Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Tabasko

Wątek zapoznawczy

Polecane posty

Gość gość
To rób masturbacje a Wilk jest spoko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Najszybszy w mieście
Ciekawska ale gdzie Ty mnie widziałaś? trzeźwy byłem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blednygosc
bry czy jest na sali ksiezniczka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc nowa97
Wywialo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Najszybszy w mieście
ja jutro będę śpiewał, bo jutro sobota czyli dzień karaoke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zimny dran
Nowa ja sie nie szlajalem z pania A wymieniamy poglady na temat koszul no i nie badz taka zazdrosna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień karaoke? A co na to wpływa ? Bo jak alkohol to ja też będę spiewac:-) dobra mam być spokojna koszuli nie zdiales?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Najszybszy w mieście
Nowa w sobote zawsze jest dzień karaoke alkohol do śpiewania potrzebnym jest tylko początkującym 😴 ja nie pijam wtedy 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po prostu oprzez caly swoj cykl dzialj spotanicznie zawsze jak masz ochote naorgazm to uderzaj do swojego faceta nawet jak on nie ma ochoty naorgazm to niech ci go podaruje rkami ustami czy sztucznym k*****m tylko bez wibracji bo sie uwarunkujesz na inny rodzaj stymulacji ktorego jego k***s nie powtorzy i bedzie problem z orgazmem pochwowym Wszystko dokladnie zapisuj jego i twoje orgazmy i bedziesz miala jasnosc jaka jest roznica miedzy wami To sie zmienia z wiekiem facet ma najwysze miedzy 16 a 25 rokiem zycia czasami do 30 zalezy jaki tryb zycia prowadzi poznie spada o oklo 20 % i jak zdrowo sie prowadzi to moze tak prawie do konca zycia kobieta ma szczyt pomiedzy 35 a 45 rokiem zycia W trakcie poczatku zwiazku do 2 lat kobiecie wzrasta kilkukrotnie moja pierwsza tez tak miala wzroslo je prawie 10 krotnie pozniej wraca do stalego zapisanego w genach i wtedy zaczynaja sie problemy. Bo w 80% zwiazkow facet ma przynajmniej 2 krotnie wyzsze od swojej kobiety i to jest przy postawie kobiety dopasuj sie a reszte mam w d***e przyczyna 95% zdrad i rozpadow zwiazkow tak wynika z wielu niezaleznych badan dlatego o tym tyle mowie. Bo jak jeszcze nie ma dzieciakow to pol biedy ale jak sa dzieci to naprade jest wielki syf przy rozwodzie Najwysze libido jakie doczytalem to byla kobieta ktora po kilku sekundach stymulacji miala orgazm i tak 60 razy pod rzad ale eksperyment trwal tylko jeden dzien Wysokie libido nie jest wcale fajne jak sie ludzie zle dobiora uwierz mi. A jak jeszcze np partner wykazuje taka postawe jak moja byla z pierwszego zwiazku gdzie ja 64 ona 8 i dopasuj sie a reszte mam w d***e a ty chcesz byc wierny to naprawde horror Jak sie kochacie i ty dostajesz tyle ile trzeba i i on tez to tylko zyczyc szczescia I tego wam zycze zebyscie seks zawsze traktowali jako wyraz milosci do siebie a nie cel sam w sobie czyli zadnych trojkatow wymian partnerow samotnej masturbacji z wobrazaniem sobie kogos innego czy nawet w trakcie seksu wyobrazanie sobie kogos innego bo i takie wpisy czytalem na tym forumChcę usłyszeć od Cibie patrząc Ci w o czy że uważasz że przypadku Nowego w mieście zachowałaś się lojalnie wobec kumpla czyli Mnie Chcę usłyszeć patrząc Ci w oczy że uważasz ze Wadera zachowała się lojalnie wobec Mnie jako kumpla Chcę usłyszeć że zachowujecie się równie lojalnie wobec waszych dziewczyn kumpli jak wobec mężczyzn kumpli I chce się dowiedzieć dlaczego chamski adorator jest ważniejszy od lojalności wobec kumpla. Jak tylko będę jechał w Bieszczady a na pewno będę jeszcze w tym roku i to na weekend. Napisze w tedy o tym na Twoim i Moim temacie napiszesz do Mnie na maila i omówimy szczegóły spotkania . Mogę przyjechać do Twojego miasta sama wybierzesz lokal żebyś czuła się bezpiecznie, możesz tez zabrać kolegę lub koleżankę którzy usiada przy innym stoliku zebyś czuła się jeszcze bezpieczniej. Ale to nie ma być Twój monolog na mój temat połowę czasu Ty powiesz co sądzisz o Mnie a połowę czasu co Ja sądzę o Tobie to uczciwy układ.Utraciłem dostęp do konta na forum i tym samym kończę "karierę" związaną z Bacówka Noc Kupały, jednak dotyczy to tylko i wyłącznie tego tematu i tego forum, ponieważ jestem w trakcie zakładania prywatnego forum, w którym będą brać udział zrzeszone osoby. Mam takich kilku i póki co korespondujemy drogą mejlową. Jesteśmy w trakcie organizacji tego co miało być celem założonego tutaj tematu. Wiem też, że niektórym żal, że nie mogą dołączyć dlatego wynikają z tego haniebne sytuacje. Osobie, która włamała się na moje konto powiem jedno, spotkamy się na drodze sądowej. Zarząd kafeterii udostępni mi twoje IP, stosowne pismo do policji i prokuratury sporządziłem dziś z adwokatem, na którego pieniędzy żałować nie będę. Mało tego, wiedz g****ojadzie, że spotkamy się w realu i wtedy zaczniesz cienko piszczeć. Jeśli pojawią się wpisy na forum z mojego skradzionego konta. to oświadczam, że nie mam z tym nic wspólnego więc jakiekolwiek obraźliwe rzeczy kierowane do kogokolwiek ignorujcie! Wpisy, które będą miały za zadanie mnie pogrążyć ignorujcie! Ja się tą sprawą zajmę, wraz z moim adwokatem w trybie natychmiastowym. Na zakończenie powiem Wam wszystkim chłodne ŻEGNAM! Przekonałem się, że brak honoru i lojalności jest chorobą cywilizacyjną w tym kraju i ja się trzymać będę od tego z daleka. Mam nadzieje że teraz nie stchórzysz i nie wycofasz się z tej dzisiejszej deklaracji. Bo w realu nie można kłamać wpis na forum przyjmie wszystko bo 80% przekazu to ten poza werbalny w realu nie da się kłamać a jak się próbuje łatwo to rozpoznać dzięki mowie ciała mimice ciała czy tonie głosu czy nawet po oczach Sluchajcie jesli ktos mysli ze Wilk wymieka to jest glupi Jak ktorakolwiek z osob z ktora mialem sie spotkac na lesnej polanie ma na to ochote to niech pisze na maila Wilk jest do dyspozycji chocby w przyszlym tygodniu na weekend Tylko bez klamstw tak jak Snof ze pisal a nie napisal. Niech publicznie opublikuje tego maila z data ktora wyslal do mnie bo ja wielokrotnie sprawdzylem nic nie dostalem Ale nic straconego moze napsac teraz jak ma ochote i jest w Polsce Decyzje pozostawiam zainteresowanym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sluchajcie jesli ktos mysli ze Wilk wymieka to jest glupi Jak ktorakolwiek z osob z ktora mialem sie spotkac na lesnej polanie ma na to ochote to niech pisze na maila Wilk jest do dyspozycji chocby w przyszlym tygodniu na weekend Tylko bez klamstw tak jak Snof ze pisal a nie napisal. Niech publicznie opublikuje tego maila z data ktora wyslal do mnie bo ja wielokrotnie sprawdzylem nic nie dostalem Ale nic straconego moze napsac teraz jak ma ochote i jest w Polsce Decyzje pozostawiam zainteresowanym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ej a weź daj jakieś lekcje co? Bo ja to początkująca jestem.. Zimny ale ty dziś balamucisz chyba zrezygnuje z tego wypadu jutro i jedziemy na ten koniec swiata ale kto bedzie ksieznej gotowal?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Najszybszy w mieście
lekcje karaoke?😴 tego nie da się nauczyć, to trzeba czuć 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mogę mieć takie pytanie do Ciebie najszybszy? Zimny To rób jedzenie ale musze zapytać o zgodę bo księżniczka bez damy dworu może się nie obejsc:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Najszybszy w mieście
Ciekawska co w związku z tym? słucham Nowa, a raczej czytam? 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pawle Dmowski!!!! Masz 43 lata, jesteś już chłop w dojrzałym wieku, a zachowujesz sie jak jepany gimbus!!! Nie sądziłem że kiedykolwiek to napisze, ale jestes gorszy od Janusze Dusze pechowiec.gif ale Desznik ma 65 lat i zaawansowane objawy altzhaimera oraz przerośnięte hemoroidy. Chłop w Twoim wieku winien być poważniejszy, wiele bardziej poważniejszy, a nie spamowanie topikow na forum o gownie, postując tylko W, W, W i Cap, tudzież wyzywając userów na realne ustawki. Obawiam się że z Twoim zdrowiem psychicznym nie do końca jest wszystko ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc nowa97
Ty od zawsze jesteś tak sceptycznie nastawiony czy tylko do mnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Najszybszy w mieście
Nowa dziecino, ja nie jestem sceptycznie nastawiony do Ciebie 😴 odnosisz mylne wrażenie, mam w sobie bardzo dużo sympatii 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nowa wiem wiem bo jakbys tak wyjechala bez pozwolenia to ksiezna uznala by to za niesubordynacje i kazala sciac a tego nie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Najszybszy w mieście
Ciekawska bo juz obawiałem że widziałaś mnie gdzies na mieście , czy może na rondzie S 😴 wtedy byłbym zdziwiony 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×