Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość_Aga

Czy warto mieć kartę kredytową?

Polecane posty

Gość SamD
Też jestem zdania że najlepiej jest mieć jeden bank ,nie rozumiem po co korzystać z usług dwóch banków. Co do karty to korzystam z sygmy i jestem zadowolony ,mam sporo rabatów i dość często wymieniam punkty na jakieś fajne gadżety :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja w uk ..tez mam karte kredytowa..korzystam bardzo czesto...ale mam direct debit ustawiony w banku I sama sie splaca w okolicach 50 dnia takze nie place zadnych odsetek..nie musze nic absolutnie robic a jak musze cos wiekszego kupic ..splaca sie to w nastepnym miesiacu . Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam z limitem 7 tys. U mnie się sprawdza bo często kupuje bilety, bukuje hotele itd. Mam ustawioną automatyczną spłatę. Dodatkowo przez 30 dni nie muszę się przejmować czy mam aktualnie środki na koncie główny (zwykle mam na oszczędnościowym i walutowych). Wszystko zależy po co chcesz ją założyć i jak często chcesz z niej korzystać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam karte kredyt , limit 25000. ale jej nie używam, bo dużo zarabiamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liszajka
to po co ci taki duży limit skoro i tak z niego nie korzystasz, poza tym nie sztuką jest posiadanie ogromnego limitu na karcie kredytowej tylko to jakie udogodnienia dostaniesz do karty, nie oszukujmy sie wysokość limitu na karcie to nie jest podstawa, bo zaciągnięty limit i tak musimy spłacić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maciupeńka
Ja korzystam z sygmy i uważam że jak ktoś już się zdecydował na kartę to chyba wiedział co robi ,a jeśli chodzi o kartę sygmy to dobrze jest czerpać dodatkowe korzyści z korzystania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każdy bank ma swoje korzyści z karty, w sensie ofert rabatowych. Mam kartę - jest konieczna do rezerwacji hoteli itd, ale korzystam tylko tyle ile trzeba żeby nie naliczali oplaty rocznej, i mam ustawione to tak, żeby się spłacała automatycznie. Tzn. nigdy nie wydaję kasy nie mając pokrycia na saldzie rachunku. Limit celowo ustawiłam dość nisko, żeby nie ryzykować w razie kradzieży czy skimmingu. Jeśli ktoś tak korzysta z karty, to nie ma obaw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość filemonica
karty potrafią bardzo często uratować domowy budżet więc warto z nich korzystać ale z głową i umiarem, no i jak do tego jeszcze bank daje nam jakieś korzyści to tym bardziej warto ją mieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mialam kartę kredytową, ale nie kontrolowałam wydatków. wydawałam na co popadnie, a potem było dużo do spłacania. nie polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My używamy od początku malzenstwa i ja akurat polecam. Pieniądze idą na oszczędnościowe, na godzien place kredytową, wiem ile mozemy wydac wiec swojego "limitu" nie przekraczam. Co miesiąc robie przelew z oszczędnościowego na tor, kilka dni przed terminem splaty i splacam 100% należności wtedy nie musze placic odsetek. Fajna sprawa jak dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z racji tego, że często latam za granicę nie wyobrażam sobie nie miec karty. Dla mnie to produkt bezpłatny. Przez 12 lat używania nie zdarzyło mi się zapłacić odsetek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość filemonica
karta kredytowa bardzo często się przydaje, zwłaszcza przy podróżach zagranicznych, kupowaniu biletów czy płaceniu za hotele, jeśli korzytsamy z głową to na pewn nie zapłacimy odsetek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misiek9
Jeśli posiadamy dobrą kartę to i zyskujemy na tym więc warto ,w sygmie jak płacisz zbierasz punkty które potem zamieniasz na różne rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pewnie, że warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tajler
Nie każdy jest za używaniem karty kredytowej ale moim zdaniem jak najbardziej warto. Mam kartę sygmy już od roku i cały czas zyskuję korzystając z niej. Sporo sklepów w których coś kupuję ma rabaty a płacąc zbieram punkty które moge wymienić na nagrody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sensei2
Ja również posiadam kartę sygmy. Co do pytania w temacie. Karta nie ma zbyt dużego kosztu utrzymania ,lepiej nosić kartę niż gotówkę. Masz dużo rabatów i całkiem spore. Punkty które zamieniasz na nagrody często też przeliczniki są zwiększane. Czy warto mieć kartę kredytową ? Według mnie oczywiście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam Raifaisen Bank - zwrot części wydatków z karty - można rozlożyć zakupy na 10 rat 0% - prestiżowa karta do konta - łatwy dostęp do pieniędzy Chcesz bonus za założenie karty? Napisz do mnie allinoneshop@onet.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trellka
ja też mam kartę kredytową sygma banku, jej miesięczne utrzymanie wynosi mnie 4 złote, niewiele jak za kartę do któej mam różnego rodzaju bonusy i program lojalnościowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a nie lepiej najpierw zarobić później wydawać niż odwrotnie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam ale kozystam tylko jak jestem w podrozy jako zabezpieczenie w razie kradziezy , lezy w hotelu w razie jak by mi ktos zaiwanil torebke to mam dodatkowo schowana karte i moge sobie poradzic w domu nie kozystam , mam pieniadze wiec nie potrzebuje na kredyt kupowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grymałka
ale nie każdy ma taką korzystną sytuację, że na wszystko ma pieniądze, często karty kredytowe ratują ludziom sytuację, poza tym ja mam kartę kredytową sygma banku i dodatkowo mam korzyści takie jak program lojalnościowy czy zakupy z dużymi rabatami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×