Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Cztery odsłony ironii

łamiąc stereotypy...niekonsekwentnie

Polecane posty

Kotko, od dziś przestaję czytać twoje posty Są niebezpiecznie budzące pragnienia :D x Puszek, najlepiej jak nie ma do czego przywiązać się do siebie :P Wzajemnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehehe Wasza Łaskawa Księżniczkowatość :) By nie mieć w łóżku okruszków wystarczy w nim nie jeść :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedyś lubiłam górali. Teraz lepiej nie wspominać o Nich. Bo jeszcze wpadną z okruszkami :O ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba masz rację Pusz :) Ale nadal nie wiem czy karmisz w łóżku płynnym czy tez zakazane :D :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A Ty byś nie chciała? co Ci stoi (albo wisi) na przeszkodzie?:) Najbardziej pechowy dzień w roku ma się ku końcowi..., a mi się jeszcze nie udało nic spier.... :D Jak pomyślę, że jeszcze dwa takie mnie czekają to mi się zimno robi:( Czy są tu jakieś ciepłe piersi coby rozgrzały zziębniętego wędrowca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nic nie wisi (jeszcze :P ) a jak stoi to nie przeszkadza :D Tylko, tak jakoś... Co masz zziębnięte?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
serce... i kilka innych członków...;) Jakie znasz sposoby na dobre i szybkie rozgrzanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak masz z kim to się rozgrzewaj do rana namiętnie w uściskach, pchnięciach, pocałunkach i ud ściśnięciach ;) Jak nie to setka, gorąca kąpiel i do łóżka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla Ciebie eLKa olbrzymie walentynkowe ❤️ od bardzo nieznajomego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
eLKa no nie bądź taka jak córka Twojej Matki:) Kwiecień pisanki ma i zajączki Grudzień świąteczne stroi choinki Karnawał kończą tłuste pączki Luty rozdaje walentynki Życzenia wszystkim składamy w święta Ciepłe, serdeczne, ujmujące Zaś w walentynki, każdy pamięta Swoim kochanym dać serce gorące Pozwól do Ciebie wyciągnąć dłonie W które złożyłem me serce i marzę Trwając w pełnym szacunku ukłonie Byś je przyjęła ode mnie w darze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo nieznajomy. Niezmiennie mnie zaskakujesz :) i zawstydzasz. Nie potrafię pisać tak ładnie jak Ty. Moje literki nie układają się w strofy. Więc prozą dziękuję :) Wyprostuj się już bo szkoda kręgosłupa ;) Serce, piękny dar a jednak odpowiedzialną mnie czynisz. Myślisz, że dam radę...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wierzę w Ciebie:) 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry ;) We mnie? Bardzo ufny jesteś. Postaram się nie zawieść ;) Jak niedziela Wam mija? U nie w ogrodzie pierwsze przebiśniegi wychyliły główki z ziemi i się bielą :) Zwiastuny wiosny pierwsze! Może przyjdzie niebawem rozmrażając nam członki i serca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×