Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Ma ktoś ochotę popisać. Siedzę sam i szukam kogoś do popisnia.

Polecane posty

wiem, życie to cenny dar. Ale czasem wpadam w taką depresje, że tylko taakie myśli mnie nachodzą, szczerze, to i tak nie miałabym odwagi. Poprawiliscie mi humor, dziękuje. Polubiłam Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biedronka co kropki ma dwie
Łukasz ,czyżbyś nas opuszczał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cinek. gdyby ludzi dało przejrzeć się na wylot.......oj byłoby mniej cieroienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biedronka co kropki ma dwie
skyyy,nawet nie próbuj Ja próbowałam i nie wyszło.Sama wyrządzilam sobie krzywdę a nie było warto:( Skutki odczuwam do dziś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skyyy my Ciebie też polubiliśmy. A co depresji znajdź Sobie zajęcie ja jak mam doła to biorę aparat i idę do lasu. Zrobię kilka fotek ,kilometrów i wracam do domu spokojny i z pomysłem jak rozwiązać wiele spraw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cinek1234
Skyyy. Niestety nie da sie, ale nie ma co nawet probowac, bo sa tacy ktorzy doskonale sie maskuja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cinek najgorsze masz za soba. Bicie sie z myslami, przyjecie do świadomości ze od pewnego momentu nic nie bedzie takie jak dawniej... Nie wiem co bym zrobila na Twoim miejscu. Czy chcialabym dalej zyc. Ty miałeś przy sobie ludzi ktorzy Cie wspierali tak? Ja raczej nie moglabym liczyc na wsparcie. Chociaz kto wie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Biedronka nie nie uciekam tylko chciałem Wam wszystkim podziękować bo cenie miłych ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdrowie Cinek :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biedronka co kropki ma dwie
Ooooo cinek,odwagę to ty masz chłopie:) Masz chyba ponad 190 cm! Już pisałam że jestem AON i mam znajomych w podobnej sytuacji,więc rozumiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cinek1234
gość dziś xx Nie bylo to latwe by sie z tym pogodzic i oswoic ze nic juz nie bedzie takie jak bylo, ale bliskosc rodziny mi bardzo pomogla. Chociaz bywaja dni ze wydaje mi sie ze nie do konca z tym sie pogodzilem. Ale daje rade i nie lamie sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cinek. mimotego co Ci się stało, nadal potrafisz być uśmiechnięty i być życzliwym! Wspaniała nauka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cinek1234
Biedroneczko to nie odwaga. Poprostu chyba podchodze normalnie do swojego kalectwa nie wstydze sie tego jaki jestem. Brzydki , niepelnosprawny, ale szczery, mily i kochany. A wzrostu to teraz mam 150 jak siedze :P kiedys 183 :) To zdrowko i foto mozecie kolo cukru postawic by dzieciodstraszalo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Redsa wymeczylam. Dla mnie jeden reds to duzo. Jak to mowi moj maz jestem ekonomiczna bo nie pije duzo, w ogole praktycznie. Lampka wina, pol piwa ze sokiem. Cos bym zjadla. Co jedliscie dziś na kolacje? Tez Was lubie. Nie znam ale lubie :-). Skyy uczysz się jeszcze? Szkola średnia, studia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cinek1234
Skyyyy :) Majac buteleczke i kieliszek dla samego siebie kazdy by sie smial ze nie musi sie dzielic :) Oczywiscie zartuje :) A tak powaznie to staram sie jak potrafie usmiechac i byc zyczliwym dla ludzi. Choc nie jest latwo sie usmiechac :) Latwiej jest z byciem zyczliwym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ha, nie tylko ja zglodnialam ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cinek1234
Przepraszam jezeli na czyjsc post nie odpisale, ale wyszedlem z wprawy i nie ogarniam do konca wszystkiego. Powoli bede sie zbieral :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cinku masz na imie Marcin?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja dzisiaj na kolację jadłem kanapki z serem. Do tego herbatka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biedronka co kropki ma dwie
. Poprostu chyba podchodze normalnie do swojego kalectwa I cinek,mnie na zajęciach z rehabilitacji uczono, że nie wolno mówić "kalectwo" tylko niepełnosprawność,więc proszę nie pisz tak. A z tym zdjęciem koło cukiernicy to chyba nieaktualne,słodyczy w sklepach pod dostatkiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cinek. i tak trzymaj dalej, uśmiech chociaż wymuszony sprawia, że choć na moment jest lepiej, a to juz maly postęp. Makaron jadlam u kolezanki na kolacje. Skonczylam liceum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cinek1234
Ja sobie kanapeczke podjadam :) Gdyby ktos chcial napisac to zostawiam emeila do kontaktu :) Dziekuje za mila pogawedke i do milego :) kodikodi23@o2.pl. Skyyy odezwij sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Robilam wczoraj zapiekanke makaronowa to sobie odgrzeje. Zmeczona jestem. Nogi mnie bola. Cinku a robisz cos ciekawego? Albo masz jakąś pasję? Czym sie zajmujesz na codzien?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cinek1234
Biedroneczko przepraszam, ale ja prosty chlopak ze wsai jestem do tego nie uczony i te dwa pojecia czesto mi sie zdarza pomylic i zamiast niepelnosprawnosc pisac kalectwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biedroneczka co kropki ma dwie
Ja też was żegnam i będę tu zaglądać,może i wy też znajdziecie chwilę? Było miło pogadać:)Dobranoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skyy wybierasz sie na studia? Co robisz? Czym się teraz zajmujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×