Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Cztery odsłony ironii

łamiąc stereotypy...niekonsekwentnie

Polecane posty

Gość gość
Smofik :-* dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22 listopada 1787, dwudziestoletni porucznik Napoleon Bonaparte, od którego do tej pory kobiety raczej stroniły, głównie przez śmieszne nazwisko, nawiązał znajomość z paryską kurtyzaną i tej samej nocy w pałacyku de Cherbourg przy ulicy Four-Saint Honoré stracił cnotę. Jego partnerka wydawała mu się osobą pełną wdzięku i seksapilu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam tylko tyle siły żeby dobry wieczór i dobranoc powiedzieć eLKa😘🌻:) nie rób sobie bólu brzuszka bo to boli... Dobranoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgodnie z definicją inteligencja seksualna to wiedza o tym, co jest nam potrzebne do udanego seksu, empatia na potrzeby partnera i sygnały płynące z naszego ciała. Umiejętność rozmowy, kreatywność – o tym nieraz już pisaliśmy. Ale też dowodem na nią ma być, jak wynika z badań (m.in. prof. Johna Gottmana), bycie w stałym związku. Ci, którzy w nich są – osiągali w testach wysoką IS, a w łóżku poznali rozkosz. Głupcami okazali się za to podrywacze i puszczalskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kotka przeproś Wilka obraziłaś go :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za to, ze nazwalam go idiota? w zyciu... nadal uwazam, ze to czlowiek ograniczony (jeden z synonimow slowa idiota).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór :) Ooo jak było miło... i kominek nawet był, ciepełko. Lubię patrzeć w ogień. Też tak macie? Ogień jest taki głaszczący myśli i pochłaniający. Ogrzewa ciało i duszę. Wiem, filozuję ;) ale zmokłam, zmarzłam to i sobie marzę :D Obiecuję, że się postaram nie robić sobie więcej bolącego brzuszka :) no ale tym razem to też tak niechcący :D Na szczęście, jak widzisz Sąsiedzie nasz kafełamaczowy punk apteczny jest wyposażony a personel przeszkolony i skory do pomocy ;) I też już uciekam przytulić łóżko ;) Dobranoc wszystkim :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzień dobry spiochy dziś sroda :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ale spokojnie, spokojnie, nie pchać się, każdy będzie mógł mnie ogrzać, dla wszystkich (mnie) wystarczy...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocham was urocze
❤️🌻😘🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej bledny pisz na niebiesko dziwaku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×