Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Ma ktoś ochotę popisać. Siedzę sam i szukam kogoś do popisnia.

Polecane posty

Gość gość
Obejrzalam ten kultowy film.Myślę że jeszcze będzie bawić wiele rocznikow.Dialogi znam na pamięć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cinek1234
14 lat przykloty jestem do lozka takze tez dziwny zrobilem sie dla znajomych :( Dlatego nie ogladam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cinek1234 dziś Ja zagladnolem z nodow XX cinek,błagam cię..........ty wiesz o co chodzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cinek1234
Jutro bedzie powtorka to obejrze poras enty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co spowodowało taką zmianę w Twoim życiu. A za papierosy podziwiam sam mam zamiar rzucić. Potrzebuję tylko bodźca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cinek,przepraszam że pytam ......a co jest powodem twojej niedyspozycji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cinek1234
gość dziś cinek1234 dziś Ja zagladnolem z nodow XX cinek,błagam cię..........ty wiesz o co chodziusmiech.gif O co blagasz ?? Bo ja wiem ze nic nie wiem :) Jedyne co wiem to to ze jestem uziemiony az do wiosny :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś cinek,przepraszam że pytam ......a co jest powodem twojej niedyspozycji? Nie ma za co przepraszac. Jestem od 14 lat sparalizowany od ramion w dol. Uszkodzony kregoslup po wypadku nad woda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
klaunie kafeterianowy, co to znaczy "hamstwa"? wróć do 1klasy gimbusku, poćwicz ortografię, interpunkcja też ci się przyda i wróć za 3 lata. bywaj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cinek1234
Udalo mi sie pozbyc tego nalogu 15 lat temi i wcale mi tego nie brakuje :) Od czasu do czasu piwko skonsumuje i jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam nadzieję że kiedyś też będę mógł napisać że jestem wolny od papierosów. Jak to nie tajemnica to skąd jesteście. Ja z lubuskiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cinek1234
No pieknie i od klaunow mnie zwyzywano. Tak oto sa odbierane osoby niepelnosprawne przez osoby sprawne fizycznie lecz nie koniecznbie umyslowo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś klaunie kafeterianowy, co to znaczy "hamstwa"? wróć do 1klasy gimbusku, poćwicz ortografię, interpunkcja też ci się przyda i wróć za 3 lata. bywaj... xx Powiem tylko ze klaun to Cie zrobil i zapomnial zab.....narta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś I Moje życie.... dużo by opowiadać,może zacznę od papierosów? Koledze umarł tata ,miał raka płuc.Kolega ciągle zakładał się z kimś że rzuc***apierosy,ot taka rywalizacja,ale zawsze oszukiwał przeciwnika co mnie wkurzało bo nie lubię jak facet dorosły zachowuje się jak dzieciuch.Pewnego dnia powiedział że paczka którą ma jest jego ostatnią,wtedy pomyślałam ...a co by się stało jakbym ja spróbowała? Nic nikomu nie mówilam ,bo nie wiedziałam czy dam radę.Skończylam paczkę i następnej nie kupiłam. Kolega wytrzymał 72 godziny,ja do dziś nie palę.28 listopada minie sześć lat:)On dalej próbuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć. Ja tez sama jestem. Sobota wieczór, po pracy, troche zmeczona. Szczerze mowiac to nawet nie mam ochoty na jakies wyjscie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiesz my faceci chyba nie jesteśmy tacy mocni jak kobiety szczególnie w postanowieniach :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cinek to przykre co piszesz:(mam nadzieję że masz bliskich którzy są dla ciebie podporą.Ale dlaczego do wiosny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widzę że jest nas troszkę więcej na kafe. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cinek1234
Zima idzie. A jak snieg spadnie to do wiosny z domu nie wyjade wozkiem niestety :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o której pójdziecie spać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Niestety,zauważyłam że jesteście słabsi.Fizycznie i owszem,krzepy można pozazdrościć niejednemu,ale jesli w grę wchodzi silna wola to z tym jest gorzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam całą noc do dyspozycji. Ale o 6.00 muszę jechać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ile macie lat? .z.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie jako facet muszę się do tego przyznać. Mamy problem z wytrwaniu w postanowieniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szukam jakigoś nicka i wszystkie które wpisuję są już zajęte:( Macie jakieś pomysły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem czy jak napiszę czy zaraz mnie od dziadków nie będziecie wyzywać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Szukam jakigoś nicka i wszystkie które wpisuję są już zajętesmutas.gif Macie jakieś pomysły? Nick Nick 123 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
proszę napisać .z.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cinek1234
Stara to jest dopa bo nie ma zebow :P Ja mam 37 wiosen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cinek nie przesadzaj,znam osoby na wózku,( sama jestem AON ) i dla nich nie ma takich przeszkód,chyba że zaspy. Zresztą jeśli nie mieszkasz w dużym mieście to jestem w stanie zrozumieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×