Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Cztery odsłony ironii

łamiąc stereotypy...niekonsekwentnie

Polecane posty

Cześć Kotka ;) x Zasłyszane: Jakie są dwa najważniejsze otwory w ciele kobiety? Dziurki w nosie. Dzięki nim ma jak oddychać, kiedy robi loda. No Panowie, Panie, a teraz proszę mi powiedzieć czy się zgadzacie z tą teorią :D :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mistrzu nie myśl tyle bo Ci się główka połamie ;) I będzie ten Rycerski mi zarzucał superwredność :D w akcie zemsty! Zwijam się do łóżka. Jak miło, że już za chwilę piątek :D Słodkich ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smof
Dock "cytata miala byc nie spiewata" ale tyz piknie 🖐️ wszystkim x he he he 3 razy wpisywalem i zawsze mi cycata wychodzilo ciekaweeee:) dlaczego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Freud Ci to wyjaśni ;) Ja ostatnio zamiast "Chcesz być dawcą organów?" zapytałam kolegę "Chcesz być dawcą orgazmów?" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehehhee nieeee, lubiękiedy dla mnie "spalasz się" :D Kolegi nie znasz Nie zdążył odpowiedzieć bo się zorientowałam w pomyłce :D ale pewnie by chciał :classic_cool: Bo i kto by nie chciał? :P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę, że to się nie wymadla :P ;) Dziewczyny to również przyjemności :D Co Wy byście bez nas zrobili?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale dawca orgazmów ogólnie a nie, że moich :D Poza tym tak z łaski? :O to może ja jednak do Niego zadzwonię :D ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cztery odsłony ironii
Dobry dzień:-) A łamiesz Doktorku ten stereotyp?:-P Lubię:-)zadzwoń, zadzwoń-bo jak kolega rozdaje to można wziąć na zapas:-D Pusz;-)widzę, że Ci trauma autobusowa minęła:-D Biegnę na siłownię, może jeszcze się dziś odezwę:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie nie można :( Brzydkich i głupich? :( to jest smutne strasznie. Ej weźcie mnie nie dołujcie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smutne, że nie było im dane. Chociaż może masz rację. najważniejsze jest być szczęśliwym mimo wszytko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mam za oknem ciemność i mróz :D Szkoda, ze nie ma śniegu :P ;) x Pusz, Ty widzę dziś bardzo się rozgadałeś ;) Koci, zawsze po cappuccino i mruczeniu rżniesz swoich towarzyszy? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×