Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Susan07

Nowe zycie po... czyli jak zyc zdrowo z usmiechem na ustach.

Polecane posty

nie susan kisiel cytrynowy na niedobrze :) woda, mąka ziemniaczana i cytryna i do thermomixa... żeby nie obciażać żolądka i wątroby :) niestety u nas w biedrze ananasa nie było, otwarta też do 16stej była kupiłam jakąś nowość smoothe ananas i banan z lodówki do zrobienia samemu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Takie kisielki robilam dzieciom jak byly male :) Ale nie w termomixie, tylko w zwyklym garnku. Melduje, ze wyszlo slonce, hura!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
komu wyszło temu wyszło u mnie ciemno jak w piekle ! a teraz nie lubią? tylko im przypomnij hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dzisiaj sama, wiec swietowac bede od jutra, ale tez mi dobrze. Dzisiaj robie sobie dzien dobroci dla... siebie... :) Maseczki i takie tam, to moze w sumie tez mam swieta? :) Ale nadal trzymam diete, jutro bedzie dzien grzechu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Corka na pewno kisiel by zjadla, w sumie masz racje, zrobie jej. Synus nie ruszy, nie lubi owocow (ani wiekszosci warzyw, niestety). Jak byli mali to im jeszcze do kisielu tarlam jablko i kruszylam biszkopty :) Ach, wspomnienia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no hehe kiedy to było ! ;) mójsynuś ma już 27 lat ! ja już po maseczce ,zarzuciłam sobie serum :) i po kąpieli i mam pomalowaną jedną rękę tzn pazurki :) zamiast dzieci na kolanach to mam psa ! a święta mam w tym sensie ,że mam wszystko ogarnięte ja też jestem ogarnięta ale dalej mam post hehe bez szalenstw kulinarnych na śniadanie miałam zupkę z soczewicy a na obiad sałatkę jarzynową z patą ze słonecznika i bakłażana pycha mniam...przyznaję ,że kupilam bio ponieważ bakłażana nie umię ogarnąć hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gerda yyy no gdzie tam dziśaj na rower jeszcze po makaron,chociaż raz byłem w Wadowicach na rowerze chyba ze dwa lata temu jak zaczynałem przygodę z rowerem. U mnie nudy znaczy odrobiłem sie ze wszystkim trochę dzisiaj jeszcze pojeździłem (autem) do rodziny itp i tak zeszło a teraz pełny chill out :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Deep no nie dziś po makaron chlopcze ;) studiuję ten sklep vegabutik do którego daleś linka na makaron może coś zmowe :) u mnie pada grad ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie jak tam dziewczyny na dzisaj za oknem niestety beznadzieja,zycze udanej świątecznej niedzieli,a ja uciekam na śniadanie na koszyk z zającami hah ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry :) Pogoda srednia, ale przynajmniej brak sniegu, deszczu i wiatru. Pieknego, rodzinnego i relaksujacego dnia wszystkim Wam zycze, i mam nadzieje, ze jajka smakowaly :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kochani :) ja już po sniadaniu biala kielbasa mojej roboty smakowała wyśmienicie nie chwaląc się ;) teraz idziemy do koscioła a za oknem wciąż leje i leje ale czuję sie lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja dzisiaj na obiad bede miala przepiorke w warzywach. Pierwszy raz robie, sama jestem ciekawa jak wyjdzie. Poza tym pelen relaks i swietowanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
susan ja w zeszłym roku na Wielkanoc robiłam przepiorki pieczone pyszne były :) Ja dziś miałam żurek z kiełkami na obiad a mąż kaczkę z jabłkami ja na dzisiaj kończę z jedzeniem :) teraz już tylko relax z książką bo za oknem dalej koszmar leje i wieje świata nie widać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja miałem z******ty dzisiaj relaks poszedłem na moja górkę,śnieg,mgła,,,,,,,,,,,,,,a we mgle stado dzików i to bardzoo duzych takich wyrośniętych macior ja stoję one stoją se myślę aby tylko nie zaatakowały ale spoko obrażone wielce że mnie spotkały i se poszły wracając do domu już w pełni śniegu. Taki Świąteczny fitness z małą przygoda z dzikimi świniami :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nioo dokładnie zajączka nie było ale za to świnki ....bardzo duże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taak z pewnością bym upolował,chociaż jak bym miał ze sobą moich trzech wojowników kocurów to kto wie ....... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podoba mi sie historia o dzikich swiniach! Moja rodzina pochodzi z Zawoi i u nas tak sie dziki nazywa... Nawet mamy rodzinna historie o dziadku, ktory poszedl po garnki do miasta i w drodze powrotnej musial niestety z garnkow zrezygnowac i spedzic noc na drzewie z powodu dzikich swin, czytaj mamy dzikow z malymi dzikami,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, mamy z małymi dzikami są najgorsze bo wlanie wtedy mogą najczęściej zaatakować bo boja sie o potomstwo. Susan kiedy byłaś ostatnio w Zawoi,odwiedzasz ją czasami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie w drugi dzień świąt,za oknami dalej szaro i ponuro,ale dziśaj postanowiłem jakąś wycieczkę autem sobie zrobić. Udanego dnia wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w lany poniedziałek hmm nikt mnie nie oblal :( U mnie też szaroburo za oknem ale dziś nie pada bynajmniej. Pitko Ty też widziałaś te świnki ? u nas to mowią na panią dzik -locha brzydko nie? latem z małymi chodzą na spacer po Krynicy Morskiej !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam we wtorek po świętach :) Jak tam obżarstwo było? Ja żałuję tylko, że pogoda była okropna i całe święta siedziałam w chałupie no oprocz kościoła . Ale się naczytałam Pawlikowskiej bynajmniej :) czas niestracony ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wcielo mnie, bo sie po tych swietach obrobic nie moge :) Obzarstwo bylo umiarkowane, ale diecie to z cala pewnoscia nie pomoglo :D Jutro sie odezwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry! Ciezko mi sie dzisiaj wstawalo.... ale niestety, dzieciaki trzeba do szkoly wyszykowac i isc mierzyc sie z dniem! Dzisiaj na pewno zapodam sobie melona :) Milego dnia wszystkim zycze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w środę :) jak ja ją lubię , tylko 2 razy wstać i weekend :) u mnie nareszcie słoneczko wyjrzało :) a ja cóż jeszcze tydzień rehabilitacji a potem nareszcie kijaszki :) Pitko rozumię ,że z biedry zapodasz melona ale którego? no ale kochana wciągnęło Cię już w poniedziałek i Cie nie było :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×