Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

czasami mam wrażenie że przesiaduja tu

Polecane posty

Gość gość

- uczniowie , którzy mają wolny czas i z nudów robią sobie jaja z ludzi na forum, a wiadomo jakaś tam część się wkręci i klepie bez ładu, składu. - nie normalne matki z rodzin patologicznych. Bo żadna normalna kobieta mająca rodzinę ( przede wszystkim dziecko) nie sledzila by tutaj obcych jej ludzi, nie szukala na Facebooku, nie wyzywala. Forum powinno służyć do pomocy innym, opinii, luźnych tematów a nie do tematów które przypominają tok pisania i myślenia osoby siedzącej w domu przy winie za 4.00 zl gdzie przekroczyła juz swoje granice w piciu. Zapewne część dla jaj zakłada tematy bo ma ubaw ale po co ? Czy aż tak ta część ma nudne dziecko, męża, życie. ...? Współczuję takim osobom na prawdę. A teraz możecie mnie obrazić. Ja wychodzę. Chcialam zaznaczyć ze nie jesteście cool takim zachowaniem a bandą hamstwa wyrwana z patologii gdzie dzieci nie powinni się wychowywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pochodze z rodziny patologicznej, sama założyłam normalna rodzinę 2 + 2 i nie piszę głupot, nie szukam nikogo , nie sledze losów anonimów z forum. Nietrafiona hipoteza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koniaczek w kieliszku
Masz rację autorko większość tu siedzą w większości uczniaki czego jesteś najlepszym przykładem i co widać po twojej ortografii :P Nie wyzywaj kogoś od chamstwa i patologii, bo sama tym wpisem pokazałaś, że nie jesteś lepsza. Oczywiście musiałaś zaznaczyć, że ty właśnie stąd wychodzisz choć wiemy, że to nieprawda, a gdybyś była taka ponadto to nawet nie weszłabyś tu i nie musiała napisac tego kazania na temat nas patolek chlejących wina. Zakładasz, że Ciebie wspaniałą ktoś tu zaraz obrazi, a na razie ty obraziłaś mnie, bo nie jestem patolką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko z za dużym zasobem czasu piszemy NIENORMALNE i CHAMSTWO :) Czemu chamsko obrażasz wszystkie dziewczyny tu jednocześnie zarzucając im chamstwo? Przyganiał kocioł garnkowi :/ do której zatem grupy TY się zaliczasz? wyodrębniłaś dwie więc siłą rzeczy jesteś w jednej z nich no bo też tu jesteś i piszesz jakbyś była taka cool nie napisałabyś tu nic i nigdy nie wchodziła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko wykazałaś się prostactwem jak patolka i ortografią nieuka z gimnazjum więc Twoja hipoteza nawet się potwierdziła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Chcialam zaznaczyć ze nie jesteście cool" - odezwała się :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×