Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Susan07

Nowe zycie po... czyli jak zyc zdrowo z usmiechem na ustach.

Polecane posty

Gość agatka1214
Czesc u mnie nawet ladna pogoda dzis pieke sernok z ricotty i zrobilam rosol na indyku a z indyka zrobie takie miesko zapiekane z papryka mam przepis na chleb fasolowy ciekawe czy dobry i a propo chpeba to znalazlam w tesco taka mieszanke ziaren albo z orzechami dodaje sie jajka oliwe i piecze soe chlrbek moze byc dobry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Susan07
Dzien dobry, u mnie ladna pogoda, tylko nieco wietrznie. Wrocilam wlasnie ze szkoly corki i z zakupow. Kupilam nawozy do moich kwiatkow na balkonie i doniczke na kamelie. Zadowolonam. Dzisiaj, niestety, pracuje, szkoda, byle do 17:30.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam weekend :) ale na kije iść nie można pogoda koszmarna niestety ...i na razie lepiej nie będzie .Gotuję fasolkę po bretońsku wege oczywiście :) no ciekawa bardzo jestem tego chleba fasolowego bo czuję, że bezglutenowy jest ,czekam agatka Twojej opinii piecz szybciutko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam przy sobocie :) na pogodę brak slów! mnie coś pokręciło bo nie mogę się zgiąć straszny ból pleców :( a muszę wyniki zrobić nie wiem jak wsiądę do auta .Agatka co z tym chlebem ???? Brak 2 stron i aby do setki !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejj u mnie w Sobote w miare pogoda ale szału nie ma Gerda noo to mąż musi dobry masaż zrobić innego wyjścia nie ma :):):) A ja jadę z Garfilm na antybiotyk i kontrole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agatka1214
Narazie nie mam czasu na pieczenie moze jutro dam napewno znac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry! Jakas taka nieogarnieta dzisiaj jestem, za nic nie moge sie konkretnie zabrac, taki dzien.... dobrze, ze to weekend i nic nie trzeba. Ide zaraz na zakupy, moze sie jakos rozkrece. Tez jestem ciekawa tego chleba fasolowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wam w Niedziele nieco brzydką ale bezdeszczową przynajmniej u mnie Gerda pytanie do ciebie odrazu na jakiej mące robiłaś pizze,bede robić w tygodniu a nie wiem którą będzie najlepsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) no niestety zaraz jadę na szpital nie mogę się ani schylać ani siadać tylko chodzić ale i to z trudem. Deep robiłam z orkiszowej parę razy i z żytniej też ale uważaj one nie były razowe ! gdy zakupisz mąke razową to sama się nie nada trzeba mieszać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrócilam ze szpitala i co? nasza polska rzeczywistość : dostanie Pani zastrzyk z ketanolem bo tylko to mamy ,proszę nie chodzic tylko leżeć a jutro o kuli żeby nie nadwyrężać kregosłupa do lekarza rodzinnego po zwolnienie ,receptę na zastrzyki przeciwzapalne i skierowanie do neurologa a jak bedzie dziś gorzej to zapraszam na oddział tam podamy cos innego heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na obiad zrobiłam mixa z połowy ananasa,banana i gruszki do tego zmielone rózne orzechy i nasiona i oczywiście siemię ale pychota :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a zapomnialam się pochwalić wynikamami więc mój cholesterol poziom 194 uważam za opanowany teraz wyniki będę robić raz na 3 miesiące ,przypominam ,że walczę bez chemicznych tabletek go obniżających ! a jeśli chodzi o homocysteinę ktorą miałam miesiąc temu znacznie podwyższoną nie mogli zmieżyć z tego powodu ,że w Polsce bardzo dużo osób zaczęło ją badać i z tego powody zabrakło odczynników !!! HAHAHA masakra jakaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gerda, to nie wiem, czy ci gratulowac cholesterolu, czy sie martwic. Chyba bardziej sie martwie. Przykro, ze zyjesz w takim bolu. Jakis osteopata by ci sie przydal z prawdziwego zdarzenia, ja wierze, ze praktycznie wszystko mozna wyleczyc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry w sloneczny poniedzialek! Maja mi dzis przywiezc meble! Mam nadzieje, ze wszystko pojdzie zgodnie z planem. Jak sie czujesz Gerdus? Deep, jak Garfield? Agatka, zrobilas chleb? Milego tygodnia wszystkim zycze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam u mnie dalej wieje i zimnica nic nie lepiej na 13stą do lekarza ale dzięki Ci kochana Pitko za troskę :) agata właśnie jak chleb ??? susana to dużo radości z mebli :) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lo matko, facet przyjechal, to tylko pare mebli, ale mowi, ze montaz potrwa do 20 albo i nawet 21! Trudno mi w to uwierzyc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agatka1214
Pisalam ze brak czasu jakos w tym tygodniu zrobie narazie najprawdopodobnie sie bedziemy przeprowadzac wiec tym jestem zajeta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O matko, Gerda! Domiesniowych? Jaka diagnoza? Pan mi meble instaluje, a ja wykonczona, chyba ta jego praca :)))))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
susan chyba jesteś wykończona pilnowaniem pana :D tak domiesniowych biedna d u pa :( rwa kulszowa wrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agatka1214
To wspolczuje Gerda trzymaj sie.a Suzan moze ma placone na godzine to wiesz jak to jest .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gerda naprawde współczuje,ale w niedługim czasie wyzdrowiejesz w 100% i Gerda napisze że była na kijach i pokonała swój życiowy dystans :) Susan Garfiu juz dużo lepiej juz w pełni sił,ale wkurza go ten kołnierz chce go zdjąć wszystkimi siłami, :Dw Sobote ostatni antybiotyk i zdjęcie szwów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pan pracowal bardzo swietnie, ja tak sobie po prostu kpilam z siebie, ze nic nie robie a zmeczona jestem :) Jestem tez bardzo zadowolona ze swoich nowych mebli! Ksiazki juz ulozone na polkach i jeszcze mam sporo miejsca na nowe :D Dobrze, ze maz sie tak za bardzo nie orientowal, ile one zajma, tak tylko sie interesowal, czy zajma wszystkie polki. Powiedzialam, zgodnie z prawda, ze troche miejsca zostanie.... tyle, ze zostalo troche duzo :D No to teraz moge isc spokojnie do ksiegarni!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Susan skręacłem kiedyś szafe i pół kuchni zeszło mi pół dnia więć sie panu troche nie dziwie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry! Powoli pije kawe i sie zastanawiam jak zorganizowac nowe szafki :) Dzien bedzie aktywny, i dobrze! A jutro juz sroda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ,za oknem słoneczko ale na dworzu ziąb ... zaraz jadę na zastrzyki -super pieszczoty wrr no to super, że kotek w sobotę już będzie wolny :) od kołnierza oczywiście cieszę się ,że susana masz zajęcie z meblami :) i że jesteś zadowolona :) agatka upiecz w końcu ten chleb ;) a właśnie jutro już środa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agatka1214
Pisalam ze nie mam czasu przychodze po pracy i zalatwiam sprawy zwiazane z wyjazdem jak to ogarne to upieke moge wam podac przepis moze wiecej czasumacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ wam u mnie pogoda na całego więc na małą wycieczke rowerową trzeba się udać I Najjawniejsze po wielu próbach postanowiłem wywalić ketchup ze swojej diety tak przezemnie uwielbiany gdzie dodawałem go praktycznie do wszystkiego,musiałem go czymś zastąpić i wiecie co padło na.......sos czosnkowy własnej produkcji a mój sos składa sie tak: bardzo prosto i bym powiedział że nawet zdrowo i mało kalorycznie Jogurt naturalny,pieprz i rozdrobniony w maszynce czosnek i tyle a jak dobry ha :)co powiecie na taką zamianę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gerda1966
Deep no cóż za pytanie :) hehe bardzo korzystna zamiana zamiast tego : koncentrat pomidorowy cukier ocet sól kuchenna acetylowany adypinian diskrobiowy (zagęstnik) – skrobia modyfikowana ziele angielskie goździki cebula różne przyprawy HAHA ciekawe jakie ? i oczywiście NIEZASTĄPIONY !!! benzoesan sodu jako substancji konserwującej, co wydłuża przydatność keczupu do spożycia po otwarciu opakowania masz : SAMO ZDROWIE :) DEEP jestem na TAK !!! tak trzymaj :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×