Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Olaaaaaa35

bezinteresowny seks spora różnica wieku a jednak zaiskrzyło Co teraz zrobic

Polecane posty

Gość gość
Ola, on potrzebuje matke. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Olu, to ja od tego postu z wczoraj z 1.40. Miałam jednak rację, On Coebie kocha i pokazywał to Tobie bardzo wyraźnie (jeśli ktoś nie kocha, nie będzie się Tobą opiekował, gdy masz problemy ze zdrowiem), ale Ty nie chciałaś tego widzieć. Tak, potraktowałaś Go tak, jakby był Twoją zabawką. Pytanie tylko, czy Ty Go kochasz? Bo jeżeli tak, to walcz o Was, ale daj Mu trochę czasu na ochłonięcie. teraz jest zły i nic dziwnego, zraniłaś Go bardzo. W emocjach nie podejmuje się dobrych decyzji. Jedyne, co możesz Mu powiedzieć, jeśli się trochę uspokoi, to szczerze Mu powiedzieć o swoich obawach z powodu których podjełaś taką decyzję i jeżeli się odważysz, o swoich uczuciach do Niego. A potem możesz tylko czekać. Ale może unieść się niestety dumą i mimo że kocha, nie chcieć wrócić. Wiele związków, w których ludzie się kochali, niestety rozpadło się przez tą męską dumę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
" gość dziś Trzebabyło mu powiedzieć co czujesz, czego się obawiasz, ja bym na Twoim miejscu spróbowała. A jego i Twoja rodzina wiedzą o Was, co oni na to?". O, nie doczytałam dalej zanim napisałam do Ciebie swoją wiadomość, a ktoś napisał potem dokładnie to samo. Jeżeli chcesz coś odkręcać to tylko szczerością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiele związków, w których ludzie się kochali, niestety rozpadło się przez tą męską dumę. x Wiele związków w których ludzie się kochali, niestety rozpadło się przez te wasze pieprzone kobiece gierki i przez to za dużo myślicie o głupotach, chociażby o tym co pomyślała autorka... miała faceta przez pół roku, opiekuńczego i chyba dobrego, ale przez głupie myślenie że pewnie wolałby inną, młodszą, pogoniła go i upokorzyła, potraktowała jak zwykłą dziwkę... a wystarczyło zapytać, kim dla niego jest, co czuje, czego chce. Ale po co pytać, ja wasze domysły są dla was "pewniejsze".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olaaaaaa35
Naprawde uwazasz, ze potraktowalam go jak dziwke......?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jakby tobie facet powiedział, fajnie było, ale teraz już spadaj... jakbyś się poczuła? Facet na 100% poczuł się wykorzystany. Daj mu parę dni na ochłonięcie, bo teraz to raczej cię nienawidzi (ale to mu przejdzie), a potem jeśli czujesz że chcesz z nim być i go kochasz, to wyjaśnij mu wszystko, opowiedz o swoich obawach, itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
SAMO TO ZE EJSTES TU I OPISALAS NAM SWOJA HISTORIE SWIADCZY O TYM ZE CI ZALEZY NA NIM; ALE ZA ZDROSCI O TA INNA ZROBILAS SZTUCZNE ROZSTANIE BY ON PIERWSZY Z TYM NIE WYSKOCZYL!!! pisz do niego sms ze balas sie ze on cie zostawi i chcialas wyprzedzic go, i ze bardzo ci na nim zalezy i chesz z nim porozmawiac, a jak z nim sie spotkasz i juz poprzelamiecie lody zaproponuj wspolne mieszkanie lub wiecej kontaktow,noo chyba ze ci nie zalezy,,to olej sprawe i nic nie pisz,ale znam zwiazki gdzie zyli do konca zycia a facet byl 12 lat mlodszy i mial z ta strsza dziecko i zyli az ona ta starsza zostala wdowa, wiek nie swiadczy o niczym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedy wreszcie zmieni się PL ludzka mentalność, co z tego że facet był o te kilka lat młodszy? Skoro z tobą był, to raczej mu to nie przeszkadzało, a gdyby chciał młodszej, a wasz seks traktował jak sport, to już dawno by cię zostawił. jakby się tak zastanowić, to kobieta powinna być starsza od faceta chociażby z dwóch powodów: 1. Kobiety żyją dłużej. 2. Kobieta z wiekiem nabiera ochoty na seks, a u faceta potrzeby maleją, więc facet powinien być młodszy. U nas wciąż widok starszej kobiety z młodszym facetem jest jakimś tabu, a jakoś widok 50-latka z 20-latką nikogo nie dziwi, a właśnie taka relacja nie ma sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Niemczech mlodsze zony to maja Niemcy z obcokrajowkami!!! A TAK ZONY SA STARSZE W 70% ALE w pl .to inne maja srednie maz musi byc 20 lat strszy lysy gruby i z kasa:-))) ale na co wam dzidki!!! _gość dziś ___________ POPRZEDNIK NAPISAL SUPER

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja zawsze mialam mlodszych facetow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie jestes jeszcze stara.mlodzi chca sie umawiac ze starszymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baranina33
typowy tekst stworzony przez moder.. tego forum nie ma i nigdy nie będzie kobiety która ma 35 lat , jest sama, i jest tak wspanialomyslna ze odrzuca milosc dla dobra młodszego mężczyzny wy tępe lamusy powinni wam wyjac mozgi bo wam nie sa potrzebne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no i co z tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale Ona nie jest sama.... wyjęli ci mózg chyba...:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aleś ty glupia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"gość wczoraj Wiele związków, w których ludzie się kochali, niestety rozpadło się przez tą męską dumę. Wiele związków w których ludzie się kochali, niestety rozpadło się przez te wasze pieprzone kobiece gierki". No wybacz, ale odpowiedziałeś na mój tekst, a ja nigdy nie stosuję gierek i ich nie znoszę. Tylko Wy wolicie takie, które grają Wam na nosie, a jeszcze lepiej jak Wami pomiatają, nawet są chamskie. To takie obserwacje wśród znajomych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I CO DALEJ Z WAMI JEST; jestescie razem ?? daj znac co u was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×