Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Cztery odsłony ironii

łamiąc stereotypy...niekonsekwentnie

Polecane posty

Gość gość
bo w nocy się śpi a nie myszy łapie..., że o uprawianiu seksu nie wspomnę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obiecuje, że jak mi się trafić noc cała seksić się to nie będę marudziła na niewyspanie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nooo straszny zapiernicz. Taki, że nie wiedziałam czy najpierw sukienki mierzyć czy butyHaha no dobra juz nie denerwuję:-P zaraz i ja się będę zabierać za pracę;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie denerwujesz 4 :) Kup mi coś :D Chyba teczki a nie taczki :P Dok, o co? A o co chcesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LK, na pewno znalazłoby się coś czego bym mógł chcieć ;) Tylko że ten zakład to taki problematyczny... trzeba by chyba ustalić jakiś czas trwania, ostateczny termin, do kiedy owa maruda miałaby się ujawnić bądź nie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty zapchałeś Przede wszystkim każdy z nas musiałby nie przespać nocy z powodu upojenia seksualnego ;) Jeśli ten warunek zostanie spełniony mogę się założyć o wszytko :D x Dziękuję Sis :D Wyślesz kurierem? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czwóreczko ;) Nie doszło ale nie ważne. Ważne, że wiesz ;) ja doszłam :D I nie szkodzi, że kurier był tylko w mojej wyobraźni i że nawet nie zdążył dojechać do miejsca przeznaczenia. Ważne, ze w miejsce przeznaczenia swego wniknął narządem przeznaczonym :D i nie tylko... ;) Cóż, jak świętować to świętować :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może każda ma zajęte usta i nie może pisać a Ty nie masz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe właśnie ;) Gospoś słusznie zauważył to przede mną. Jak się dziś pacjent czuje? A Sąsiad jak? Nadal foszek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to teraz czas na deser...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fochy kasuję między 22:00 a 24:00 Przyjdź ubrana tylko w szlafroczek,perfumy i namiętność...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na gwałt leczy się czy jest gwałtem leczony? Czynność/bierność strony ma znaczenie ;) x Ufff :D Tylko nie wiem jakie perfumy wybrać. Jakie lubisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×