Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Cztery odsłony ironii

łamiąc stereotypy...niekonsekwentnie

Polecane posty

bry :D czwóreczko przybij piateczkę:D a nie mozesz? wiem kotara i ten no zaplatałaś sie :P tylko no odwrócona jests. A nieszkodzi ja przybiję piąteczkę . hmmmm w co by tu :classic_cool: plask🖐️ :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ależ ja się wczoraj wyplątałam wiem, że po tyłku trudno poznać, ale...kogo to tym plaskiem w takim razie przywitałeś błędny:-D Ja to się tak zastanawiam, gdzie ci wszyscy ludzie tak jeżdżą z samego rana??? Zamiast siedzieć w domu i odpoczywać??? Powariowali??? Się im pracy zachciało czy co??? Muszę przez nich w korkach stać:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ironiczna :D🖐️ To ciekawe, co piszesz, bo tu u mnie na prowincji, dziś rano też były jakieś mega korki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słoneczny dzień! :D Pięęęęknie jest :) Tylko coś mnie pośladek piecze. Tak, jakbym klapsa dostała :D jakąś wielką łapą ;) U mnie bezkorkowo co nie przeszkodziło mi w spóźnieniu się do pracy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To pewnie się Rycerz pomylił przez te majtki. Białe, koronkowe, takie jak 4! Nooo i ciemno było ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już kiedyś pokazywałyśmy z Czwóreczką jakie lubimy :D Trzeba było uważnie czytać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeśli mam wierzyć w coś czego nie widziałem to wolę w bakterie... ja też pacze...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cos podobnego mam w kolorze granatu, pudrowego rozu i oczywiscie biale... ale kurcze jak tak siedzisz na d..pie to sie odciska na posladkach.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koci:-Dbo to są majtki do stania- nie do siedzenia, wtedy się nic nie odciska:-D Haha uwielbiam rozróżnianie kolorów przez facetów:-D wiecie jaki to miętowy? Albo łososiowy? :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×