Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Cztery odsłony ironii

łamiąc stereotypy...niekonsekwentnie

Polecane posty

:D Zadzwoń do urzędu komunikacji :P x Z kotłowaniem? Znaczy się w kotle? :O ;) Gospoś, my się chyba pogniewamy :P Ja się naprawdę lubię przytulać, całować i głaskać. A później... pieprzyć lub kochać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam. Cholera. Ty musisz mieć rację? :P ;) x Szalony świat? Szalony. To prawda i gra nami jak marionetkami. Nie ma już świętości. Nie ma uczciwości i nikt nie obiecywał, że będzie pięknie i łatwo ale... jesteśmy jak te małe ziarenka. Sami niewiele znaczymy ale razem tworzymy piękna plażę. Jak z bajki :) Jeśli tylko potrafimy dostrzec jej piękno nasza egzystencja staje się bardziej wartościowa. Ważniejsza :) i jakoś tak piękniej jest niż na kamienistej :D :P ;) Jeśli to ma sens... bo nie wiem czy mi się udało nie zagubić w porównaniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gospodarz_222
Za głębokie refleksje, piątek wieczór przecie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobre refleksje. Mówią: chwytaj dzień :) Działaj, pragnij, kochaj, ryzykuj, żałuj i płacz ale żyj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale wy tu o tęsknocie, łby pospuszczane. Piątek to może byc czas refleksji, ale radosnej;)smucic sie będziemy w niedzielę wieczór

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja Ci dam łby :D łeb to ma koń :D (czasem konik ma bardzo ładny łeb i wtedy go lubię muskać wilgotnymi wargami ;) ) Ale póki co to się nikomu tutaj łeb nie spuścił :D chyba :P ;) Oj nosi mnie. Idę sprawdzić jak pachnie powietrze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ech, to w "Misiu" bylo o koniach co łby pospuszczaly, niektórych powiedzonek używam odruchowo. U mnie mgła chyba nareszcie rozeszła sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotka poes
a wiecie, ze w belgii powiedzenie, ze kon ma leb jest uwazane za blad w sposobie wyrazania sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zachłysnęła się eLKa powietrzem? Może Jej zaszkodziło? Może usta-usta trzeba zrobić? Bo ja bardzo chętnie:) I nie tylko;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty to masz wyczucie ;) Wróciłam właśnie. Zmachałam się. Jestem po prysznicu. Jeszcze paruję. Usta nos? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko nie wycieraj się!:) Te kropelki wody ściekające po ciele,hmmm... może zlizać? Usta-wargi?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież wiesz że znam Cię lepiej niż Ty samą siebie... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mów tak bo się zacznę bać :D Dobrze tylko liż namiętnie bo zmarznę. A jutro do pracy... Musze być w formie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lizanie mogłoby się skończyć nad ranem... :) Lepiej idź już spać Niech Ci się przyśni erotyczny prysznic:) Dobrej nocy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×