Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Szukam biura księgowego do odbycia praktyki

Polecane posty

Gość gość

moze ktos sie orientuje gdzie mozna znalezc miejsce do odbycia praktyki ksiegowej nawet za darmo, skonczylam level 2 AAT i wybieram sie na 3 ale chcialabym spedzic z e 3 miesiace w jakims biurze i troche sie zorientowac jak wyglada praca, nawet za darmo, nie przeszkadza mi to tymbardziej ze bez doswiadczenia ciezko znalezc prace, moze ktos zna jakas ksiegowa ktora by mnie podszkolila?? bede wdzieczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A na jak dlugo zgodziesz sie za darmo odbyc ta praktyke? Rok, dwa, trzy albo moze cale zycie? Chcesz k***o przyplatac bezplatne staze do innych krajow z Polski? Juz przed takimi mendami nie bedzie gdzie uciekac zeby zyc godnie... Przez takie p***y jak ty, co zgodza sie pracowac za darmo, cale zycie za darmo bedziemy pracowac... S********jdo PL tam pracuja i robia prsktyki za darmo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po twojej wypowiedzi widzę ze akurat ty nie musisz sie martwic o prace, twoja inteligencja jest na bardzo wysokim poziomie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No w UK wcale nie ma bezplatnych stazow. WCALE. ;) weź się ogarnij czlowieku, to że w twojej fabryce nie ma wolontariatu nie znaczy ze gdzies wyzej tez nie. Im wyżej tym ludzie sa bardziej chetni na darmowe staze bo i stawka potem lepsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No im wiecej chetnych na darmowe staze tym potem wiecej pracy za bezcen... Nie przerabialiscie tego w PL?....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wolontariaty w ksiegowosci? Pierwsze slysze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Macie małe rozeznanie i tyle. W Polsce nic takiego nie przerabiałam, malo tego to wlasnie w Polsce znajomi sie dziwili ze ktos w UK robi za darmo. Zrobisz staz za darmo w jednej firmie, przyjma cie w innej (lub w tej samej) bo masz doswiadczenie. Teraz trudno jest dostac prace od tak, tylko na bazie papierka, wiec to swietne rozwiazanie dla tych co dopiero startuja. Ja slyszalam o darmowych stazach w wielu profesjach, to naprawde nic nowego i nie wiem co to za wielkie zdziwienie tu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Male rozeznanie? To gowno przyszlo z PL, pracowanie za darmo... Rozumiem wolintariat byl w charity, pomaganie dzieciom, osobom starszym itd, ale w ksiegowosci... P********ilo cie z desperacji... W PL to sie sama zorientuj jak dlugo ludzie robia bezplatne staze... I potem przychodzi 30 a oni wciaz na bezplatnym stazu. Jak konczy sie staz to nowego biora, a jak ty sie nie zgodzisz pracowac za darmo albo urzad pracy cie niedofinansuje to zostajesz z papierem, ktorym sie mozesz podetrzec, bo wszedzue chca albo za darmo stazystow albo za minimalna na umowie smieciowej. Lata leca chcialoby sie zalozyc rodzine, oderwac sie od rodzicow, uniezaleznic, a tu sie nie da, bo pojawiaja sie nastepni chetni do pracy za darmo niewolnicy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To bardzo ciekawe co mowisz, wg ciebie brytyjczycy uznali, że darmowe staże to super polski pomysł. Ciekawe dlaczego w takim razie w mojej firmie takie staże są od wielu wielu lat, a stażyści to Anglicy w wiekszosći. Od 10ciu lat nie mieliśmy na stażu żadnego Polaka czy innego wschodnio europejczyka. Kiedy firma ma wybór pomiedzy kims kto ma doswiadczenie a kims kto jest tylko po szkole (typ : ja nie bede pracowal za darmo, jeszcze czego!) zgadnij kogo wybiora. Aha i wg ciebie staż to zakorzenienie sie w jednej firmie na dlugie lata i robienie takich samych godzin co oplacani pracownicy, a wg wiekszosci firm to kikla miesiecy i to nie w pelnym wymiarze godzin tylko jak danej osobie pasuje. Także widać, że jesteś ekspertem oj tak ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×