisz jaki seks lubisz nie wiem ostry ztotalna dominacja kobiety , romantyczny, oral z polykiem, anal, wiazanie czy co ci tam po glowie chodzi Nie ograniczaj sie pokaz jakim jestes kochankiem Poatrz na Koke jasno mowi czego pragnie ostro a kobiety za nim lataja i uwielbiaja go bo jest prawdziwy i dominujacy 4. Napisz jak lubisz spedzac czas z kochanka czy jestes czuly czy lubisz rozpieszczac ja, rozmawiac jak smutna, rozsmieszyc jak potrzebuje Moja kumpela tak zdefiniowala idealnego kochanka: - Potrafi zerznac ostro od tylu bez pytania o zgode kiedy trzeba - kochac sie czule, delikatnie i romantycznie kiedy trzeba - przytulic i pocieszyc kiedy trzeba - obronic kiedy trzeba - rozpieszczac kiedy trzeba - rozsmieszyc kiedy trzeba - porozmawiac powaznie o zyciu kiedy trzeba A nawazniejsz ze by wiedzial ktora z tych rzeczy kiedy trzeba zrobic Powodzenia w zalozeniu takiego tematu sukces gwarantowany przez Wilka Moge nawet na temacie Wilka cie zareklamowac i polecic kobietom wizyty na temacie Nowego xxx Nieodrodny Syn Dzikich Gór i Dzikiej Północy które wykuwają ludzi i zwierzęta jak ze stali by mogły co dzień kroczyć wąską ścieżką między życiem a śmiercią. Tam ciągle jeszcze takie słowa jak honor, odwaga, lojalność , przyjaźń, odpowiedzialność za wspólnotę mają swój prawdziwy sens. Bo takie są właśnie Dzikie Góry i Dzika Północ i za to je kocham całym sercem e-mail: wilk.bacowka@gmail.com< /a>< /a>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Won stąd eunuchu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×