Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

łazienka

Polecane posty

Gość gość

ile przeciętnie kosztuje remont tzn. zrobienie całej łazienki od stanu surowego (4,65m2). Chciałabym wiedzieć ile wykonawcy mogą wziąć za robociznę bo to nowe mieszkanie, stan surowy. Zaczynam od łazienki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polecam płytki http://ceramichouse.pl/  świetna jakość w przystępnej cenie 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość seledynowa

Zależy jakie materiały wybierzesz. Myśmy całą lazienkę wyremontowali, w salonie bokaro zdecydowałam się na białe, błyszczące płytki bazowa w połączeniu z lekkimi pastelowymi akcentami https://bokaro.pl/oferty/faro/ Teraz łazienka wygląda cudnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KaroK

To do białych płytek świetnie będzie pasowała wanna wolnostojąca Sandibath. Można ją przesuwać, przestawiać, dosuwać lub odsuwać od ściany. Daje wrażenie hotelowej elegancji, a jednocześnie przytulności. Fajny dodatek, fajne się sprawdza, jest praktyczna, łatwa do czyszczenia, wygodna. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malonka

Mam nowocześnie urządzoną łazienkę i również szukałam jakiś nieszablonowych płytek. W salonie bokaro  doradzili mi płytki firmy atlas concorde. Był to bardzo dobry wybór. Płytki są piękne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maja Widawska

Piękne to wnętrze od Decoroom. Super odcień błękitu i dodatki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dużo ciekawych płytek i wyposażenia znajdziecie w salonach Bokaro, są na prawdę super zaopatrzeni, można u nich kupić wszystko bez jeżdżenia po różnych sklepach i tracenia czasu. Ja np. lubię wszystko kupić w jednym miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×