Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Susan07

Nowe zycie po... czyli jak zyc zdrowo z usmiechem na ustach.

Polecane posty

Gość gerda1966
Witam u mnie słoneczko od rana :) mamy 101 stronę !!! :D :D :D no Deep czekamy czekamy na fotki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dokładnie 101 stron juz za nami. Gerda powróciłaś jednak do starego pseudonimu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agatka1214
Czesc u nas szaro buro pada deszcz wieje wczoraj 27a dzis 7stopni duza roznica;)moje pomidorki juz wsadzone w kubeczki teraz czekaja na posadzenie do doniczek truskawki tez kwitna a ja sie staram uporzadkowac wszystko do wyjazdu jeszcze troche czasu zostalo ale na raz sie nie zabierzemy wiec trzeba wczesniej zawiesc zeczy.Powiem wam ze troche mi smutno wyjezdzac .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agatka a gdzie wyjeżdżasz? jak możesz zdradzić? Ja dziś byłam u dentysty zdradzać szczegółów tej przyjemności nie będę gębusia mnie boli i tyle.Na weekend nie jadę nad jezioro ponieważ ma być zimno mąż pojedzie sam a ja będę miala siostrzenicę na przechowaniu caly tydzień jak ja to wytrzymam nie wiem są matury i gimnazjum ma wolne a jej tato w sanatorium. Jutro jak nie będzie padać to idę na ogródek posadzic sadzonki pory,kalafiora,selera i kalarepki bo mi z kubków wychodzą dołem :D Ja pomidorki mam w skrzynkach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry :) Dzisiaj przyjezdzaja tesciowie, wiec musze sie zakrzatnac z przygotowaniami. Za oknem slonce, od razu chce sie zyc :) Mnie tam sie bardzo dobrze czyta tego Liptona, tobie to moze nawet i lepiej, bo ty bardziej biologicznie jestes oblatana, a ja to musze troche mozg wysilac, zeby zrozumiec o co chodzi. Uwazam, ze warto przeczytac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agatka1214
Okolice opola a ja dzis szpinak kupilam i nalesniki ze szpinakiem zrobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dopiero teraz bo rano sama siebie witać to nie hello bylo... na obiad mialam młodą kapustę z koperkiem i marchewką :) jutro jak mówiłam do gdyni jadę a szpinaku jeść nie mogę bo zakwasza... ten Lipton mnie intryguje ale szkoda mi kasy teraz na ten kurs muszę 2000 wywalić ... Dobranoc wszystkim i milego weekendu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam się w pierwszomajowy piatek :) pochody to było fajnie jak byłam mała :) Jadę do gdyni o 11stej papa trzymajta się ! do zobaczenia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wam jak tam pierwszy dzień majówki, u mnie elegancko dzisiaj mała wycieczka w czasie czyli Lanckorona małe miasteczko albo bym powiedział wioska czyli najstarsze domy u całej Polsce chyba a później wyruszyłem zielonym szlakiem na rujny zamku,Lanckorona ma klimat nawet bank spółdzielczy jest zrobiony w chacie z 1902 roku Mistrzostwo świata,i to oddalone ode mnie o 25km:),fot nie robiłem,bo wybiorę sie tam na cały dzień rowerem i wtedy zrobię foty ;) dam wam trochę zdjęć z galerii jak narazie http://poznajpolske.onet.pl/malopolskie/lanckorona-historia-zamek-i-inne-atrakcje/dqscz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie w Drugi dzien majówki tym razem po Lanckoronie udaje sie do Doliny Chochołowskiej chociaż pogoda nie najlepsza i duże zachmurzenie to słabo to widzę,noo ewentualnie się wrócę i pojadę jutro :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w słoneczną choć wietrzną sobotę ja wrócilam już od siostry bo przez nieuwagę zrzuciła moją yoreczkę z łóżka i musiałam do weterynarza bo nic nie jadła od wczoraj okazało się, że wybiła jej dwa zęby ale ale trzeba bylo je usunać :( trochę wody się napila ale jesc nie chce nie wiem co z nią będzie teraz śpi ale piszczy od czasu do czasu i tak mnie martwi. Deep widze w swoim żywiole a reszta zaginela ,susana pewnie balkonu pilnuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam we wczesny niedzielny poranek,dzisiaj ponawiam próbę do Doliny Chochołowskiej. ;) YOLANTA spokojnie piesek dojdzie do siebie nic mu nie będzie,napewno go boli teraz i temu piszczy pare dni i wróci do formy,a mój Garfield juz po ogrodzie goni i po swoich ulubionych drzewach,rana po operacji juz mu zarasta wiec jest dobrze. Udanej Niedzieli wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry! Dlugi weekend mija leniwie, pogoda nawet dopisuje, moj balkon zrobil furore, siedzimy na nim z tesciami codziennie. Dzisiaj chyba powloczymy sie nad rzeka, pojdziemy do katedry, chce im pokazac piekne zakatki mojego miasta. Pitka pewnie cieszy sie morzem, Deep wspina (gdzie zdjecia?), a Agatka pakuje. Milej niedzieli kochani!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O, dopiero doczytalam.... strasznego pecha ma ten twoj piesek Yolanto, a to takie malutkie zwierzatko, ze na pewno latwo mu zrobic krzywde. Niech szybko dochodzi do siebie! Ciesze sie, ze Garfield w formie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gerda1966
Witam u mnie piękna niedziela o Pitak sie znalazła , sisi niebardzo muszę z nią jechać jeszcze raz do weterynarza chyba ma uszkodzony jakiś nerw jak gowkę odnosi to piszczy malo co je i pije ,muszę ją karmić :( i tak zawsze u mnie coś ... pozdrawiam cieplutko udanej niedzieli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w Poniedziałek,pogoda nie za fajna ale jakoś sie przeżyje,wczorajsza wycieczka udała sie w pełni pogoda mega,mało tego dość że byłem na Polanie Chochołowskiej,to jeszcze udało mi się zaliczyć Tatry Zachodnie i wyjsć na Grzesia,postram sie dzisaj ogarnąć foty YOLANTA napisz co z pieskim co załatwiłaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agatka1214
No wlasnie Gerda jak piesek ?u nas tez pochmurno dziwna ta pogoda jednego dnia goraco a drugiego zimno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agatka1214
Gerda a propo tej diety diamondow czyli ze do 12je sie same owoce a pozniej 3posilki takie jak w nielaczeniu to co z kalorycznoscia bo sa rozne opinie ze trzeba stosowac 1200kalori ana inych forach ze nie trzeba liczyc kalori juz sama nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agatka1214
Gerda a propo tej diety diamondow czyli ze do 12je sie same owoce a pozniej 3posilki takie jak w nielaczeniu to co z kalorycznoscia bo sa rozne opinie ze trzeba stosowac 1200kalori ana inych forach ze nie trzeba liczyc kalori juz sama nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×