Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Tabasko

Wątek zapoznawczy

Polecane posty

Gość Najszybszy w mieście
a właśnie okazało się że fałszywy alarm nie jestem w ciąży, ten apetyt to coś normalnego u faceta mojej postury także dziś piątek, czas powoli umawiać się na Fin kto dzis stawia?😴 Ciekawska jakieś tam włosy gdzies mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość nowa97
Szok.... Teraz kurna nie będę mogła się na pracy skupić przez najszybszego.... Chyba dziś nie wyjde z tej pracy :) to ja ci zrobię coś ekstra ciz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Najszybszy w mieście
jak przeze mnie Nowa?😴 a co ja takiego zrobiłem ?😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nowa ty to chyba z Naj balowalas jeszcze w kuchni pewnie on zjadl kanapki i chcial Ci to jakos wynagrodzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Najszybszy w mieście
ja nikogo kanapek nie jadłem😴 a właściwie to zjadłbym coś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość nowa97
Bo mi włączyłeś mój czarny charakter.... Zobaczę później ciz bo niemam jak....no zostało mi z wczoraj najszybszy tylko się nie zmyj tak jak wczoraj bo teraz to cię znajdę i upije....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nowa a co ja zrobilem chodzi Ci o te posladki kurcze no przepraszam ale po szalonej nocy z Naj to przyszlas sie ogrzac pod kocyk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Najszybszy w mieście
a na czym ta jajecznica? 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapoznalam się z Panem Wiekiem.😴 Dlaczego nikt mnie nie ostrzegł, że to grozi rozstrojem nerwowym, Dlaczego się pytam?:O Moja iście wyborna spokojnosc legła w gruzach 😭 Bywajcie, idę bom się wzruszyla:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewna byłam, że wiesz o Wilku :P Dla polepszenia nastroju zrób coś dla siebie :D Ja mam już zimowe kopytka Ładny ten warkocz Ci wyszedł. Dziękuję. I poprosze o jajecznicę bo nie wiem gdzie są jajka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tam gdzie rycerz...:-D Czuje ze chyba szykuje mi się świąteczny prezent nie wiem czy będę miała tyle odwagi ale .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale ja pytałam o inne jajka ale poszukam jak przyjdzie ;) Warkocz bardzo twarzowy. 97 :) a jaki prezencik? Pewna w swojej naiwności liczyłaś na ludzką postać Pana W?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pewna jestem
Oj dziewczyny. Wystarczy ze ją pletę trzy po trzy. Warkocz zbędny;) Idę, bywajcie. Bawcie się zacnie 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość nowa97
Dobra dobra :-) to gdzie się zapodziales wczoraj z panią A ? O to jest pytanie.... chyba będę zazdrosna.... nasz wydało się....:-) Prezent? Powiem wam jak juz go dostane:-) znaczy sama chyba go sobie sprawie ale czego się nie robi dla swojego szczęścia.... najszybszy znów nie wypił a tak się zarzeka ale ja pamiętam ze mam odliczać do 16

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc nowa97
E pewna jestem pewna że zajrzysz tu jeszcze opowiesz nam co ze zwierzakiem i czy długo tak wczoraj go molestowalas....znaczy czy długo wisial:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×