Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Susan07

Nowe zycie po... czyli jak zyc zdrowo z usmiechem na ustach.

Polecane posty

O, mamy nowa kolezanke! Serdecznie witam, zostan z nami! A ja czytam pana Liptona, choc nie tego od herbaty :) Bardzo Was zachecam do lektury (Biologia przekonan). No i doszlismy do 100 strony :) Gerda, przygotowania do przyjazdu ida pelna para, wszystko musi byc idealnie. Tzn oczywiscie dla mnie, bo maz to po prostu sie bedzie cieszyl, ze jest ze mna. Nie opuszcze Was jednak, bede na pewno zagladac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Deep, na strone na pewno zajrze, poczytam, i nawet ci podpowiem, co zrobic, zeby byla bardziej widoczna w internecie, jesli bedzie taka potrzeba, bo sie przypadkiem na tym znam troche.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Susan dzięki,ale strona nie jest moja,chce tylko trochę zareklamować gdzie siedzę od dłuższego czasu na innej stronie poświęconej zdrowemu odżywianiu i fitness gdzie właśnie ta o kaloryczności została założona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm Deep susan ja jak zwykle w Waszych sprawach ciemnota :( mamy stron 100 hura!!! a mnie nikt nie pochwail za wyniki :( wiem jestem żałosna :( ale cóż ... taka jest prawda ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gerda ja ci gratuluje a za jakiś czas będzie jeszcze lepiej i żałosna nie jesteś ej no nie wygłupiaj się ;););););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Deep łatwo Ci mówić ja swoje wiem :( i Ty to wiesz że jestem żałosna i stara :( koszmarna prawda niestety...ale za gratulacje dziękuję chociaż tym podniosłeś mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malgo57
Gerda trza by było sie pobadac. Muszę sie tym zainteresować. Dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w piękną Sobote,dzisiaj mam dzień bez treningowy ale tak pół na pół na małe bieganie wyjdę,bo ostatnio rower był w ruchu i to bardzo intensywnie,więc inne partie mięśni przy bieganiu muszą popracować. Gerda opowiadasz głupoty i tyle nie jesteś stara ani żałosna ile razy mam ci to wyjaśniać !!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kasza jaglana to gdzie jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry :) Gerda, co ty za glupoty gadasz!!! Normalnie czytac cie nie moge! Anis zalosna, ani stara. Stara to bedziesz jak bedziesz miala z 80 lat, a i wtedy duch moze byc mlody! A co do wynikow to gratki wielkie, ja wierze, ze ze wszystkiego sie wygrzebiesz swoimi sposobami, bez chemii. Piekny dzien dzisiaj u mnie, zabieram sie do roboty, bo trzeba sie szykowac na przyjazd malza, ha! Ale sie ciesze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie widzialam tego, co Deep napisal, ale jak widac, myslimy dokladnie to samo :) Takze, kochana Gerdo, nie jestes ani stara, ani zalosna, tylko czasem glupia hahaha :) - ale tylko jak jestes niedobra i niesprawiedliwa dla siebie. Ja to pisze z czuloscia Pitko, takze sie na mnie nie obrazaj, sciskam cie, usmiechnij sie kochana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w przepiękną sobotę .Kupiłam 2 krzaczki borówki amerykanskiej już sa wkopane i podlane i rosną.Muszę zamoczyć fasolę na noc ,jutro zrobię fasolkę po bretonsku i pastę z fasoli pyszna :) Nie wiem jak u Was ale w mojej biedrze są arbuzy ta pyszne, że opanować się nie mogę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak w ogole to myślę, że powinnam zmienić login ! nienawidzę tego imienia a nazwałam się tak bo nienawidziam siebie z poprzedniego wątku :( co Wy na to? i jak to zrobić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pitko, po prostu sie wyloguj i zrob sobie nowy login, jesli tego nie lubisz. Tylko nam powiedz, ze ty to ty :) W nocy padalo, chlodno sie zrobilo, szkoda.... mam nadzieje, ze sie poprawi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wam w Niedziele u mnie dalej ładnie,ale dzisiaj robie sobbie pełny relaks czyli dzień regeneracji czuje już nogi i ogółne zmęczenie ,więc dzisiaj pierwszy raz w tym roku robię grilla a co,i może to wydać sie dziwne pierwszy raz w tym roku spróbuje kiełbachy hah,wczoraj jak biegłam wieczorem to aż mnie skręcało jak co w drugim domu grilla robili. Gerda tak jak pisze Susan ,wyloguj i zrob sobie nowy login Gerda u mnie w biedrze przyszły świeże dostawy arabusa również ,uwielbiam arbuza jade zaraz po całą głowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w niedzielę u mnie tez padało i posmutnialo za oknem.Na śniadanie zjadłam kiszoną kapstę a teraz gotuję amarantus a potem się zastanowię jak go przyrządzę :) a może macie dobrego pomysła? Deep napisz czy u Was tez takie pyszne arbuzy jak u nas? Susan masz już męża? mój od piątku na rybach wróci "zmęczony " . . na 11.30 lece do kościoła potem zastrzyk i relaxas z książką :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yolanta ,haha bardzo ładnie lepiej niż Gerda noo ale muszę sie przyzwyczaić ;) Arbuzy u mnie pierwsza klasa czasami jeszcze kupuje w Tesco. Susan pewnie wypatruje już męża,ale pewnie na chwile sie pojawi,ja zaraz do kościoła później relaksacyjnie na moją górke a później grill

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Deep cieszę się ,że Ci się lepiej podobam ;) te placuszki muszą miec amarantus ekspandowany a ja mam taki do gotowania ale dzięki :) przepis warty uwagi :) u mnie w biedrze zżarli wszystkie arbuzy !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O, Yolanta :) Maz dopiero jutro bedzie, krece sie po domu i szykuje wszystko na jego przyjazd, rozmawialismy dzisiaj to sie ze mnie smial i mowi, ze on tych wszystkich rzeczy nawet nie zauwazy, bo bedzie sie tylko we mnie wpatrywal :)))) No ale, najwazniejsze, ze ja bede wiedziala, ze wszystko gotowe. Ide posprzatac u swinki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry w piekny poniedzialek! Troche zaspalam i nie wstalam razem z mezem do podrozy (nie slyszalam jak dzwoni). W sumie to nawet dobrze, bo dzwonil po 4tej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, u mnie też przepiękny poniedziałek :) byłam w biedrze i kupołam mamie adidasy FILA za 79 zeta :) ale jest zadowolona ! a arbuzów dalej nie ma :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agatka1214
Czesc wszystkim wczoraj sie musialam zwolnic z pracy nie bylo to mile przezywalam to od paru dni mam to za soba ale wcale nie czuje sie lepiej .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w zalany deszczem wtorek...ale mnie boli głowa :( Susana ma męża więc cicho siedzi :) hmm ... agatka ale musiałaś się zwolnić z pracy ponieważ się przeprowadzasz tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agatka1214
Tak dlatego u nas nie pada piekna pogoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Susan07
Siedze cicho, ale do Was zagladam, poki co pisac duzo nie bede, bo meza musze tulic :))))))))) Badzcie grzeczni i sie meldujcie :) PS. Maz twierdzi, ze widac efekty orbiteka, hura :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to ja sie melduje,pogoda jak narazie słoneczna jako tako chociaż wolał bym aby lało teraz ze dwa dni D :-D żeby od piąntku rano było słonecznie hehe,no dobra jeszcze dwa dni i od czwartku mam wekeend i zakopane planuje i wkońcu wrzucę foty wam,mam nadzeje że pogoda dopisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×