Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Cztery odsłony ironii

łamiąc stereotypy...niekonsekwentnie

Polecane posty

Pewnie, że nie to samo i oczywiście wolałabym te czynności zlecać :D ale jakoś nie widzę żadnego pana z parasolem pukającego :P do drzwi :) Hmmm nie, nie zlecać. Brać i dawać. Bez zlecania! x Cześć Koci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szczęśliwej drogi Dok:) Koci jak to się skończyło?na filmie? tzn. tak jak na filmie? no to już Ci zazdroszczę;) eLKa jak zwykle zapomniałaś podać adres,a jak trafię do sąsiadki?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jeszcze chciałbym wrócić do życzeń imieninowych...,to eLKa nie ma imienin wtedy gdy Elżbieta?to kiedy masz?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę, że sąsiadka się nie obrazi :) Gorzej z Jej mężem :D No ale najpierw trzeba dzwonić do bramki wiec spoko ;) Raczej rozpoznasz czy głos w słuchawce ma 60+ czy mniej :P x Świece, wino... dlaczego nie jesteś w łóżku?! Ja bym była... ;) x Dobranoc Zwierzątko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem jak na to wpadłeś, że jestem Elżbietą :D Tylko Ty mnie "skracasz" w ten sposób ;) Ale... w sumie... każda okazja jest dobra :D Swoje prawdziwe imieniny też świętuję kilka razy w roku :D A najbliższe mogę świętować wg netowego kalendarza razem z Andrzejem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Maura czy Tadea? w sumie oba są ładne...;) Wolisz świętować z Andrzejem a nie ze mną? 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedyś rozmawiałem przez telefon z 20-latką,potem okazało się że ma ponad 50....,można się pomylić:(,ale jak podasz adres to może nie zabłądzę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kotka będziesz chodziła po ringu z taką dużą kartką z numerem rundy? Muszę to zobaczyć! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyniki meczu? :D Gole rejestruje się chyba po kilku dniach dopiero w tej dyscyplinie? :D x Mogę nie = wolę :D A mój głos... na pewno nie jest głosem 50 latki ;) i mam na to dowody :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rację z czym? :D Nie no wszytko dziś dla mnie jest tajemnicą 😭 Albo podupadam na iq :D albo senna jestem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Ty sąsiad zawsze możesz wywiesić w oknie transparent: tu mieszkam :D i się ładnie podpisać. Skoro jesteś taki sąsiad... powinnam zauważyć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kotka kto ma rację ten stawia wino i kolację;) eLKa jak mam wierzyć w coś czego nie widziałem/słyszałem to wolę w bakterie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
eLKa J. właśnie pościeliłem łóżko jeśli jesteś taka senna...,ale chyba nie zamierzasz spać?!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam w niedzielę;) Już chyba czas w objęcia Morfeuszki się udać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kotka? J? ;) x Ja dziś nie zaścielałam na szczęście :D I już pisałam, ze się błąkać po nocy w deszczu sama nie zamierzam ;) a transparentu nie widzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nikt nie chce ze mną rozmawiać...:( Spokojnej nocy:) Dobranoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Coś im się zegar spóźnia... Jeśli nią jesteś to dlaczego nie:) Teraz już naprawdę uciekam Dobranoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawe skąd ;) x Hmmm Morfeuszką nie jestem niestety ale co tam. Mogę czasem być. W końcu nie wiem w czyich snach bywam i i jakiego gatunku są to pozycje :D Nawet jeśli horrory to jest to komplement :) Słodkich ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej gościu bledny boisz się niebieskiego koloru żes piwa naw to je teraz wypij pacanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co to za bezmózgi zyeb skacze po tematach jak menda na grzebieniu? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez uciekam bo morfeusz ciagnie :P lk sama kiedys niuanse robilas ;) ale to bardzo dawno, tak samo jak co do miejsca zamieszkania.... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kimś więcej niż ty bo ty jesteś niczym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×