Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Cztery odsłony ironii

łamiąc stereotypy...niekonsekwentnie

Polecane posty

Gość kotka poes
to po prawej to tez kocur :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dżanga a bledny właśnie ze mną pisze eski chwile zaczekaj może tu wpadnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prawda jest taka, odkad koke i nowy zainteresowali się magdą to miala najazdy i wyzwiska ktoś niespelna rozumu pomyślal ze jak pozbedzie sie jej zyska ich zainteresowanie.dziwne.koke odszedl.temat rozwalil mu ktoś i nowego tez nie ma bo panne wilk mi szukal.jeszcze jakby byl to fajna kobieta.ale wadera.moja tesciowa ma wiecej wigoru i nie jest taka nudna!!! Soorry.Wadera i Czytaczko - dobrze wam z tym ?czytaczka pisala"Cos sie konczy coś zaczyna" jakby sie cieszyla ze Magda sie poźegnała :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cztery odsłony ironii
Dzień dobry:-) choć u mnie średnio, bo w pracy jestem;-) ale może jakoś przeżyję:-P Gościu:-) ale w kontekście czego to napisałeś? Wybacz, ale kompletnie nie dotyczy to naszego tematu. Takie afery chyba raczej na innych tematach królują, u nas na szczęście względny spokój, choć z małymi przerywnikami;-) nie mam nic do nikogo, ale wolałabym nie przynosi tu zamętu z innych tematów:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotka poes
czworka ja tez w pracy... a pozniej kosmetyczka, bo przeciez zabytkowa fasade trzeba od czasu do czasu restaurowac :P a wieczorem koncert :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzień dobry:) Koci renowacja elewacji to podstawa! zwłaszcza w pewnym wieku:D Koncert? będziesz komuś grała na nerwach?;) eLKa 😘🌻:) żyjesz?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry ;) Żyję, żyję tylko wyjątkowo dziś to ja odpoczywam :D Gdybym wiedziała, że tutaj dziewczyny wspomagacie się w pracy to bym wpadła. Aaa Sąsiad, szarlotkę mam ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja dzisiaj wszedłem w posiadanie drogą kupna oryginalną Gevalię:) To u kogo?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To u kogo? U misia gogo :-) podrywasz LK TO PISZ NA NIEBIESKO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adwokat, a Ty dlaczego nie na niebiesko? :D :P x W deszczu po nocy nie chodzę. No chyba, że miałby to być romantyczny spacer, sprawdzający czy odda mi w takich okolicznościach swoją kurtkę :P Jak chcesz i znajdziesz :D wpadnij.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od kiedy się zbłaźniła nie pisze na niebiesko bo każdy ją olewa:D x Też wolę oglądać deszcz przez okno,ale jakbyś chciała to mam taką jedną kurtkę,której nie używam mógłbym Ci oddać:) Chcę,znajdę,ale wpadać póki co wolałbym nie:) Wstawiaj wodę,zaraz będę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yhmm ja wstawię i się woda wygotuje :D Tak mi się wydaje, że tylko sny mi chcesz odwiedzać :P I o jakiej kompromitacji piszesz? bo znów się gubię. Za dużo świeżego powietrza chyba hehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kompromitacja była a propo adwokata:) x "A mogło być tak dobrze", nie pamiętam angielskiego tytułu,ale to było coś o rozlanym mleku:D Wstaw na mały ogień bo nie mogę znaleźć parasola...;) Gdzie znalazłaś aż tyle świeżego powietrza że Ci zaszkodziło?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie! Skąd Ty znasz mojego(?) adwokata? :D Praca w ogrodzie. Można powiedzieć, że organiczna :D bo z taką materią. Podobno uszlachetnia... moje dłonie uszlachetniła odciskiem od grabi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
eLKa nie wiesz jak to się robi? co masz zrobić sama zleć komuś innemu...,przydaje się nie tylko w ogrodzie;) Cześć Doktorek🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Faktycznie. Powiedziałabym nawet, że gorąco bo przy kaloryferze siedzę :D Masaż na łapkę z odciskiem? Auć! Miało boleć? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znam lepsze źródła ciepła;) Jeśli lubiszkiedy boli...,ale nie,nie miało boleć,delikatny masaż może pomóc:) chyba,że nie lubisz być masowana:( Doktorek masz dyżur dzisiaj?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czasem ból bywa słodki ale nie... nie lubiękiedy boli :D Aż tak zboczona nie jestem :P :D A co do źródeł ciepła to póki co nie mam innego pod ręką :D Znaczy... niby mam ale paluszki akurat mam ciepłe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szkoda... :( że nie jesteś zboczona:D Przypomnij sobie co Ci powiedziałem o 22.39:) paluszki to nie to samo;) Witaj Kotko:) jak koncert?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×