Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Nestores

Media kłamią na temat USA. Co na ten temat uważacie ?

Polecane posty

Gość Nestores

Założyłem ten temat ponieważ chciałem wam pokazać ze to co myślicie o USA i ich mieszkańcach nie jest do końca prawdą.Byłem w USA przez niecałe 2 lata,oczywiście w celach zarobkowych i zdążyłem trochę poznać amerykanów. Powiem wam tylko tyle, że obraz społeczeństwa amerykańskiego, który kreują nam media poprzez wszelkiego rodzaju filmy i programy jest nieprawdziwy. Najbardziej śmieszą mnie ludzie którzy w jakiś audycjach radiowych czy telewizyjnych mówią jacy to amerykanie są do przodu,jacy są dobrzy,jacy weseli i uśmiechnięci a jacy to my nie jesteśmy i czego nam brakuje. Tymczasem poznałem amerykanów i mogę powiedzieć z całą pewnością że oni mentalnie są bardziej do nie wytrzymania niż polacy. We wszystkim widzą zło.Każdego obcego traktują jak potencjalne zagrożenie, Ba,oni między sobą nie mają zaufania a co dopiero do obcych. Nie są otwarci na nieznajomych,nawet jeżeli jest to ich rodak.Wszędzie widzą złodziei i bandytów.Zakładają dziesiątki alarmów na jeden dom i jeszcze kilkadziesiąt razy przed zaśnięciem sprawdzają czy wszystko działa. Wszędzie i we wszystkim widzą pedofilie. Mają na tym punkcie psika. Była taka sprawa w mieście w którym mieszkałem że jakiś 19 latek spotykał się z 14 letnią panną,gdzieś szli za rękę i się pocałowali. Po kilku minutach przyjechały dwa wozy policyjne i zgarnęły chłopaka. Groziło mu ileś tam lat,nie pamiętam dokładnie.Skończyło się tym,że dostał 3 lata odsiadki za molestowanie nieletniej i na dodatek został wpisany na listę przestępców seksualnych i po wyjściu z więzienia będą rozwieszać kartki że wyszedł pedofil,mieszka tam i tam,nazywa się tak i tak. Dziewczyna tłumaczyła że jej nie przymuszał do związku,że godziła się na pocałunki. Ale amerykanie dumni z siebie,w końcu zamknęli groźnego pedofila i teraz czują się bezpieczniej. Na ich dzieci nawet lepiej nie spoglądać bo już zaczynają cię o coś podejrzewać.To,że tatuś powinien kąpać córeczkę w rękawicach to też nie jest bujda. Amerykanie już jednego polaka za brak rękawiczek wsadzili na kilka lat do więzienia Amerykanie są ogólnie nie zbyt mili,niektórzy nawet oziębli. A gdzie ten uśmiech na ich twarzach o którym mówią w polsce specjaliści którzy pewnie nawet amerykanina w życiu na oczy nie widzieli ? Według mnie ich twarze wyglądają niezbyt przyjaźnie. Otwartość u amerykanów ? To coś co sobie można między bajki wsadzić. Kogoś kto pochodzi z innego kraju,nie ważne jakiego to traktują za coś gorszego od siebie. Poza tym nie podoba mi się u nich ten kult pieniądza. Pod tym względem tam jest jeszcze gorzej niż u nas. Młode amerykanki żenią się najszybciej po 30-stce bo kariera i pieniądz jest dla nich wszystkim,ważniejsze niż wychowanie dzieci,rodzina,mąż. Korupcja to też u nich temat nie mało znany. Jak ktoś jest bogaty,ma wpływy a coś przeskrobie to podobnie jak w Polsce wywinie się. Np.gwiazdorzy muzyki,filmów posiadają narkotyki, molestują kobiety, łamią przepisy drogowe. Policja o tym wie i nic nie robi a oni sobie robią co chcą. Dużo ludzi, którzy siedzą w więzieniach nie powinni tam być albo są już za długo. Nie raz zdarza się że oskarżają o zabójstwo i wsadzają nie tego kogo trzeba. Poczytajcie sobie z internetu np. ''trójka z Memphis'' a rozjaśni się wam sprawa. Trzech młodych chłopaków w wieku od 16 do 19 lat wsadzono na ponad 20 lat za zabójstwo chłopców w wieku chyba 8 lat.Wszystko dlatego że oni byli jakimiś okultystami a ktoś wykazał że zabójstwo było rytuałem chociaż nie było na to dowodów.Podobnie jak nie było dowodów na to,że ci młodzi ludzie zabili te dzieci.Lecz społeczność amerykańska pragnęła rozlewu krwi,zemsty,chcieli poczuć się znowu bezpiecznie więc naciskała na wymiar sprawiedliwości a oni raz dwa wybrali kozłów ofiarnych i pozamykali na ćwierć ich życia. Najlepsze jest to,że ich wypuścili po tych 20 latach bo wymiar sprawiedliwości stwierdził,że nie ma ich sensu trzymać w więzieniu bo nie ma i nie było dowodów na to że zabili te dzieci.Jednak nie mogą ubiegać się o odszkodowanie bo wtedy wrócą z powrotem do pudła. Nie ma to jak totalitarne metody .Kraj demokracji i sprawiedliwości..Nie ma co. Dlatego mówię wam że USA nie jest takie piękne jak się mówi obecnie w mediach i ogólnie między ludźmi w Polsce. Podoba mi to,że karzą rzeczywistych morderców,gwałcicieli, itp dożywociami lub podobnie wysokimi karami ale te wsadzanie ludzi bez silnych dowodów a czasami nawet bez nich na podstawie że'' ktoś na takiego wygląda'' albo ze '' tak,tak .on to zrobił.on zabił.przecież widziałam/em jak kradł kiedyś rower ze sklepu'' jest po prostu obrzydliwe. Przecież to niszczy komuś życie,kariere,przez ten czas mógłby coś zrobić. Lecz u nich jest dużo ludzi i rząd tak na prawdę to traktuje ich jak bydło a amerykanin amerykanina również.Teraz w USA nie pracuje. Wolę w Polsce albo nawet u Niemców ale nigdy u zarozumiałych amerykanów. Poza tym u nich tworzy się coraz większa głupota. Poznałem tam faceta,obok którego mieszkałem i on nieraz opowiadał mi o ameryce.Stwierdził że zyję się tu dobrze,można zarobić,itp ale jeżeli chodzi o mentalnośc to z tym jest juz gorzej o czym ja się później sam przekonywałem. Powiedział że mieszka tu już 15 lat i jedno co zauważył było to że w USA tworzy się coraz większa głupota co doprowadzi ten kraj do ruiny. Że nie było tak jeszcze kiedy przyjechał te 15 lat temu. I jeszcze ta pogoń za pieniędzmi,ogromna. Opowiadał mi jak amerykanie potrafią w brutalny sposób walczyć o stołki,jak wygryzają się wzajemnie z pracy. Jeden koleś ukradł drugiemu jakieś plany i zapisy dotyczące reklamy czegoś tam po czym ten drugi miał ten projekt pokazać na drugi dzień szefowi. Oczywiście nie pokazał i został wylany z pracy. Na jego stanowisko został automatycznie przesunięty pan który ukradł koledze te plany Ale najlepsze jest teraz. Jak już wychodził z pracy to chciał wyrzucić butelke.Otwiera kosz a tam..jego projekt. Wrócił do szefa,pokazał zgniecioną kartkę,doszli kto ukradł i jak i zwolniono złodzieja i oszusta. To jest właśnie USA . Kraj wesołych ludzi,niemających problemów,nie zazdroszczących, troskliwych i przyjaznych dla ludzi z innych państw,otwartych na wszystko. Teraz w USA nie pracuje. Wolę w Polsce albo nawet u Niemców ale nigdy u zarozumiałych amerykanów. Ktoś był w USA ? Podziela to co napisałem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja to wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tam są p******i ludzie i niestety w Polsce zaczyna się to samo. Polska będzie takim klonem USA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nestores
zgodzę się z panem powyżej. ja też uważam że Polska na siłe chce się stać jak ameryka.najgorsze jest to że nasze dzieci i młodzież próbują naśladować amerykańskich rówieśników.tu nie chodzi o słuchanie amerykańskiej muzyki bo każdy słucha sobie co chce i niech to robi.ale chodzi właśnie o to zachowanie się.martwi mnie to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uważam, że zamach 11 września był manipulacją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a kto to jest ta łusa .to w afryce mieszka czzy jak ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zobaczcie jaka juz panuje moda na bycie pustym i proznym pasożytem. Człowieka który zeruje na innych, bo sam jest za głupi żeby cos osiągnąć nazywa się sprytnymi. Zaczyna się kult rywalizacji i tępienia konkurencji. Juz nawet maz czy zona jest konkurencja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja się zgadzam również USA to żałosny kraj, wystarczy obejrzeć media na dużo niższym poziomie niż nasze gorsze nawet od propagandowego TVNu. Ameryka to naprawdę dno, paru ludzi z niesamowitą kasą a reszta ludzi jest biedniejsza i głupsza niż w Polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie bylem w USA ale w Uk i bardzo nie podoba mi sie ta gonitwa za $ .Ten caly kapitalizm jest wysączony z uczuc. Forsa to nie wszystko a tam to tak odczuwalem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Polsce tez jest gonitwa za pieniędzmi, zawiść ,zazdrość, nienawiść, wszechobecny lans, plotkowanie i oczywiście wieśniacki katolicyzm który pożera nas jak rak :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jedencztery
Nie lubię USA, Rosji, Niemiec i Izraela i Ukrainy. Lubię Węgry, Serbię, Iran, Japonię i Amerykę Płd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja lubie Ameryke Poludniową bo tam jest socjalizm i duzo seksu ,a co 10 osoba w Brazylii jest biseksualna :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kult pieniadza :/ Czasami rozumie Cejrowskiego czemuw wybral cisze i spokoj w am pd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jedencztery
Przede wszystkim Brazylia jest krajem który mocno wchodzi na arenę międzynarodową i nie pozwala sobą pomiatać. Gdy USA nie zniosło im wiz, to oni zrobili to samo względem Amerykanów. A my? Ameryka Płd. - ma potencjał jak kraje regionu Indochin i Morza Południowochińskiego oraz Azji Centralnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to prawda, do tego te gorące mulatki i latynoskie dziewczęta :classic_cool: brazylia, kolumbia, wenezuela, gujana francuska, urugwaj same hot lachony :classic_cool: jest tam mase lady boy, ale mi sie to podoba :classic_cool: jedynie Boliwia troche dziki kraj ale sie cywilizują :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jedencztery
No to swoją drogą, Latynoski obok kobiet z Iranu najbardziej w moim typie ;) A i ten luz południowoamerykański całkiem spoko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×