Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Szkoda, że nie mogę mieć pięknej dziewczyny tylko same biedne przeciętniary

Polecane posty

Gość gość
19:43 Top Model się odezwał, jak wnoszę Strzepałeś już sobie pod te wampy na jpg. ? 0/10, postaraj się bardziej na drugi raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>>drogi misiu, nie każdy zadowala się byle czym<<< Mądry człowiek zadowala się tym, co lubi :), kretyn zawsze będzie dostawał orgazmu na widok towaru z reklamy :D :D :D. Aby być z kobietą piękną i wartościową, trzeba samym sobą coś reprezentować i wcale nie chodzi tu o doktorat z IT, luksusowe auto, czy kiczowaty pałac :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
misio1"Mądry człowiek zadowala się tym, co lubi" ale jeśli ten mądry człowiek lubi piękne eleganckie kobiety a wokół same szaraczki? Sam akurat pałacu nie mam, ale jak by mi dali to bym się ucieszył:) i nie uważam że są one tandetne, wręcz przeciwnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
doktorat - z czego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dlatego mądry facet nie patrzy na urodę tylko na majątek;p po piękne mądre i bogate nie istnieją, bo nawet piękne i jednocześnie mądre nie istnieją:) bierz przykład z księcia Lubomirskiego;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>>ale jeśli ten mądry człowiek lubi piękne eleganckie kobiety a wokół same szaraczki?<<< Nie bardzo potrafię sobie wyobrazić: w jakim środowisku należy się obracać, by wokół były same kobiety - szaraczki i nie występowała nawet jedna piękna i elegancka :). x >>>Sam akurat pałacu nie mam, ale jak by mi dali to bym się ucieszył i nie uważam że są one tandetne, wręcz przeciwnie<<< Tzw. pałace, które w ostatnim ćwierćwieczu, pobudowali sobie "nowobogaccy" mają tyle samo stylu, co Gołota w walce z Tysonem :D :D :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
misio e jak ja bym się już zdecydował na pałacyk to raczej bym nie budował. Tylko kupił jakiś stary i odrestaurow. Z resztą bardziej mi zależy na pięknym starym parki pałacowym a nie samym budynku. Budynek zawsze mogę zbudować a park nie wyrośnie ot tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny omijajcie informatykow!!To ludzie bez wyobrazni z roszczeniami i wymaganiami,ciency w lozku,niszczacy wszystko i wszystkich wokol siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
informatyk to pan instalujący windowsa, ten od pałacu jest raczej naukowcem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie, no coś Ty, dlaczego zaraz unikać Przecież to fajne chłopaki są skoro mają doktorat i są świetnie życiowo ustawieni a na kafe się dzielą swoimi niespełnionymi marzeniami o wampach :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pałac by był tylko księżniczki - wampa nie ma, no komedia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przegrałeś życie w związku z tym, nie truj już doopy, mamejo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pięknisie się odezwaly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hehehe doktorat z IT, pałacyk, hahah, może jeszcze tytuł książęcy:) ta jasne:) pomarzyć dobra rzecz:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Napisałam to prowo dla jaj, mam kolegę "wymagacza" z obliczem i możliwościami szaraka Więcej facetów tak myśli :D nawet nie skomentuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Swój ciągnie do swego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no prawda, same pasztety albo blachary...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hehe co wy macie z tymi wampami? p****li za dużo się naoglądali:) muszę was chłopcy zmartwić, takich dziewczyn w realu nie ma:) tylko .jpg:) Jest mi przykro że zrujnowałam wasze marzenia:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nom szkoda szkoda... też tak mam, wokoło nic ciekawego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludzie, pojedźcie sobie za granicę, by zobaczyć inne kobiety, czy są takieee piękniejsze i bardziej dbające o siebie. Tutaj gdzie mieszkam same brzydkie-przeciętne, jak i w wielu innych europejskich krajach. Przejdźcie się do nich, a wtedy będziecie płakać w poduszkę, że je straciliście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×