Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Zdrowa żywność ekologiczna

Polecane posty

Gość gość
Polecam www.naturbio.pl, dla mnie to jest sklep eko nr. 1 na rynku. Mają super żywność i wiele innych, u mnie obowiązkowych pozycji. Żywność eko zyskała sławę kosztownej, a wcale taka nie musi być, wystarczy znaleźć odpowiedni sklep. Ja znalazłam właśnie ten i dużo oszczędzam dzięki temu. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wierzę w to, że jest w pełni eko - co z glebą i srodkami, które już się do niej dostały? Jasne, nie pryskane. Wiadomo, że drogie, bo ekologiczne, ale jak się w ogórdku posadzi marcheweczkę i pomidorki, to tak drogo nie wychodzi. Trzeba mieć tylko czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja kuchnia jest urozmaicona przez zdrową żywność zaoferowaną przez https://www.sloneczko-sklep24.pl/ . Palce lizać! Słoneczko sprawili, iż w zupełności oszalałam na punkcie oferowanych przez nich produktów. Zarówno makarony jak i napoje roślinne, czy miód są przepyszne a do tego bardzo zdrowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joannaguzik2
Ja polecam swojską piwniczkę, bardzo dobrej jakości eko produkty i ceny też są przystępne:) Można też znaleźć specjalne produkty dla diabetyków :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zamawiam zawsze zdrowe jedzonko na eko-familia. Najlepsze herbaty i kawy. Nie ma co pić tych sztuczności jak można wybrać zdrowszy produkt. Mają dobre ceny i to jest duży plus .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kupuję eko żywność na www.smacznietak.pl Mają dobre ceny i wszystkie produkty z dobrym składem. Można kupować w ciemno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość feanna
Polecam tez swojską piwniczkę - bardzo dobrej jakości żwyność ekologiczna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GosiaMarczyk
Zapowiada się super sklep, mają mieć herbatkę Rhoeco sprowadzaną z Grecji - niedostępną w Polsce, można ją wypić a na końcu zasadzić i wyrośnie krzaczek :D oprócz tego mają często mega przeceny, teraz jest rabat 10% na cały asortyment dla nowych użytkowników. www.wekoshop.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdrową i ekologiczną żywność znajdziesz na www.Skworcu.com.pl miła obsługa i niższe ceny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olarajczyk
ooo dzięki za polecenie swojskiej piwniczki, zamówiłam super słodycze, oczywiście zdrowsze zamienniki i dla koleżanki, która jest diabetykiem tez , bo mają super żywność dla dibetyków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diamondsanna
zgodzę się, ja też niedawno odkryłam swojską piwniczkę, bardzo dobre produkty ekologiczne, dobre ceny, przesyła szybko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julita

zgodzę się, ze swojskiej piwniczki są bardzo różnorodne i dobre eko produkty, w rozsądnych cenach 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja od kilku lat staram się zwracać uwagę na to co jem. Zazwyczaj kupuję jedzenie na bazarku, w eko sklepach i na www.sloneczko-sklep24.pl. Mają wiele fajnych produktów którymi można smacznie zastąpić niezdrowe przekąski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Również od dłuższego czasu interesuję się tym tematem. W dzisiejszych czasach trzeba zwracać uwagę na to co się je. Ja prowadzę firmę cateringową i świeże warzywa zamawiam z www.intermaxphu.pl. Jakość produktów jest dla mnie priorytetem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim sklepem nr 1 pod względem jakości i świeżości produktów jest https://zywnosc-ekologiczna.com.pl/ Kupuję tam już prawie pół roku i obsługa w osobie Pana Mirka jest zawsze rewelacyjna. Mega pozytywny i konkretny człowiek! W szczególności polecam kapustę kiszoną i sok z kapusty, są rewelacyjne! Nigdy wcześniej nie piłem tak dobrego soku z kapusty kiszonej, naprawdę warte spróbowania :)

Edytowano przez PrzemekCiepły
błąd w pisowni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marzena :)

Przez przypadek znalazłam ten temat i muszę powiedzieć,że znam taki sklep internetowy zdrowomania.pl kupuje tam i naprawdę jestem zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia

Przez przypadek znalazłam ten temat i muszę powiedzieć,że znam taki sklep internetowy zdrowomania.pl kupuje tam i naprawdę jestem zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneta
Przed chwilą, Gość Asia napisał:

Przez przypadek znalazłam ten temat i muszę powiedzieć,że znam taki sklep internetowy zdrowomania.pl kupuje tam i naprawdę jestem zadowolona

Odpowiedz
Podpinam się do komentarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia

Zdrowomania.pl to fajny sklep internetowy z żywnością ekologiczną, ja polecam tam zakupy , ceny w porządku i najwyższa jakość produktów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja lubię zdrowe soki Nuja - są bardzo smaczne a dodatkowo prosty skład. Dzięki temu wlaśnie wiem co piję i jest to zdrowe!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja spożywam wyłącznie żywność ekologiczną. Może i jest nieco droższa, ale również lepszej jakości. Mieszkam w Warszawie i kupuję ją na Rano Zebrano. To sklep działający na terenie Warszawy, który dostarcza zamówienia zawsze na czas, a oferowane przez niego produkty są naprawdę dobrej jakości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×