Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

głodna mama

Polecane posty

Gość gośćautorka
"ty jesteś totalnie bez honoru autorko pechowiec.gif prosisz o kasę bo nie masz ciepłych obiadów?!?!? chyba żartujesz jedz w takim razie to co masz! Proste. Ja też kiedyś miałam bardzo ciężko, jadłam sam chleb z margaryną i cukrem i jakoś nie prosiłam nikogo o pomoc pechowiec.gif" tylko widzisz, ja jak już pisałam jadę na chlebie od dłuższego czasu, żeby za zaoszczędzone pieniądze kupić bilet miesięczny do pracy lub dziecku pieluchy z biedronki.jeśli nie zgadzasz się z moim postrzeganiem sprawy to po prostu nie spełniaj mojej prośby-zresztą,ja już te 50 złotych na koncie mam,także za kolejne dziękuję-po wypłacie sobie poradzę,a więcej mi nie trzeba. Ps.no te 50 złotych to właśnie po to żeby ten makaron i mąkę kupić ;) rozumiem, że masz fajne zapasy po szafach pochowane, gratuluję i życzę smacznego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ps.2 w którym miejscu przeczytałaś, że NIE MAM ZNAJOMYCH/RODZINY? wręcz pisałam wprost że mam i jednocześnie z jakiego powodu nie proszę ich o pomoc. żyj swoim życiem i daj żyć innym. dziś już wiem, że zamiast przejawu dobrej woli człowiekowi łatwiej przychodzi zdeptanie drugiego człowieka. ile energii się traci żeby codziennie, od nowa mieszać mnie z błotem i raczyć tymi wszystkimi epitetami? idź pobaw się z dzieckiem, a jeśli śpi i dzięki temu tu jesteś to może ugotuj coś smacznego i nie sprawiaj przykrości po raz kolejny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Auorko, skoro juz masz pieniądze, to po co tutaj jeszcze wchodzisz i sie tłumaczysz, jak by było z czego? Zamknij temat i nikt cię z błotem mieszal nie bedzie. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziś 25 ciekawa jestem czy autorka oddała kase.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie nie bo to zwykla naciągaczka była

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1.kiedy pracujesz jak tu siedzisz? 2.ile ma dziecko? Zkim zostaje jak Tu w pracy? 3. Moze niech ktos z kafe ci pomoże, kto jest z tej samej miejscowości i spotka sie z toba osobiście? W ciemno tylko kretynki sie nabiorą. Powysylaja kase i g****o zobaczą. Jak sposób na wnuczka:-D z tym ze ludzie sa starsi a tu? Mlode głupie matki. Jakbys byla z wawy bym pomogla. Spotkala sie u ciebie w domu ( aby wiedzieć gdzie vie szukać) i zrobila zakupy. Głodny człowiek to i zakupy przyjmie a ty kasa kasa kasa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oddala kase?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może nikt jej nie wysłał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiedziałam,że jak dziś wejdę na ten temat to będziecie ciekawe czy oddała.Oddała jak tylko wróciła do domu po pracy.Miałam obawy i nie wierzyłam ale wróciła mi wiara w ludzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćautorka
Powtarzam, do znudzenia-ten tekst odmowny w sprawie zakupów nie był mojego autorstwa. Moja z kolei była prośba o zjedzenie z kimś z mojej miejscowości wspólnie obiadu. Ciężko by było to powiązać z "tylko kasa,kasa,kasa". Co mądrzejszy sam na to wpadnie. Czy to jest już dla wszystkich jasne?:) Nie czuję się w obowiązku odpowiadać na zadane wyżej pytania-odpowiedzi na część z nich można znaleźć/wywnioskować z moich wypowiedzi sprzed tygodnia. Tak, otrzymałam jeden przelew (w momencie, gdy doszedł zaznaczyłam, żeby nikt już się nie zgłaszał) w wysokości 50pln, tyle wystarczyło żeby zjeść coś innego niż chleb z plastrami jabłka. Przelew oczywiście zwróciłam, właśnie zrobiłam przelew, także do jutrzejszych godzin popołudniowych powinien być już z powrotem. To już chyba tyle w temacie... wszystkiego dobrego na święta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wszystko to pisze ta sama osoba. to POWINNO BYC NA POLICJE ZGLOSZONE. Jest to tak naiwne wszystko a zarazem pisane z wielka inteligecja ze az dziw bierze ze ludzie potrafia byc tacy cwani i przebiegli.Nie pisz tu syty glodnego nie zrozumie i "plujecie na matke z dzieckiem do tego glodna..." Moge ci napisac podobne banialuki to slabe i irracjonalne bo tu mowa o wirtualnych wpisach i wirtualnych zapewnueniach.... Te wpisy ze pozyczyla i oddala to zacheta dla innych zeby zapytali o nr konta i przelali. Te teksty o mamie mopsie itp. Rozwodzilam sie i wiem ze o pomoc prosic mozna.Ryz jest cieplym posilkiem.paczka ryzu (kup pol kg)koncentrat i pol piersi kurczaka to zupa na 3dni.Po 3dniach ja te piers podsmazylabym na patelni z przyprawa plus ryz plus jakas mrozonke i ziola i masz rizotto na 2dni.Itd... Kiepawa prowokacja. Wstretni ludzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty chyba risotta nie widziałaś, ale pierwsza jestes do wymądrzania się. Autorka nie mogła zrobić dania, które proponujesz, bo nie miała pieniędzy na zakupy. Nie chcesz komuś pożyczać pieniędzy, nie pożyczaj. Ktoś chce i to zrobił, to jego sprawa i jego pieniądze a nie twoje, więc czego się rzucasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z paczki ryżu zrobi zupę na 3 dni i jeszcze risotto na 2 dni:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
haha koncentrat kup, ryż, kurczaka, jakas mrożonke i jeszcze zioła:D faktycznie dobra rada dla osoby nie mającej pieniędzy:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćautorka
Nie no schizofrenii jeszcze (chyba) nie mam, żeby prowadzić konwersację z samą sobą :) lubię rozmawiać z inteligentymi ludźmi, ale bez przesady!! ;) A na policję zgłoś rodzica, który szarpie i wyzywa dziecko na Twoich oczach. To już by Cię przerosło, prawda? Człowiek jest mocny tylko przy słabszym, taka już nasza podła natura.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to ja pomocna. Autorka oddała pieniądze, nawet więcej niż 50zł! Widzicie, czasem warto komuś pomóc- a przy okazji nawiązać fajną znajomość. :) Autorko, pozdrawiam Cie serdecznie i życzę, zebyś już nigdy nie musiała takiego tematu zakładać:) Buziaki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Naiwni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taaaa...i pozyczyla i oddala :D Naprawde w to wierzycie? Hahahahaha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jasne oddala jeszcze z nawiazka...Przeciez miala po 28oddac..Pani pisala ze ma 16zl i produkty ktore moze zjesc.Mam prawo napisac ze ktos postepuje niegodnie wzbudzajac litosc u innych falszywa historia.Jestem zazenowana ze uwazacie sie za szlachetne bo nie krytykujecie a przesylacie buziaki ...Znam biednych i to wszystko tu jest NIEPRAWDOPODOBNE. Temat podnoszony w wiadomym celu.NIKT NIE MUSI CI WIERZYC AUTORKO!Oczywistym jest ze to wstretna naciagara ale napisze tak jakby faktycznie historia byla prawdopodobna-to ze ktos ci nie wierzy jest czyms naturalnym.To swiat wirtualny.Kazdy z nas normalnych da jesc 2czlowiekowi ale realnemu.Kazdy z nas ma swiadomosc ze jest mops socjal i inne ktore jesc dadza.Ze sa znajomi rofzina kolezanka ktokolwiek kto na tydzien te 100zl pozyczy.Nie trzeba mowic ze na jedzenie maz nie musi sie dowiedziec to normalna sprawa w tych czasach ze pozyczymy na chwile,tym bardziej taka mala kwote.Negatywne reakcje sa naturalne.Ktos chce zmanipulowac rzeczywistosc i sam pisze jako ta sama osoba nakrecajac spirale-te co pozycza (dadza)sa ok,te co nie wierza i wesza podstep to polludzie,potwory-a one wierzyc nie musza,ba nie powinny.Wyobrazmy sobie ze teraz kazfa z nas samotnych matek pisze tski dramatyczny zmanipulowany post o histerycznym tytule "glodna mama"... Zreszta nie chce mi sie juz pisac.Wiem ze z literowkami i bez interpunkcji ale pisze z tel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćautorka
pożyczyłam, oddałam, za chwilę każecie wklejać odnośniki do screenshotów - paranoja. Ale macie rację poniekąd-takie czasy. Człowiek jest nieufny i na każdego patrzy z dystansem, a wręcz z gotowym atakiem "w razie czego". Temat uważam już za zamknięty, szkoda, że nie można go wykasować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
miała oddać po 25.11- przeczytaj dokładnie gościu z 21:49. Ze zobowiązania sie wywiązała. Nie zabiła mojej wiary w ludzi, wręcz ją umocniła :) Mój mąż zawsze mówi, ze jestem naiwna- może i jestem, ale przynajmniej nie mam w sobie tyle jadu co poniektórzy tutaj! Nie chcecie pomóc, uważacie, ze to naciąganie- macie prawo, czasy są jakie są. Ale nie uprawnia Was to do obrażania innych. Bo czasem możecie się bardzo pomylić co do człowieka, jak pokazał ten temat... Pomocna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A dlaczego pani prosząca jak i ta pomogajaca ma taki sam styl pisania stawiania buziek i wykrzykników?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i jeszcze myślników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćautorka
pewnie dlatego, że jesteśmy do siebie podobne, dzięki czemu złapałyśmy wspólny język? :) Faktycznie, nie zwróciłam prędzej na to uwagi :))) A może po prostu inteligentne osoby wiedzą co to i do czego służą znaki interpunkcyjne? :D (to specjalnie dla kafeterianek - trochę jadu na koniec, tak trochę do was też się chciałam upodobnić).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Faktycznie, taki sam styl- emotikony i wykrzykniki, jak 75% wypowiedzi na tym forum. jescze może po wielokropkahc poznacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podnoszę. Ciekawy temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×