Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Cztery odsłony ironii

łamiąc stereotypy...niekonsekwentnie

Polecane posty

Jeszcze? A co Ty Mu Puszyściaku tak zło wróżysz? :D A może z doświadczenia piszesz? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli tego niemca jeszcze nie masz ;) Ale nie kuś losu :P :D A tak serio :) Może to dziwne ale ciesze się, że jutro idę do pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry leniuszki i pracusie ;) Nowy dzień, nowy tydzień, nowe spojrzenie na świat. Dziś uśmiechnęło się do nas słońce (co prawda zaspałam i pewnie dlatego się na nie załapałam :D ale uśmiech był! ). I tak mi się jakoś skojarzyło: https://www.youtube.com/watch?v=nWPx1Fl7RrY&list=PL9wfhcXbJIcVt4_6-j2TT7kDqg1x39kX2&index=2 (uwielbiam to Jej "auu" :D).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie też ;) Ale o przekaz chodzi :) Dni coraz dłuższe i coraz wcześniej się rozpoczynają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koteczko, przecież wiemy, że u Ciebie było :D :D :D U mnie nie było :) ale na szczęście już się skończył :P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ironiczna, pstryk! włączone :D LK, futerko chyba mam niedostosowane do zimnych północnych wiatrów... ale chwilowo w promieniach słońca udało mi się nieco wygrzać :) Poes :D🖐️ pewnie nie w takiej ilości jak u Ciebie... ale źle nie było ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taaa a mi zwiędły tulipany. Widocznie równowaga w przyrodzie musi być zachowana ;) Nawet wiem kto mi podpierniczył orgazmy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciałam tylko jeszcze napisać, że ten Twój hiacynt Czwóreczko to mnie zasmucił. Bardzo :( Dobrze, że nie jest mój bo by został posiekany drobno i dodany do jajecznicy :D może by mi zrekompensował stratę. Ale wątpię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ooo to go straszna kara czeka! Siekanie to zbyt szybka śmierć:-D Będzie konał w katuszach. Będę go torturować brakiem wody. Zwiędnie, a w końcu uschnie:-P I pomyśleć, że ja barbarzyńcę w sypialni trzymam:-( niech no tylko do domu wrócę! Siostrze orgazmy kraść! No kto to widział!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×